Arama

Youtube'da video oynatma sorunu neden olur, nasıl çözümlenir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 31 Mart 2012 Gösterim: 3.898 Cevap: 4
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012       Mesaj #1
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
ekranalntsb

videoları ilk bir kaç saniyesi yükleniyor ve resimdeki örnekte gösterdiğim gibi kalıyor, bütün tarayıcılarda denedim (chrome,explorer,safari,firefox) önbellek ve adobe geçmişi temizledim yine aynı sonuç..

win 7 64bit kullanıyorum
EN İYİ CEVABI NeutralizeR verdi
YouTube kaynaklı bir problem olabilir. Dönem dönem bazı kullanıcılar aynı sorundan şikayet ediyorlar. Problem devam ediyor mu hala?
Sponsorlu Bağlantılar
Meltemm - avatarı
Meltemm
Ziyaretçi
14 Mart 2012       Mesaj #2
Meltemm - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BySeuS adlı kullanıcıdan alıntı

videoları ilk bir kaç saniyesi yükleniyor ve resimdeki örnekte gösterdiğim gibi kalıyor, bütün tarayıcılarda denedim (chrome,explorer,safari,firefox) önbellek ve adobe geçmişi temizledim yine aynı sonuç..

Sponsorlu Bağlantılar

win 7 64bit kullanıyorum

eklentileri çalıştır kontrol ettinmi herşeyi
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
14 Mart 2012       Mesaj #3
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
eklentiler derken? videonun açılmasını herhangi bir eklentinin devredışı olması sebep oluyorsa videonun hiç açılmaması gerekmez mi? bende videoların ilk saniyeleri izleniyor ve öylece kalıyor...
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Mart 2012       Mesaj #4
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
YouTube kaynaklı bir problem olabilir. Dönem dönem bazı kullanıcılar aynı sorundan şikayet ediyorlar. Problem devam ediyor mu hala?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
byseus - avatarı
byseus
Kayıtlı Üye
31 Mart 2012       Mesaj #5
byseus - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bazen yine oluyor fakat bu sorun olduğu günün ardından sorunsuz şekilde bağlandım. Birkaç gün sonra yine aynı sıkıntıyla karşılaştım. VINN kullandığım için sebebi ona bağladım, ama şu sıralar sorunsuz şekilde izleyebiliyorum. Sanırım sizin dediğiniz gibi sunucu kaynaklı bir problemden dolayı oldu bu hata...