Arama

YGS sınavına tekrar gireceğim, başvuru formundaki öğrenim durumuna ne yazmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Ocak 2016 Gösterim: 3.334 Cevap: 7
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
9 Ocak 2012       Mesaj #1
misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben açık öğretimde okuyom bu yıl tekrar sınavlara girip ikinci bir üniyi yazacam ama ygs başvuru sayfa formundaki öğrenim durumunu ne yapmam gerekiyo ?? çok karışık
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Öğrenim durumunuz için ''Bir yükseköğretim programına kayıtlıyım'' seçeneğini belirleyiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ocak 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım kesinlikle yüksekögretimde okumaktayım seçeneğini işaretle ben yanlışlık yaptım şimdi dilekçe gönderdim ben yaptım sen yapma Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
massax - avatarı
massax
Ziyaretçi
11 Ocak 2013       Mesaj #3
massax - avatarı
Ziyaretçi
iyi günler herkese ben açıköğretim(kontenjansız-işletme)okumaktayım ama ygs sınavına gireceğim öğrenim durumu olarak neyi seçmem gerekir..

Bir ortaöğretim kurumunu bitirdikten sonra bir yükseköğretim programına yerleştirilmedim. 4
Bir yükseköğretim programına (Sınavsız Geçiş dâhil) ÖSYM’ce yerleştirildim fakat kayıt olmadım. 5
Bir yükseköğretim programına kayıtlıyım. 6
Bir yükseköğretim programını bitirdim. 7
Yükseköğretimden kaydım silindi. 8

yardımcı olursanız sevinirim

acil yardım ederseniz sevinirim
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
11 Ocak 2013       Mesaj #4
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Öğrenim durumunuz için ''Bir yükseköğretim programına kayıtlıyım'' seçeneğini belirleyiniz.
theMira
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba daha önce açık öğretimden ösym ye kayıt yaptırdım yalnıız 2 senedir kaydımı yenilemedim
Öğrenim durumu için ne yazmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2015       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Daha önce açık öğretimde kayıtlıydım yalnız 2 senedir kaydımı yenilemedim donuk bir şekilde bekliyor
Bu sene ygs sınavına girecem ve öğrenim durumu için ne yazmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2015       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim kaydım silindi üniversiteden aradan 2 yada 3 sene geçti şimdi ikinci dönem aftan yararlanıp okula dönüyorum. ve şimdide ygsye başvuru yapacağım öğrenim durumuna ne yazacığımı bilmiyorum. ve bu ygs okula dönmeme engel olur mu ? acil yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ocak 2016       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Açık öğretim lisesini bitirdim ben öğrenim durumum için Bir yüksek öğrenim programına kayıtlıyım seçeneğini yazdım.. sizce doğru mu emin olamadım..