Arama

League of Legends oyununda karakterimi güçlendirmek için neler yapmalıyım?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Aralık 2014 Gösterim: 1.426 Cevap: 2
yasuo21 - avatarı
yasuo21
Ziyaretçi
13 Nisan 2014       Mesaj #1
yasuo21 - avatarı
Ziyaretçi
League of Legends'da Katarina adlı karakteri aldım.Pek iyi hasar veremiyorum ve kill alamıyorum.Oyunun başlangıcında hangi eşyaları satın almalıyım?Nasıl güçlü olabilirim?
EN İYİ CEVABI Boyvipgold verdi
Kabiliyetler Ve Rünlerini Doldurmalısın. Seviye Atlamalısın Ki Özellikler Açılsın. Yeni Ve Güçlü Karakterler Alıp Kendine Daha Rahat Ve Güzel Oynayabildiğin Bir Karakter Bulmalısın.Oyunun Başlangıcındaki Marketten Karakterine Özel Güzel Eşyaları Önerilenler Kısmından Bulabilirsin. Önerilenlerden Dışarı Çıkmak Sana Biraz Zorluk Yaşatır. Kötü Eşya Alırsan İadesi Ucuza Patlar. Bundan Dikkatli Ol. Adamlara Hemen Patt! Diye Dalma. Sinsi Bir Tilki Gibi Pusuya Düşür.
Sponsorlu Bağlantılar
TheDariusPro - avatarı
TheDariusPro
Ziyaretçi
10 Eylül 2014       Mesaj #2
TheDariusPro - avatarı
Ziyaretçi
Yetenek gücü kasmalısın
Sponsorlu Bağlantılar
Boyvipgold - avatarı
Boyvipgold
Ziyaretçi
10 Aralık 2014       Mesaj #3
Boyvipgold - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Kabiliyetler Ve Rünlerini Doldurmalısın. Seviye Atlamalısın Ki Özellikler Açılsın. Yeni Ve Güçlü Karakterler Alıp Kendine Daha Rahat Ve Güzel Oynayabildiğin Bir Karakter Bulmalısın.Oyunun Başlangıcındaki Marketten Karakterine Özel Güzel Eşyaları Önerilenler Kısmından Bulabilirsin. Önerilenlerden Dışarı Çıkmak Sana Biraz Zorluk Yaşatır. Kötü Eşya Alırsan İadesi Ucuza Patlar. Bundan Dikkatli Ol. Adamlara Hemen Patt! Diye Dalma. Sinsi Bir Tilki Gibi Pusuya Düşür.