Arama

Rüyamı yorumlar mısınız? - Sayfa 3

Güncelleme: 15 Ekim 2015 Gösterim: 10.186 Cevap: 42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevdiğim kız beni rüyasında çıktığımızı gördü. Sizce bunun anlamı nedir? Beni seviyor mu bilmiyorum ama bana pek yakın davranmıyor.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
RUYADA KIZIMI EVLATLIK VERDIM SONRA GERİ ALDIM ACABA BI BILGI VERIRMISINIZ SIMDIDEN TESEKKUR EDERIM
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Eylül 2012       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda erkek arkadaşımın ailesinin evibe giyorduk ailem ve akrabalarımla birlikte tanışmaya erkek arkadaşımın babası hasta yatıyordu erkkek arkadaşımın annesi vefat ettiği için şimdiki üvey annesi evde evde yoktu bizde annemle birlikte hasta olan babasına yemek yapamaya başladık orta avukat gibi biri varmış çıktı elinde bi kağıtla anneme bunu imzalarsanız kabul ediyorsanız çocukları evlendiricez gibi gişey dedi kağıdı alıp okuduğumda iki evlendikten sonra 1 ve ya 3 ay (orasını çok net hatırklamıyorum) beraber altlı üstlü oturacağımızı evlilik süreci içerisinde benim onlardan hiç birşey taleb etmemem gerektiğini falan yazıyor bende sinirlenip bütün ailemi alıp evden çıktım erkek arkadaşımda azını açıp birşey demedi... bu konuyla ilgili yaşanmış birşeyim yok böyle bi problemimizde yok aksine 2 hafta sonra beni istemeye gelicekken böyle bi rüya gördüm yorumlayabilirmisiniz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Ekim 2012       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
RÜYAMDA BİR GECE YATARKEN ANNEM VEFAT ETMİŞ OLAN BABAM VE EŞİM ÜÇÜ BİR KANEPEDE YATIYORLARDI BEN İSE YERDE YATIYORDUM SONRA EŞİMİN YANIMDA OLMADIĞINI VE YANIMA GELMEDİĞİ İÇİN ORTALIĞI YIKIYORUM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2012       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyada terlik kaybetmek ya da bulamamak ne anlama geliyor?
Misafire1 - avatarı
Misafire1
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #26
Misafire1 - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda bana gaipten bir takım sesler kuranda hud hud kuşları vardır dedi sonra boynuzları olan bir koç beni arkamdan izliyordu bana vuracak diye korktum birden merdiveni çıktım ve bana bir şey yapamadı, o arada babamı gördüm bamanın önündeki tabakta etler vardı orada düşündüm bu koçu alıp kurban edip etlerini dağıtsammı yoksa buradaki etlerden babama versemmi diye bir düşünce geçti aklımdan sonra bacağımdan yaralandım bacağıma baktım hafif bir şişlik ve morarma gördüm, ama sağlamdım. O arada babam beni bacağımdan muayene ettirmek için hastaneye götürmeye çalışıyordu bir minibüsün içinde babam ve ben yolculuk ediyorduk . rüyam bu kadar yorumlarsanız sevinirim Allaha emanet olun hayırlara vesile olur inşallah rabbim hakkımızda hayırlısını versin yüce Allahım
iceslush - avatarı
iceslush
VIP ETC
20 Kasım 2012       Mesaj #27
iceslush - avatarı
VIP ETC
Rüyayı herkes yorumluyamaz,sadece fikir söyler bu rüya sahibi kişiyi pisikolojik yönden kandırmak olur.Rüya sahibine pisikolojik zarar verir.

Rüyalar bilinç altımızdaki şeylerin uykumuzda kafamızda canlanmasıdır.Bazen Allah'ın isteği ile onun istediği rüyayı görürüz.Fakat saçma rüyalar değildir bunlar.
http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic813898_4.gif
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Kasım 2012       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kudüs ün neden olduğunu bilmem ama sen kıyamet için dünyaya gelecek kişiyi görmüş olabilirsin veya kurtarmış
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Rüyamda gercekte ölmüş dedemi gordum. Rüyamda ben yatakdayim yani artik kalmak uzereyim. O sıra babam ile ölmüş olan dedem geliyor. Babama diyorum bak dedim geldi o da hani nerde diyomuş bir tek ben goruyordum dedemi ne dedem beni goruyor ne babam dedemi goruyor. Acıkcası bu ruya nasıl yorumlanır?
hilal_37 - avatarı
hilal_37
Ziyaretçi
11 Mart 2013       Mesaj #30
hilal_37 - avatarı
Ziyaretçi
Tam emim değilim ama bu rüya hayrı alamet değil...Bir tanıdığın şehit olacak yakın zamanda üzgünüm bunlar gerçekler..Msn Sad Msn Sad