Arama

@live.com uzantılı email adresi almak (xxx@live.com) - Sayfa 3

Güncelleme: 7 Kasım 2007 Gösterim: 234.545 Cevap: 101
sevdimm - avatarı
sevdimm
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #21
sevdimm - avatarı
Ziyaretçi
ya bu yeni msnde coklu acikmiyormu
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Kasım 2006       Mesaj #22
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Güncelleme: Üç gün boyunca bu yöntemle sayısız @live.com email hesabı alındı ve en sonunda Microsoft durumun farkına vararak bu yöntemle daha fazla @live.com hesabının alınamaması yönünde değişikliklikler yaptı. Microsoft'un Live sayfalarını belirli aralıklarla takip etmenizi öneririz... Ya da bir sonraki duyurumuzu bekleyiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
YeRa - avatarı
YeRa
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #23
YeRa - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ulasyasar adlı kullanıcıdan alıntı

ben halen alabılıyorum hatta olayı aştım Msn Grin live.tr alıorum Msn Grin

Arkadaşımızın da dediği gibi live.tr uzantılı email hesabı alınabiliyor.Bunun için Neutralizer'in verdiği Html koduna küçük bir ekleme yapmak yeterli.
Bende denedim ve aldım Msn Happy

Yapmanız gereken Neutralizer'in 1. sayfada tarif ettiği gibi;

1) Windows Live iD' e tıklamak

2) Ordan Kaydol kısmına girmek

3) [html]javascript:function r(q){} function s(q){e[q] = new Option(a[q],a[q])}; r(e = document.getElementById("idomain").options);r(d="live.");r(a = new Array("hotmail.com","hotmail.co.uk","msn.com",d+"com",d+"tr",d+"com.au",d+" be",d+"ca",d+"co.uk",d+"de",d+"fr",d+"it"/*MsXLabs.org*/,d+"nl")); for (i=0;i<a.length;i++){ s(i ) }alert("Başarılı - yeni uzantılar eklendi!");[/html]Tarayıcınızın adres çubuğuna yukarıdaki kodu kopyalayıp yapıştırarak git veya entere tıklamak.

Ardından gelecek olan uzantılar başarıyla eklenti uyarısını aldığınızda işlem doğru bir şekilde tamamlanmış demektir.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey bilgileri doldurup onaylamak.

Ancak yasal olup olmadığı konusunda herhangi bilgim yok. Bu konuda görevli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Üzülerek şunu belirtmem gerekiyor ki bu live.tr mail kısmı desteklenmiyor. Yani messenger için kimlik doğrulaması yapılamıyor.
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Kasım 2006       Mesaj #24
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Güneşin Kızı adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşımızın da dediği gibi live.tr uzantılı email hesabı alınabiliyor.Bunun için Neutralizer'in verdiği Html koduna küçük bir ekleme yapmak yeterli.
Bende denedim ve aldım Msn Happy

Yapmanız gereken Neutralizer'in 1. sayfada tarif ettiği gibi;

1) Windows Live iD' e tıklamak

2) Ordan Kaydol kısmına girmek

3) [html]javascript:function r(q){} function s(q){e[q] = new Option(a[q],a[q])}; r(e = document.getElementById("idomain").options);r(d="live.");r(a = new Array("hotmail.com","hotmail.co.uk","msn.com",d+"com",d+"tr",d+"com.au",d+" be",d+"ca",d+"co.uk",d+"de",d+"fr",d+"it"/*MsXLabs.org*/,d+"nl")); for (i=0;i<a.length;i++){ s(i ) }alert("Başarılı - yeni uzantılar eklendi!");[/html]Tarayıcınızın adres çubuğuna yukarıdaki kodu kopyalayıp yapıştırarak git veya entere tıklamak.

Ardından gelecek olan uzantılar başarıyla eklenti uyarısını aldığınızda işlem doğru bir şekilde tamamlanmış demektir.

Bundan sonra yapmanız gereken tek şey bilgileri doldurup onaylamak.

Ancak yasal olup olmadığı konusunda herhangi bilgim yok. Bu konuda görevli arkadaşlar bilgi verirse sevinirim.

Üzülerek şunu belirtmem gerekiyor ki bu live.tr mail kısmı desteklenmiyor. Yani messenger için kimlik doğrulaması yapılamıyor.

@live.tr geçerli olmayan bir domain, Windows Live ID olarak alabiliyorsunuz fakat 2 GB'lık email adresiniz olmuş olmuyor. Doğrulanmamış eposta hesabı olarak kalıyor... Yasadışı olarak değerlendirilebilecek bir içerik değildir. @live.com hesaplarını yakın tarihte Microsoft herkesin kullanımına açacaktır, gelişmeleri takip ediniz.
cici_volkan - avatarı
cici_volkan
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #25
cici_volkan - avatarı
Ziyaretçi
koda sorun var yinede tşk
gendarmerie - avatarı
gendarmerie
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #26
gendarmerie - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar şimdi iyi güzelde hasabı aldınız diyor ama Hotmail.com dan giriş yaptığımda kabul etmiyor. kayıt işlemini tamamladım ancak giriş yapamadım.

kirmizi29 - avatarı
kirmizi29
Ziyaretçi
14 Kasım 2006       Mesaj #27
kirmizi29 - avatarı
Ziyaretçi
yaptıgında hata veriyor
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
14 Kasım 2006       Mesaj #28
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
cici_volkan adlı kullanıcıdan alıntı

koda sorun var yinede tşk

Kod, yapması gerekeni yapıyor, fakat...

Alıntı
gendarmerie adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar şimdi iyi güzelde hasabı aldınız diyor ama Hotmail.com dan giriş yaptığımda kabul etmiyor. kayıt işlemini tamamladım ancak giriş yapamadım.

live.com gibi geçerli bir domain'in email uzantısı ile giriş yapabilirsiniz, fakat...
Alıntı
kirmizi29 adlı kullanıcıdan alıntı

yaptıgında hata veriyor

Çünkü...

Güncelleme: Üç gün boyunca bu yöntemle sayısız @live.com email hesabı alındı ve en sonunda Microsoft durumun farkına vararak bu yöntemle daha fazla @live.com hesabının alınamaması yönünde değişikliklikler yaptı. Microsoft'un Live sayfalarını belirli aralıklarla takip etmenizi öneririz... Ya da bir sonraki duyurumuzu bekleyiniz.
sweetselly - avatarı
sweetselly
Ziyaretçi
15 Kasım 2006       Mesaj #29
sweetselly - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar ben tr uzantılı adres aldım live.live.girl de ama her ikisinde de görüntü adı biçim kodunda hata veriyo düzeltilmesi imkansız mı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2006       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sweetselly adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar ben tr uzantılı adres aldım live.live.girl de ama her ikisinde de görüntü adı biçim kodunda hata veriyo düzeltilmesi imkansız mı

Böyle bir domain olmadığından Dolayı Doğrulayamazsınız. Yalnızca webmail servisi olan adresler Doğrulanıp Görüntü adı değiştirilebilir.