Arama

Sesli Görüntü Resimleri (Moods With Sound)

Güncelleme: 5 Kasım 2012 Gösterim: 91.380 Cevap: 18
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
10 Kasım 2006       Mesaj #1
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Aşağıda yer alan "Hareketli ve Sesli Görüntü Resimleri" ni MSN Messenger'ınızda kullanabilmeniz için "MSXLabsWinksInstaller"ı kurmanız gerekmektedir. Kullanımıyla ilgili bilgi programla birlikte gelen "BeniOku" dosyasında bulunmaktadır.
"WinksInstaller"ı indirmek için aşağıdaki resme tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Son düzenleyen Morrigan; 18 Aralık 2007 22:19
superisiii - avatarı
superisiii
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #2
superisiii - avatarı
Ziyaretçi
ben bunları yükledim ama karşı taraf görmüyo neden acaba? nası gösterebiliriz?Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Kasım 2006       Mesaj #3
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
superisiii adlı kullanıcıdan alıntı

ben bunları yükledim ama karşı taraf görmüyo neden acaba? nası gösterebiliriz?Msn Sad

Yüklediğimiz içeriklerin boyutu ne kadar büyükse yüklenme zamanları da o kadar uzar... Mesela Skeleton görüntü resmi 1 mb'ın üstünde ve tüm verinin karşı tarafa ulaşması sizin gönderme ve karşı tarafın indirme hızına bağlı olarak değişir, anında görüntülenme söz konusu değildir.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
nevzatk - avatarı
nevzatk
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #4
nevzatk - avatarı
Ziyaretçi
moodybaby olanı indirip kurdum.. çok hoş.. bunların içerik resimlerini değiştirebilirmiyiz.. yani yapmak istediğim çoko bebelerin yerine kendi çocuğumun resimlerini yüklemek aynı formatta.. mümkünmü? Msn Sarcastic
Morrigan - avatarı
Morrigan
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #5
Morrigan - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
nevzatk adlı kullanıcıdan alıntı

moodybaby olanı indirip kurdum.. çok hoş.. bunların içerik resimlerini değiştirebilirmiyiz.. yani yapmak istediğim çoko bebelerin yerine kendi çocuğumun resimlerini yüklemek aynı formatta.. mümkünmü? Msn Sarcastic

Maalesef mümkün değil Msn Sarcastic
funda_sezgin - avatarı
funda_sezgin
Ziyaretçi
12 Kasım 2006       Mesaj #6
funda_sezgin - avatarı
Ziyaretçi
teşekkür ederim.benim bir sorunum var sesli deniyor fakat bende ses çıkmıyor neden kaynaklanıyor olabilir... ilginize teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
12 Kasım 2006       Mesaj #7
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
funda_sezgin adlı kullanıcıdan alıntı

teşekkür ederim.benim bir sorunum var sesli deniyor fakat bende ses çıkmıyor neden kaynaklanıyor olabilir... ilginize teşekkürler

Görüntü resminize sağ tıklayıp aksiyonları seçiniz... Ayrıca Msn Happy Msn Mad Msn Surprised Msn Sad gibi ifadeleri kullandığınız zaman görüntü resminiz de reaksiyon gösterecektir...
nezess - avatarı
nezess
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #8
nezess - avatarı
Ziyaretçi
ben bunları yükleyemiyorum . yükleyeceği esnada işiniz yarım kaldıysa lütfen tamamlayın diyor ve msn kapanıyor yardım edermisiniz?çk teşekkürler
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
13 Kasım 2006       Mesaj #9
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
nezess adlı kullanıcıdan alıntı

ben bunları yükleyemiyorum . yükleyeceği esnada işiniz yarım kaldıysa lütfen tamamlayın diyor ve msn kapanıyor yardım edermisiniz?çk teşekkürler

Bu konuyu inceleyiniz:
https://www.msxlabs.org/forum/msn-messenger-turkiye-forumlari/681-msxlabswinksinstaller-resimli-kullanim-kilavuzu.html
serhan1905 - avatarı
serhan1905
Ziyaretçi
13 Kasım 2006       Mesaj #10
serhan1905 - avatarı
Ziyaretçi
Msn CoolMsn Sad ben birtanesini yükledim msn de hata oluştu yüklenmiyor windows live messengere ?Msn Sad Msn Cool