Arama

Doctor Who karakteri gerçek mi? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 3 Ağustos 2017 Gösterim: 7.370 Cevap: 13
ice - avatarı
ice
Ziyaretçi
9 Temmuz 2015       Mesaj #11
ice - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Uzaylılar yoktur demiyorum fakat doctor'un gerçek olduğuna inanmak hayal dünyasında yaşamaktır bence... yine de keşke gerçek olsa dedirtecek kadar güzel bir karakter ve harika bir dizi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2016       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
tamam arkadaşım haklısın doktor gerçek olmayabilir ama şu konuda yanılıyorsun; sence hayallerde yaşamanın ne mahsuru var ki insan okuduklarını,izlediklerini,gördüklerini hep kendi zihninde farklı boyutlarda hayal etmez mi bunun insana bir zararı yoktur sen şimdi belki başta kendinde inanmışsındır, belki kendi hayatın da bu şekildedir bu konuda üzüldüm ama insanın hayatına biraz renk katması biraz eğlenemesi yada mutlu olması bu gibi şeylere bağlıdır yani duygulara insan hayal ettikçe güçlenir, insan hayal ettikçe bir yerlere varır. ben senin bu yazını ilk okuduğumda üzülmüştüm tabi ki biliyordum ama bu beni istemsiz bir şekilde üzdü ve bu yazıyı yazma gereğini kendimde buldum.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2017       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
belki gerçektir.biz sadece evrenin ufak bir kısmını keşfetik. ya belki çok çok uzaklarda evrenin bir köşesinde doktor un gezegeni varsa?hem gerçek olduğuna
dair bir çok kanıt var.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ağustos 2017       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence doktor gerçek.çünkü ever çok büyük ve biz sadece bir kısmını keşfedebildik.belki çok çok uzaklarda doktorun gezegeni vardır.hem gerçek olduğuna dair bir sürü kanıt var.