Arama

Dişlerim sarı, ne yapmalıyım?

Güncelleme: 10 Şubat 2012 Gösterim: 2.522 Cevap: 1
Misafirim - avatarı
Misafirim
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafirim - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar küçükken(3 yaşımdayken) tam bilmiyorum ama bi hastalık geçirmişim ağır bi hastalık, ve o hastalıktan sonra vejetaryan olmuşum ağzıma 3 yaşımdan beri et sürmüyorum fakat kıyma,köfte yiyebiliyorum ve seviyorum.10 yaşımdayken dişlerimde bi sarılık çıkmaya başladı ve diş doktorumuza gittik vitaminsizlikten olabileceğini söyledi köfte,kıyma türü şeyler yememi tavsiye etti.
10 yaşımdan 12 yaşıma kadar dişlerimi düzenli olarak fırçalıyordum (bazen günde 1 kere, bazen 2 kere) 2,5 yıl kadar düzenli fırçaladıktan sonra dişlerimde hiç bi değişime rastlamadım hiç bi yararı olmadı. kaliteli diş macunu falan da kullanıyordum. 3 senedir düzenli fırçalayamıyorum umudu kestim gibi bişey yanii anlayacağınız. temizlettiremiyorum da doktorum olmaz diyor, şimdilik zararlı diyor, fırçalamaya devam et diyor. ama ben artık sıkıldım. düzenli fırçaladıktan sonra az biraz düzelme oldu son 1 sene içinde 2 ön dişimin yarısı beyazladı yarısı ise hala sararmış durumda. dişlerimin üzerinde sarı tabaka gibi bişey var dikkatimi çekiyor. ekleyeyim ağızım arada sıradada kokuyor
Sponsorlu Bağlantılar

ne yapmalı, ne yapmamalıyım? ben artık çok sıkıldım, dişlerimi beyazlatmak istiyorum.

mesajlarınızı bekliyorum, yardımlarınız için teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Cevaplayacak kimse yok mu?
Sponsorlu Bağlantılar