Arama

Psp, Ps Vita veya iPod Touch arasından hangisini tercih etmeliyim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 18 Haziran 2013 Gösterim: 1.432 Cevap: 4
kralzero123 - avatarı
kralzero123
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #1
kralzero123 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar kendime yaklaşık 600 liralık bir büyçe ayırdım ve buna uygun bir şey alacağım fakat karar,veremiyorum.Ps vita nın oyunları henüz kırılmadığı için ondan pek yana değilim fakat ipod touch ve psp almak istiyorum,psp 3004 wifili olan ve ipod tocuh 4. nesil alsam yaklaşık 700 e geliyor bu 2 sini 600 e bulabileceğim bi yer var mı sizin önerileriniz neler,teşekkürler...
EN İYİ CEVABI Fırat.Duran verdi
3004 olan model yeni modeldir ve işlemciside büyük ihtimal değişitirilmişit.r Çünkü yeni çıkan oyunlar 1004 de ara sıra donma yada reset sorunu oluşturuyor.

Sponsorlu Bağlantılar
3004 tek eksik yanı sanırım kırılmış değil yada ben yanlış biliyorum.
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
VIP Limitlerimi çoktan aştım!
18 Haziran 2013       Mesaj #2
Fırat.Duran - avatarı
Alıntı
kralzero123 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar kendime yaklaşık 600 liralık bir büyçe ayırdım ve buna uygun bir şey alacağım fakat karar,veremiyorum.Ps vita nın oyunları henüz kırılmadığı için ondan pek yana değilim fakat ipod touch ve psp almak istiyorum,psp 3004 wifili olan ve ipod tocuh 4. nesil alsam yaklaşık 700 e geliyor bu 2 sini 600 e bulabileceğim bi yer var mı sizin önerileriniz neler,teşekkürler...

Yeni nesil ipod bence doğru bir seçim olacaktır. İphone 5 ten farkı arama yapamaıyorsunuz okadar...
Sponsorlu Bağlantılar

Yine internette gezinebilir destekleyen uygulamaları indirip kullanabilirsiniz...

Ps serileri oyuna yönelik olduğu için her oyundan sonra yeni bir oyun almanız gerek. Bütçenizi zorlayabilir.

Teknolojinin yenisini tercih etmek daha mantıklı...
kralzero123 - avatarı
kralzero123
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #3
kralzero123 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

Yeni nesil ipod bence doğru bir seçim olacaktır. İphone 5 ten farkı arama yapamaıyorsunuz okadar...

Yine internette gezinebilir destekleyen uygulamaları indirip kullanabilirsiniz...

Ps serileri oyuna yönelik olduğu için her oyundan sonra yeni bir oyun almanız gerek. Bütçenizi zorlayabilir.

evet karlşm onu biliyorum fakat telefonum zaten galaxy s2 ve psp kırıldı yani oyuna para verilmiyor,ben psp +ipod touch 4.nesil düşnüdüm fakat 80 lira gibi bi miktar artıyor Msn Sad
kralzero123 - avatarı
kralzero123
Ziyaretçi
18 Haziran 2013       Mesaj #4
kralzero123 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı

ve bide bir sorum daha olcak psp 3004 (wifili)olan ile 1004 (wifisz)arasındaki tek fark wifimi yani wifinin çok bir önemi var mı ?
Fırat.Duran - avatarı
Fırat.Duran
18 Haziran 2013       Mesaj #5
Fırat.Duran - avatarı
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
3004 olan model yeni modeldir ve işlemciside büyük ihtimal değişitirilmişit.r Çünkü yeni çıkan oyunlar 1004 de ara sıra donma yada reset sorunu oluşturuyor.

3004 tek eksik yanı sanırım kırılmış değil yada ben yanlış biliyorum.