Arama

Hannah Montana ve Miley Cyrus aynı kişi midir? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Aralık 2014 Gösterim: 34.838 Cevap: 70
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2013       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı kişi mi değil mi anlaamadım Msn Sad :?s

hannah montana ve miley cyrus aynı kişi değiller.neden biliyo musun o disney channelda hannah montana daima dizisinde hannah montana ayrı miley cyrus da ayrı karekter hannah montana nın dizide zamanı gelince hannah montana çıkıyo miley cyrus un zamanı gelince miley cyrus çıkıyo herkes bir kişi sanıyo ama öyle bişey yok filmi öyle yapmışlar sadece bende ilk önce bir kişi zannediyodum ama hannah montananın ve miley cyrus un hayatını araştırdım ve öyle bir şey yokmuş hem hannah montana sayesinde miley cyrus da ünlü oldu aslında miley cyrus ünlü değildi ve film çekimcileri hannah montanaya benzeyen birini bulmaya çalışıyolardı ve miley cyrus a seçmelere gitti hannah montanaya benzediğini bildiği için ve sıra miley cyrus a gelince hannah bu tıpkı bana benziyor dedi takma şaçlar dükkanına gitmişti önceden ve kendi saçına benziyen bir takma saç aldı ve her gelene takdı miley cyrusa da o takma saçı takınca tıpkı hannah montana olmuştu hannah montana kendine benzeyen birini buldu miley cyrus da ünlü olmanın yolunu bulmuştu kısacası ikisi de farklı kişiler sana detaylı anlattım ki anlayın diye
NOT: inş yararı olmuştur
Sponsorlu Bağlantılar
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
31 Ocak 2013       Mesaj #32
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

aynı kişi mi değil mi anlaamadım Msn Sad :?s

Aynı kişi. Hannah Montana dizide canlandırdığı kişinin adı. Gerçek adı Miley.
Sponsorlu Bağlantılar
directioner34 - avatarı
directioner34
Ziyaretçi
31 Ocak 2013       Mesaj #33
directioner34 - avatarı
Ziyaretçi
Evet aynı kişi hatta bunu disney channel da izlersen anlıyabilirsin sadece peruk farkı var.Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2013       Mesaj #34
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aslında onlar aynı kişilerdir .miley cyrus peruk takarak annah montanaya burunur. hannah montana miley cyrus tur.
Msn Happy
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
4 Şubat 2013       Mesaj #35
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Evet.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Şubat 2013       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hannah montana aslında miley cyrusun sahne adı yani asıl adı miley cyrus , miley cyrus sahne adını değitirip hannah montana yapmış ama gerçek adını da kullanmak istemiş o yüzden miley cyrus hannah montana yani sahne adı sarışın olarak çıkar miley cyrus tamamen gerçek adı saç rengide kahve rengi umarım bu bilgi işinize yarar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2013       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birşey anlamdım biz hayatını soruyoruz ayni kişimi soruyoruz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2013       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet, ikisi aynı kişidir. Miley Cyrus sarı bir peruk takarak kılık değiştirmiştir ve Hannah Montana kılığına bürünmüştür. Hannah Montana, Miley'nin kafasındaki hayal ürünüdür. Tamamen kişiyi kendi yaratmıştır.
Gerçek biri değildir. Miley Cyrus bu kişiyi kendisi paparazzi ve hayranlardan kaçmak zorunda kalmamak ve normal, ünlü olmayan bir insan kalmak için yaratmıştır. Umarım yardımcı oldum Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Şubat 2013       Mesaj #39
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hannah montana ve miley aynı kişilerdir miley sadece normal bi hayat yaşayabilmek için bu karakteri uydurmuştur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Şubat 2013       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
miley ve hannah montana aynı kişi çünkü miley cyrus küçükken kendini böyle hayal ediyomuş başkası olarak büyünce hannah montanayı çıkarmıştır. buna da babası yardımcı olmuş gerçek adı Destiny Hope Cyrus ünlü olabilmek için hemde onun çok sevdiği isim olduğu için değiştirmişti