Arama

Rotweiler, Sibirya kurdu, pitbull arasında hangisini tercih etmeliyim??

Güncelleme: 6 Aralık 2011 Gösterim: 2.981 Cevap: 9
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bu 3 köpekten birini almayı düşünüyorum yaşım 15 köpeğime uzun zaman ayırabilirim kışn çatıda yazın yazlığımızın bahçesinde bakıcam sizce hangisini seçmeliyim ? VE kendim eğitmeyi düşünüyorum bu köpeklerden hangisi benim ölene kadar dostum olabilir.Bilgilerinizden faydalanmak istiyorum..
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar bu 3 köpekten birini almayı düşünüyorum yaşım 15 köpeğime uzun zaman ayırabilirim kışn çatıda yazın yazlığımızın bahçesinde bakıcam sizce hangisini seçmeliyim ? VE kendim eğitmeyi düşünüyorum bu köpeklerden hangisi benim ölene kadar dostum olabilir.Bilgilerinizden faydalanmak istiyorum..

Sibirya kurdu alırsanız yazın çok zahmet çekersiniz.Hava şartlarından dolayı maalesef çok zorlanıyorlar.Bir de eğitilmesi güç köpek türlerinden.Diğer köpek türleri hakkında bilgim yok.Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sibirya kurdum vardı zor gercekten ama sen bilirsin tabi ben rotweiler tavsiye ederim
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2010       Mesaj #4
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Yasa gereği Pitbull beslemek yasaktır.
Chalcy - avatarı
Chalcy
Ziyaretçi
1 Mayıs 2010       Mesaj #5
Chalcy - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Bence Alman kurdu alırsanız daha iyi olacaktır eğitime yatkın olduğu bellidir kolayca eğitilebilir..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Aralık 2010       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rotwiller uygun çünkü sibirya kurdu yazın pek iyi arkadaşlık edemez rotviller sadık rotwiller al
Ömer Topcu - avatarı
Ömer Topcu
Ziyaretçi
6 Mayıs 2011       Mesaj #7
Ömer Topcu - avatarı
Ziyaretçi
bence sibirya kurdu hem kışın sorun olmaz hemde yazın tabi sana kalmışta benim tavsiyem bu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Ekim 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
rotwiller alırsan çok saldırgandır aileseniz kötü olur sibirya kurdu alsan yazın sıcaktık dolayı sorun yaşar en iyisi alman kurdu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence sibirya kurdu al onlar hem oynarsın hemde eyıtırsın sana kalmış pitbull alma cunkku saldırır sanada zarar verir
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2011       Mesaj #10
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

bence sibirya kurdu al onlar hem oynarsın hemde eyıtırsın sana kalmış pitbull alma cunkku saldırır sanada zarar verir

Aynı semtte oturan 2 tanıdığımızda Sibirya Kurdu beslediler 2sindede kurtlar bunalıma girdi. Sıcaktan mıdır yoksa özgür ruhlarının tasmalanmasından mıdır bilinmez ama 2 ayrı yerde bunu gördüm. Msn Happy