Arama

uTorrent programının indirme hızını nasıl arttırabilirim?

Güncelleme: 10 Haziran 2013 Gösterim: 3.147 Cevap: 3
Huni - avatarı
Huni
Ziyaretçi
16 Haziran 2012       Mesaj #1
Huni - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben Utorrent programı kullanıyorum.İndirme hızı hep 200 Kb/sn
Ben bunu daha da hızlandırmak istiyorum.İnternetimin indirme hızı 2045 kb/sn Upluad
Sponsorlu Bağlantılar
hızı ise 799 kb/sn Bu yeterli mi indireceğim dosya 1 gb ise 2 2,5 saatte tamamlanıyor.
Bana uyarıda bulunmayın sadece hızlandırma tekniğini gösterin.
Bessonnitsa - avatarı
Bessonnitsa
VIP VIP Üye
18 Haziran 2012       Mesaj #2
Bessonnitsa - avatarı
VIP VIP Üye
Bir veya birden fazla tracker ekleyerek ilave hız ekleyebilirsiniz. Normalde torrent hızı seed'e göre belirlenir ama trackerlarında faydası olur bir yerde. Trackerları netten ücretsiz elde edebilirsiniz. Kolay gelsin ...

Sponsorlu Bağlantılar
roadhause - avatarı
roadhause
Ziyaretçi
8 Haziran 2013       Mesaj #3
roadhause - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben pes 13 indiriyordum(torrent ile) %98,3 e geldi ve orda durdu durmadı da bişey hız öyle bir düştüki daha0,1 bile çıkamadı. erişim 0 çekiyo birsürü tracker indirdim çoğu çalışıyor maa fark yaratmıyor.hızım 0,3kb/ms ye düştü çok gıcık %98 de durdu ya. lütfen yardım edin lütfen.
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
10 Haziran 2013       Mesaj #4
Fırat.Duran - avatarı
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
Download hızını sınırsız yapın.
Upload hızını 10 kbps yapın. (İndirme bitince sınırsız yapın. Ratio değeri önemli ise)

İndirdireceğiniz dosyaların seed ve leech kısımlarını kontrol edin.
Gönderen kısmı (seed) ne kadar çoksa okadar çabuk indirirsiniz. (Eğer kullanıcılar online ise.)

Az kullanıcı genelde az gönderim miktarı yaptığından indirme işleminiz yavaştır yada indirdiğiniz dosyayı indirememiş olanlar fazladır.