Arama

Anne babanızın yerinde olsaydınız çocuğunuzun hayallerini nasıl gerçekleştirirdiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Şubat 2012 Gösterim: 4.227 Cevap: 3
Misafirfeyza - avatarı
Misafirfeyza
Ziyaretçi
21 Şubat 2012       Mesaj #1
Misafirfeyza - avatarı
Ziyaretçi
anne baba olsaydınız çocuğunuzun hayallerini nasıl gerçekleştirirdiniz ? ödevim lütfen yardımcı olun
EN İYİ CEVABI ThinkerBeLL verdi
Anne veya babam yerinde olsaydım, çocuğumun hayallerini gerçekleştirmesi için onun şevkini kaçıracak bir tavır takınmaz, aksine teşvik edecek şekilde davranır ve bu yönde üzerime düşebilecek sorumlulukları hesaba katarak plan yapar ve çocuğumun başarılı olması adına çabalardım.
Örneğin her anne-babanın tipik idealidir çocuğunu doktor görmek. Ama eğer benim çocuğum bir keman virtüözü olmayı kafasına koymuşsa ona keman almakla işe başlardım.

Sponsorlu Bağlantılar
ThinkerBeLL - avatarı
ThinkerBeLL
VIP VIP Üye
21 Şubat 2012       Mesaj #2
ThinkerBeLL - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Anne veya babam yerinde olsaydım, çocuğumun hayallerini gerçekleştirmesi için onun şevkini kaçıracak bir tavır takınmaz, aksine teşvik edecek şekilde davranır ve bu yönde üzerime düşebilecek sorumlulukları hesaba katarak plan yapar ve çocuğumun başarılı olması adına çabalardım.
Örneğin her anne-babanın tipik idealidir çocuğunu doktor görmek. Ama eğer benim çocuğum bir keman virtüözü olmayı kafasına koymuşsa ona keman almakla işe başlardım.

Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Tanrı varsa eğer, ruhumu kutsasın... Ruhum varsa eğer!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Şubat 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Türkçe öğretmenimiz bize de bu kompozisyon ödevini vermişti Çok zor bir yarışma.Bnde yapmaya uğraşıyorum..Biraz kafa yormam gerekecek. :/ Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Şubat 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Lütfen yardımcı olun soru bu anne babanızın yanında olsaydınız çoçuklarınızın hayellerini gerçekleştirmek için nasıl tasarruf ederdiniz yaptığınız tasarrufları hangi yatırımları değerlendirirdiniz Lütfen yardımcı olunn