Arama

Doctor Who karakteri gerçek mi?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2017 Gösterim: 7.235 Cevap: 13
carly - avatarı
carly
Ziyaretçi
19 Şubat 2012       Mesaj #1
carly - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim büyük hayran oldumgum doctor who filmi çok güzel bayılıyorum sizce o film gerçek olabilirmi
EN İYİ CEVABI ice verdi
Uzaylılar yoktur demiyorum fakat doctor'un gerçek olduğuna inanmak hayal dünyasında yaşamaktır bence... yine de keşke gerçek olsa dedirtecek kadar güzel bir karakter ve harika bir dizi
Sponsorlu Bağlantılar
mlxlabsprensesi - avatarı
mlxlabsprensesi
Ziyaretçi
24 Nisan 2012       Mesaj #2
Ziyaretçi
doctor who filmindeki öykü gerçek hayata varmıdır
Sponsorlu Bağlantılar
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
24 Nisan 2012       Mesaj #3
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
Doctor Who (Türkçe: Doktor Kim) BBC yapımı İngiliz bilim kurgu televizyon dizisidir. Dizi, Gallifrey gezegeninden olan ve "Doktor" olarak bilinen bir Zaman Lordu'nun (Time Lord) maceralarını konu almaktadır. Doktor, belirli dönemlerde hücre yenilenmesi dediği bir yöntemle kendini baştan aşağı yenileyerek, başka bir görünüş ve hatta kişilikle yaşamına devam etmektedir.[1] Dışarıdan 1950'lerden kalma bir polis kulübesi gibi görünen TARDIS adındaki bir uzay/zaman gemisi ile yolculuk yapan Doktor, yardımcıları ile beraber uzay ve zamanı keşfeder, problemleri çözer, yaratıklarla yüzleşir ve tarihe yapılan müdahalelere engel olur.

KAYNAK:Doctor Who - Vikipedi
mlxlabsprensesi
Ziyaretçi
24 Nisan 2012       Mesaj #4
Ziyaretçi
ben gerçekmi diye soruyorum böyle birşey olabilirmi
bekirr - avatarı
bekirr
VIP VIP Üye
24 Nisan 2012       Mesaj #5
bekirr - avatarı
VIP VIP Üye
konuyu okursa gerçek olmadığını anlarsın diye düşündüm ama ek olarak söyleyim GERÇEK DEĞİL....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Mayıs 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşım Sen Kendini Biraz Fazla Kaptırmışsın Belliki
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar gerçek olmadıgına dair nerden bu türlü fikre kapılıyorsunuz doctor who kareketeri gerçektir ve kıyamate kadarda yasayacaktır o kişi bece biraz araştırın zamanlrdu diye filmi çekilen kişi aslında masonlarda adonay diye bilinir incilde ve tevratta adı geçmiştir üstelik bu kişi islamda hz hızır olarak bilinir ha bazı noktalrı abartılmıs olabilir tabiki hz hızırın mavi bir polis kulubesi yoktur ama uzay zamanıo böldugunu ve tum zamanlarının lordu oldugunu araştırınca görürsünüz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mayıs 2014       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım bence sende kendi içinde doctor'ın gerçek olmadığını biliyorsun... ama içinde bir şey seni ona inanman için zorluyor... Belliki de hayatın sana sıkıcı geliyor veya özgür değilsin ve özgür olmak istiyorsun... doctor gelipte seni yanına alacak gibi bir his var içinde seni özgür kılacak gibi ama artık kendine gelmelisin hayal dünyandan çıkıp gerçek hayata dön... doctor asla gelmeyecek ... çünkü doctor diye biri yok...!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2015       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu da bir görüş ama doctor Who hayranı çok.İmkansız Diyorsunuz çünkü vikipdi'de "uzay ve zamanda mavi bir kulübe ile dolaşan deli bir adam" yazısını okudunuz ama azıcık bilseydiniz ve araştırsaydınız kuantum fiziği ve einstein'in özel görelilik kuramına göre zaman yolculuğu olası boyutta muhtemel.Ha diğer arkadaşın yanına gelip yol arkadaşı olarak alır mı onu bilmem.
Thredson - avatarı
Thredson
Ziyaretçi
8 Temmuz 2015       Mesaj #10
Thredson - avatarı
Ziyaretçi
Gercek olduguna dair bir cok kanit var, bende gercek olduguna inaniyorum. Su koskoca sonsuz evrende yalniz oldugumuza inanmak fazla sacma degil mi?