Arama

Hannah Montana ve Miley Cyrus aynı kişi midir? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Aralık 2014 Gösterim: 34.835 Cevap: 70
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2013       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

anlamıyorum hannah montana diye biri varmı yoksa disneyin uydurduğu bir karaktermi anlamıyorum yani hayranı olduğum kişi uydurmamı hannah uydurmamı benim eşyalarım üstünde onun resimleri var kalemlerim çantalarım defterlerim etiketlerim aklım karıştı Msn Sad

olay şöyle hanah montana gerçek bir müsyen hayranlardan saklanmak için mily crus taklidi yapıyo
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
[QUOTE=pop123ece;2413200]Evet aynı kişidir.Babasının adı Billy Ray Cyrus olduğu için,ve miley de babasını sevdiği için adını değiştirmiştir.
ilk adıMsn Grinestiny Hope Cyrus
Sponsorlu Bağlantılar
şimdiki adı:Miley Ray Cyrus
Umarım katkı sağlayabilmişimdir.[/Qbir kere hannah montanayla miley aynı değil sadece çok benziyolar diye miley oynamış
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
disneydeki hannah gerçek hannah montanadır
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hannah montana ve miley cyrus aynı kişi değiller.neden biliyo musun o disney channelda hannah montana daima dizisinde hannah montana ayrı miley cyrus da ayrı karekter hannah montana nın dizide zamanı gelince hannah montana çıkıyo miley cyrus un zamanı gelince miley cyrus çıkıyo herkes bir kişi sanıyo ama öyle bişey yok filmi öyle yapmışlar sadece bende ilk önce bir kişi zannediyodum ama hannah montananın ve miley cyrus un hayatını araştırdım ve öyle bir şey yokmuş hem hannah montana sayesinde miley cyrus da ünlü oldu aslında miley cyrus ünlü değildi ve film çekimcileri hannah montanaya benzeyen birini bulmaya çalışıyolardı ve miley cyrus a seçmelere gitti hannah montanaya benzediğini bildiği için ve sıra miley cyrus a gelince hannah bu tıpkı bana benziyor dedi takma şaçlar dükkanına gitmişti önceden ve kendi saçına benziyen bir takma saç aldı ve her gelene takdı miley cyrusa da o takma saçı takınca tıpkı hannah montana olmuştu hannah montana kendine benzeyen birini buldu miley cyrus da ünlü olmanın yolunu bulmuştu kısacası ikisi de farklı kişiler sana detaylı anlattım ki anlayın diye
NOT: inş yararı olmuştur

yanılıyorsun. Hannah montananın peruğunu çıkardığı kısıma ne diyorsun? aynı kişiler zaten iksinin de gülümsemeleri konuşmaları hepp aynılar Msn Happy
_AERYU_ - avatarı
_AERYU_
Ziyaretçi
13 Ağustos 2013       Mesaj #55
_AERYU_ - avatarı
Ziyaretçi
Evet aynı kişidir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2013       Mesaj #56
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hannah Montane Ve Miley Crus Aynı Kişiler Miley Ünlü Olmak İstedi Ve Kendini Hannah Montana Olarak Tanıttı Hannah Ve Miley Aynı Kişiler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

anlamıyorum hannah montana diye biri varmı yoksa disneyin uydurduğu bir karaktermi anlamıyorum yani hayranı olduğum kişi uydurmamı hannah uydurmamı benim eşyalarım üstünde onun resimleri var kalemlerim çantalarım defterlerim etiketlerim aklım karıştı Msn Sad

Hannah Montana diye biri var o da Miley Cyrustu zaten sonra açıkladı ve Hannah olmadı ama hep Mileyin kalbinde yaşayacak Msn Happy inşallah cevabım yeterli olmuştur
MileyCyrus1 - avatarı
MileyCyrus1
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #58
MileyCyrus1 - avatarı
Ziyaretçi
Dizide. Miley Stewart yani Miley Cyrus Kılık değiştirip Hannah Montana ile ünlü olmuştur. Kılık değiştirmesinin sebebi ise normal yaşamına devam etmek istemesi . Konserler , galalar vb. dışında gerçek kimliğine yani Miley Stewart 'a döner Msn Happy
MileyCyrus1 - avatarı
MileyCyrus1
Ziyaretçi
7 Eylül 2013       Mesaj #59
MileyCyrus1 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Hannah Montana diye biri var o da Miley Cyrustu zaten sonra açıkladı ve Hannah olmadı ama hep Mileyin kalbinde yaşayacak Msn Happy inşallah cevabım yeterli olmuştur

Bunun sadece dizi olduğunu biliyor musun ? Gerçek hayatta böyle birşey yok. Dizide Miley Stewart Hannah Montana ile ünlü olmuştur çünkü Dizideki gerçek hayatında arkadaşlarını kaybetmek istememiş , normal bir yaşam sürdürmek istemiştir Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2013       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

aynı kişi mi değil mi anlaamadım Msn Sad :?s

Ya şimdi disney channel de oynayan hannah montana aslında miley crus dur yani benim bildigim ismi orada hannah montana gercekte miley crus tek fark bu diye biliorum geri kalanlar konser flan onlar gercek Not bunu emin olmayarak sölüyorum