Arama

Rüyamı yorumlar mısınız?

Güncelleme: 15 Ekim 2015 Gösterim: 10.191 Cevap: 42
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Mart 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda annemi annanemi ve rahmetli dayımın eşini basımda beklerken gördüm rüyamda uykudan uyandım basımdalardı…… aynı gün tekrar uyuduktan sonra deniz gördüm sakin ve bayagı geniş bi deniz… gene aynı gün asker oldugumu gördüm kamuflajın icindeydim
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm.. ben birsey sorcam... ayip biraz ama ögrenmem gerekiyor.. rüyamda ben evli oldugumu görüyorum bir adamla.( henüz gercek hayatta hic görmedim). Ben bunlan bir eve tasinmisim..Pencerenin, ve kapinin önünde esyalar demet edilmisti.. pencerem perdeliydi.. simdi ben nerdeyse (rüyamdaki) kocamlan is görcem ama yasli bir adam geliyor ben amcayi taniyordum ( gercek hayatta ama hic görmedim). amca bana kafiye halinde sayikliyordu.. kizim sen bana kapiyi acmadin ama ben yinede geldim ceyizini getirdim.. sonra iste amcaya bir durumu anlatmistim ,kapimin önü esyalarlan demet oldugunu ve ardindan iceriye aldim. sonra elime ceyizimi verdi ve beraber bakdik( ne oldugunu söyleyemicem, cünkü cok güzel bir hediye idi). o amcayi tanimiyorum gercek hayatta, görmedim (belki) sizce ayleden biri vefat eden rüyada kil degistire biliyormu? ama birde su var ki, ceyiz ne anlamina geliyor? ve insan gercekden rüyasinda esiylen, sevgisiylen, her ne ise, is görünce (kalkinca ama meni olmadan) gusül abdest almak zorundami? birde su var kocamin yüzü aynen bebek gibi idi masum duruyordu onun da bir anlami varmi?
Sponsorlu Bağlantılar
recep sev - avatarı
recep sev
Ziyaretçi
15 Mayıs 2012       Mesaj #3
recep sev - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda eski 4arkadaşımı gördüm beni görünce o kadar sevidilerki ikisi kız olan arkadaslarım boynuma atlayıp sarıldılar ...
bunu bana yorumlarmısınız daha once hiç bi rüyadan bu kadar etkilenmemiştim ......teşekkür ederim.......
burcu toprak - avatarı
burcu toprak
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #4
burcu toprak - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda okul gibi bi yere hapisdim sanki yüzlerce kişi vardı içinde ders dinliodk sanırım eed ders dinliodk ama 6 öğrenci anca vardı ard arda sıralanmş duvarları olmayan kapılar vardı ve dimdik duruolardı kapılar kulaklarımı tırmalarcasına tek tek acılıp durrdunda dikkatle kapıya bakıodum asker hatda askerler cıkdı arkadfan aceyipbi sis vardı nerden geldi bilmiorum ama 8 kapı acılmşdı orda ama rüyamda aklımda 9 uncukapının acıldında öleceğimi düşünüodum askerlker bana bakıo ve harket etmiolardı korkup bize ders anlatan hocaya yapışmşdım kurtar beni die ama beni ne görüo ne de hiisediodu adeta görünmez olmşdum askerlerden birinin onlar seni göremez cünki sen artık sansını kaybeddin dedini duydummm kapılar kapandı tekrardan aynı sesle o okul gibi yerden kurtulmaya cabaladım ama olmadı beceremedm uykumdan uyandım yani bn öle sandm ama uyanmamışım ama her sabahki olduğu gbi kendi yatağımdaydım oturdum ve özlerimi ovuşduruodumki yatağın içinden bi el beni içeri cekdi ve benine olduğu belirsiz korkunc yaratıklar kovalamaya başladı yeniden uyandım yani öle sandım ve yine kanebenin içinden bi el cıkdı beni içeri cekdi bu 4 5kez tekrarlandıkdan sonra uyandım bi sıcraışla gözzlerimden yaslar akıodu aglıodummmm saat 4 dü daha kalkdımda ve korkumdan annemn yanına yadım ama sabaha kadar kapatamadım gözümü cünki o ses kulaklarımı tırmalarken bi yerden bi yerdende gözümü her kapatışımda aceyip varlklar görüodum sizce bunun yorumu nedir bn rüyadan aceyip etklendim ve 3 kez ard arda gördüm
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
erkek çocuğu gördüm okula götürcekmişim ayakkabısının bağcını bağlıyorum arkasından mis gibi koktu içeme çektim keşke benimde böyle bir erkek çocugum olsa dedim öyle içten söyledimki hissettim ama çocugun kafasında bir yere çarpmış gibi hafif şişlik morluk vardı fındık gibi ama çok tatlı şirin bir erkek çocugudu hayla aklımdan çıkmıyorum bu arada bekarım ne anlamıyor geliyor yorumlarsanız sevirim teşekkürler.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
meraba ben rüyamda yanımda kayın valdem vardı kerizde baya çok turşu vardı bende getiriyorum bir 5 kiloluk bidonda turşu varmış onuda döküyorum kerize ama keriz sokakta kocaman bir delik açık ordan döküyorum ve keriz tıkanıyo gitmiyo elimi sokup deligi açmaya çalışıyorum bir şey varmış bunu çekmezsek gitmez diyorum kayın valdeme onun ne oldugunu da bilmiyorum pilastik bişey gibi ve onu çekiyorum rüyamın anlamını çok merak ediyorum cevaplarsanız çok sevinirim şimdiden tşkl
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Haziran 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda eski nişanlım bizim eve gelmişti. bana eski taktığı altın bilezikleri getirmişti. bir bileziğin tamamında benim baş harfim işlenmişti. sonra bana kırmızı yüzük kutusu gibi bi hediye verdi. ben gidince açarsın deyip açmamı istemedi. ikimizde gayet mutluyduk.bi ara yemek yedi sonra benden okuduğum kitaplardan birini istedi . verdim o okurken uyandım lütfen rüyamı yorumlarmısınız. şimdiden teşekkür ediyorum.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar,
Ben rüyamda başbakanımızı yorgun (hasta) bir şekilde gördüm onu sırtımda taşıdım ve koruması cağırıp ona bırakdım başbakanı taşımasını, ama bende uzun ve güzel orta yaş bır bayanı (başbakanın kızıydı sözde) sıtımda yüksek bir binaya cıkartyordum ama bu bayanla flört ediyoruz hata öpüşyoruz ve bayanda üzgün veya yorgundu..

yorumlarsanız cok memnun olurum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda kudüs te peygamber efendimizin de içinde bulunduğu bir savaştayım.peygamberimiz yanım da ama onu göremyorum sadece varlığını hissediyorum.oraya birini kurtarmaya gitmişim bir erkek çocuğu onu kurtarıyorum bir yere sığınıyorum gökyüzün de o kadar çok yıldız varki yıldızlara bakarken bir uçağın patlayarak parçalanıp düştüğünü görüyorum aynı anda yıldızlar kayıyor ve uyanıyorum .yorumlarınızı bekliyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rüyamda tuvalet temizlediğimi gördüm. bir kız bana tanımadığım bir kız sölüyordu bende temizliyordum ama karanlık olduğundan fazla temiz olmamıştı. sonra ellerim kanlı gördüm abim ve ben ordan kaçmaya çalıştık musluktanda kan geliyordu ve ordan kaçtık. yorumlarsanız sevinirim.