Arama

Chrome'da tam ekrana geçince takılma ve donma meydana geliyor, sorun ve çözüm nedir?

Güncelleme: 13 Aralık 2012 Gösterim: 17.381 Cevap: 5
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ağustos 2012       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba.

Sponsorlu Bağlantılar
Google Chrome kullanıyorum. Bu güne kadar yaşamadığım bir sorunla karşılaştım. Artık google chrome ile açtığım videolarda (özellikle Youtube) tam ekrana geçtiğim zaten inanılmaz derecede takılma ve donma meydana geliyor. Mozilla denedim. Böyle bir sorunla karşılaşmadım. Chrome daki bu sorunun sebebi ne olabilir. Yardımcı olursanız sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Ağustos 2012       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evet aynı sorunu bende yaşıyorum google chrome tamamen kaldırıp varsayılan ayarlarıda silip denedim düzeliyor bir süre sonra tekrar tam ekran yapınca youtube vs videolarda kasıyor takılıyor . daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım 3, 4 gündür evdeki 2 pc dede aynı problem var adobe flash player kaldırıp tekrar kuruldu değişen birşey yok. bende mozillaya geçtim sorun yok , ama ben senelerdir google chrome kullanıcısıyım bu problemi çözen birisi varsa paylaşabilirmi
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
video izlerken ekrana sağ tıkla flash player ayarlarında soldaki ilk seçenek donanım hızlandırmayı etkinleştirdeki işareti kaldır
_Ceyda_ - avatarı
_Ceyda_
Ziyaretçi
21 Ağustos 2012       Mesaj #4
_Ceyda_ - avatarı
Ziyaretçi
Aynen bana da aynısı oluyor ... Video izlerken ekrana sağ tıklayın,
flash player ayarlarında soldaki ilk seçenek donanım hızlandırmayı etkinleştirdeki işareti kaldırın bu yeterli olacaktır ve Chrome tarayıcısı eski hızına döner.Umarım işe yaramıştır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2012       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
chromeden chrome://plugins/ e girin sağ üstten ayrıntıları göztere tıklayın en baştaki peperflashı devre dışı bırakın sorununuz çözülecektir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Aralık 2012       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir ziyareçi çözümü yazmış fakat pek açıklayıcı olmamış ben anlatayım chrome u açın sonra adres çubuğuna chrome://plugins yazın sağ üstte ayrıntılara basın bir sürü yazı gelecek ilk başta adobe flash player başlığının altında adı , açıklama , sürüm , konum gibi bilgiler yer alıyor
ÇÖZÜMÜ -----> KONUM : C:\Program Files\Google\Chrome\Application\23.0.1271.97\PepperFlash\pepflashplayer.dll
OLAN EKLENTİYİ DEVRE DIŞI BIRAKIYORUZ ((((((DİKKAT SADECE KONUMU VERDİĞİM YANİ PEPPERFLASH OLANI DEVRE DIŞI BIRAKIYORUZ

TAMAMDIR !!