Arama

WLM - Windows Live Messenger'ın Açılmaması Durumu - Sayfa 8

Güncelleme: 22 Temmuz 2012 Gösterim: 67.313 Cevap: 73
meo35 - avatarı
meo35
Ziyaretçi
20 Nisan 2012       Mesaj #71
meo35 - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaslar bende aynı konudan şikayetciyim windows live messenger 2011 kullanıyorum,messenger calısmayı durdurdu uyarısı alıyorum surekli,kackere sildim yukledım,dosyaları tekrardan sildim,guvenlik duvarını kapattım,baska surumler denedım olmadı işletim sistemim win7 ultimate bilgisi olan yardım etsin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2012       Mesaj #72
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm arkdşlar ya ben msn egiremiorm ya adresmi şifremi giriorum otrum açılıor diyo ama açılmıor sorun gdere faaln basıorm orda da anahtar baplantı noktaları kablosuz dio sarı üçgen var yanın da da off delircem ya yardım edin lütfeeen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Temmuz 2012       Mesaj #73
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
windows livemessengrı açamıyorum ne yapmam lazım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Temmuz 2012       Mesaj #74
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
MERHABALAR arkadaşlar bu live işini günlerdir çözmeye çalışıorum çözemiorum(!) mesenger açmak istediğimde: wldlog.dll , FSUİ açmak istediğimde:UXcore.dll, photo gallery ve movie moker açmak istediğmde:UXcore.dll hatları verior ve bunların hepsi live içinde ve live temel parçalarıyla komple yükledim ! benden bunları (wldlog.dll,UX.core.dll) eksik olduğundan yeniden yüklememi istior ve inan kaçdefa yükleyip sildiğimi unuttum (!) Bu olayı gerçekten bir açıklağa kavuştura bilirseniz müteşekkir olurum! şimdiden teşekkürler!