Cevap Yaz Yazdır
En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2017  Gösterim: 4.942  Cevap: 13

Doctor Who karakteri gerçek mi?

ice tarafından gönderilmiş olan #11 numaralı mesaj 'en iyi cevap' seçilmiş ve ilk mesaja eklenmiştir.
Misafir
4 Kasım 2016 23:31       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam arkadaşım haklısın doktor gerçek olmayabilir ama şu konuda yanılıyorsun; sence hayallerde yaşamanın ne mahsuru var ki insan okuduklarını,izlediklerini,gördüklerini hep kendi zihninde farklı boyutlarda hayal etmez mi bunun insana bir zararı yoktur sen şimdi belki başta kendinde inanmışsındır, belki kendi hayatın da bu şekildedir bu konuda üzüldüm ama insanın hayatına biraz renk katması biraz eğlenemesi yada mutlu olması bu gibi şeylere bağlıdır yani duygulara insan hayal ettikçe güçlenir, insan hayal ettikçe bir yerlere varır. ben senin bu yazını ilk okuduğumda üzülmüştüm tabi ki biliyordum ama bu beni istemsiz bir şekilde üzdü ve bu yazıyı yazma gereğini kendimde buldum.
Misafir
3 Ağustos 2017 13:29       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
belki gerçektir.biz sadece evrenin ufak bir kısmını keşfetik. ya belki çok çok uzaklarda evrenin bir köşesinde doktor un gezegeni varsa?hem gerçek olduğuna
dair bir çok kanıt var.
Misafir
3 Ağustos 2017 13:37       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence doktor gerçek.çünkü ever çok büyük ve biz sadece bir kısmını keşfedebildik.belki çok çok uzaklarda doktorun gezegeni vardır.hem gerçek olduğuna dair bir sürü kanıt var.Daha fazla sonuç:
zaman lordu gerçek mi

Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
Mesaj:


Kaynak:

Bu sayfalarımıza baktınız mı
paneli aç