Arama

WLM - Windows Live Messenger'ın Açılmaması Durumu - Sayfa 7

Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 67.346 Cevap: 73
Legioner - avatarı
Legioner
Ziyaretçi
25 Nisan 2011       Mesaj #61
Legioner - avatarı
Ziyaretçi
selamlar

Sponsorlu Bağlantılar
yaklaşık 1 haftadır wlm'nin açılmamasından dolayı şikayetçiyim. ne wlm 2011 ne de 2009 sürümleri hiç birisi de açılmıyor. sorun hakkında forumda bir çok şey araştırdım, bir çok yolu da denedim ama ne denediysem hiç biri fayda etmedi.

sorunum wlm 2011 sürümünü veya 2009 sürümünü yükleyince (orjinal microsofttan çekilmiş download linki) oturum aç düğmesine bastığım zaman oturumum açılmıyor. ne hata kodu veriyor ne de başka bir şey? sebebi nedir? windows 7 kullanıcısıyım. acaba sorunsuz bir şekilde nasıl oturum açabilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mayıs 2011       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende de aynı sorun var neden acaba açılmıyoooMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
mehmet pala - avatarı
mehmet pala
Ziyaretçi
16 Mayıs 2011       Mesaj #63
mehmet pala - avatarı
Ziyaretçi
selam asında benım sorınım birazdaha değişıkdır ben msnede şarkı dinletemiyorum yani windows7 ye uyumlu bi ses kartı indıremiyorum bana yardımcı olırsanız sevinırım
kaplan - avatarı
kaplan
Ziyaretçi
19 Mayıs 2011       Mesaj #64
kaplan - avatarı
Ziyaretçi
bu sabah tüm yorumları okudum ama yaptım da olmuyo biri bişey yapsın zaten laptop yavaş Msn Sad((((((((((((((((((((
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mayıs 2011       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw haci bnm direk açılmıyo msn kısayoluna tikliyorm masaustunde az açılır gibi oluyo kasıyo biraz pc sonra açilmiyo 213123123123123 kere tiklasamda açılmıo sağ tiklayip aç diorm gene yok farkli başlat diorm gene yok bi sorun var bunda en son çoklu msn açmayi kullanmistm sanirsam ondan dolayi oluyo Msn Confused
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2011       Mesaj #66
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var acil yardım lütfenn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Kasım 2011       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bendede böyle bir hata oluşuyor
HİZMET GEÇİCİ KULLANILMADIĞINDAN WİNDOWS LİVE MESSENCER OTURUMU AÇILMADI LÜTFEN DAHA SONRA YENİDEN DENEYİN

lütfen yardımcı olurmusun çok rica ediyorum Msn Sad((8
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2011       Mesaj #68
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaa ben bütün herşeyi denedim ama yinede açamıyorum oturumu bir kaç sefer dönüyor daha sonra kapanıyor denemediğim şey kalmadı napıcağımı bilmiyorum bana yardımcı olur musun lütfen Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Aralık 2011       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AY BİR TÜRLÜ AÇILMIYOR HERŞEYİ DENEDİM OLMUYOR BU NASIL BİR ŞEY HATA VARSA DÜZELTİLSİN BIKTIM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Şubat 2012       Mesaj #70
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sürekli hata veriyor.onar deyince her şey normal hepsinde tik var yalnız açılmıyor.acil msn e girmem lazım ne yapabilirim acaba ? :/