Arama

Facebook hesabıma giremiyorum, yardım eder misiniz?

Güncelleme: 22 Nisan 2015 Gösterim: 6.173 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Haziran 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Hesabın geçici bir süre için durduruldu

Sponsorlu Bağlantılar
Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir.

Bunu Diyor Arkadaşlar Ne Yapmam Lazım
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
13 Haziran 2012       Mesaj #2
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Konuyu inceleyiniz>Facebook'ta "Hesabın geçici bir süre için durduruldu" mesajı nedir, neden gelir?
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Temmuz 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
lütven yardım edin facebookum kapandı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba benim çok acil yardıma ihtiyacım var. Facesime giriş yapamıyorum telefonumu eklememi istiyor telefonumu ekliyorum fakat onay kodu cebime gelmiyor. Acilen girmem gerek ama giremiyorum lütfen bana yardımcı olur musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookuma giremiyorum bunun için sizden yardım istiyorum lütfen bana yardımcı olun
facebookuma girmem için sizden yardım bekliyorum lütfen facebookumu geri alayım
Lebron James - avatarı
Lebron James
Ziyaretçi
23 Temmuz 2012       Mesaj #6
Lebron James - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Hesabın geçici bir süre için durduruldu

Facebook hesabında şüpheli hareketler tespit edildi ve hesabın bir güvenlik önlemi olarak geçici bir süre için durduruldu. Facebook gibi görünmesi tasarlanan bir internet sitesine şifreni girmen sonucunda hesabının ele geçirilmiş olabilir. Bu tür e-dolandırıcılık saldırılarına şifre tuzakları denmektedir.

Bunu Diyor Arkadaşlar Ne Yapmam Lazım

Dostum o bende de olmuştu ve 2 ay boyunca sürdü . Bir arkadaşın senin profilini başkasının çaldığını düşünerek facebook yetkililerine şikayet etmiş olabilir. Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Ağustos 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR ALLAH RIZASI IÇIN YARDIM EDIN FACEYI GIRERKEN : Hesabın geçici bir süre için durduruldu
BUNLARI DIYOR NE OLUR YARDIM EDIN
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
facebookduvarıma acılmıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb bnm faceme onay kodu istio ama telfnma kod gelmio iki gndr yardm edn grmym faceye
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Aralık 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Beyler ilk öncelikle SelamunAleykum !

Ben facebook'a giremiyorummm butun tarayıcılardan yaptım fakat girmiyor neden hemde butun cewapları yaptım çerezleri sildimm herşeyi yaptım nerdeyse fakat oLmadı.. Facebook'a Hoş Geldin - Giriş Yap, Kaydol veya Daha Fazla Bilgi Al bu siteye giryoR fakat epostamı yazıyorum şifremi felann sonra girmiyor neden

LÜTFEN BİLGİ

Teşekkürler..