Arama

Tipeez hesabıma giremiyorum, sorun ve çözüm nedir?

Güncelleme: 27 Haziran 2016 Gösterim: 2.612 Cevap: 4
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mart 2014       Mesaj #1
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Tipeezime giremiyorum, giriş bilgilerimi yazıyorum sonra şöyle bişey çıkıyor "HOOP!Bir hata oluştu.Üzgünüm,daha sonra tekrar denemelisin" diyor ne zamandır giremiyorum ne yapmalıyım yardımcı olun! =(
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mart 2015       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
movie star planete girmek için tıklıyorum ama siyah bir sayfa çıkıyor ve bidaha da açılmıyor hiç bir görüntüde yok LÜTFEN NASIL ÇÖZÜLÜR BU SORUN YARDIM EDİN!!! arkadaşlarım bile benim seviyemi geçmiş ama ben 12. seviyede jaldım hiç açamıyorum.ama başka bilgisayarlarda açılıyor benim tabletimdede açılıyor ama bilgisayardan açılmıyor size güvenebirsem eğer yardım edin ne olur. bende oyun oynamak istiyorum seviye yükseltmek vıp olmak istiyorum hadi sizde bana yardım edin de size belki diğer hesaplarımdan verebilkirim ama kaç kişisiniz onu öğrenmem lazım kız iseniz çok iyi olur. şimdiden TEŞEKKÜRLER...
Sponsorlu Bağlantılar
asdv - avatarı
asdv
Ziyaretçi
13 Haziran 2015       Mesaj #3
asdv - avatarı
Ziyaretçi
ya şimdi ben tipeez i açıyorum ama kayıt olmak için bir eposta açılıyor. ama ben kayıt olmak istemiyorum ki benim zaten üyeliğim vardı
Elifnur Acar - avatarı
Elifnur Acar
Ziyaretçi
6 Kasım 2015       Mesaj #4
Elifnur Acar - avatarı
Ziyaretçi
Tipeeze Üye olunca niyese aktivasyon göderilecek yaziyor sonra tekrar kapatip actigimda hep yine e_mailimi onaylamam lazim bir türlü giremiyorum bana ipucu vererseniz cok sevinirim(:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2016       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kesinlikle yaa Msn Sad lütfen bilen varsa nasıl halledilir yazabilir mi ??