Arama

MSN Hata Kodu 80048820 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 21

Güncelleme: 30 Haziran 2012 Gösterim: 316.157 Cevap: 229
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Şubat 2010       Mesaj #201
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya yeni bi msn açmak istiyorum ama açamıyorum bide msn m benim mesencir deil ya yeşil msn nası indircem yenisini
Sponsorlu Bağlantılar
RuffRyders - avatarı
RuffRyders
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2010       Mesaj #202
RuffRyders - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ya yeni bi msn açmak istiyorum ama açamıyorum bide msn m benim mesencir deil ya yeşil msn nası indircem yenisini

Yeni MSN hesabı almak için konuyu inceleyin(Resimli anlatım mevcut) > @hotmail.com.TR Uzantılı E-Mail Adresi Almak
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni WLM 2009 indirmek için konuyu inceleyin ve konu altına eklenmiş olan 2 zipli dosyayı indirin(Üye girişi yapılmalı) > Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726)

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2010       Mesaj #203
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
80048820 bu kodla bana hata verıyo yardımcı olurmuusnuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Şubat 2010       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende çoğu çözümleri uyguladım...ama sonuç nafileydi

bende bir arkadaşın dediğini uygulamaya karar verdim...oda şuydu;

-önce çıkış yapın
-ardından masaüstündeki msn'nin adını "Windows Live Messenger2" yapın
-ve son olarak masaüstündeki msn'ye tıklayıp giriş yapın

benim açıkcası pek umudum yoktu ama girdi...belkide tesadüf kim bilir Msn Happy

Kolay gelsin arkadaşlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Mart 2010       Mesaj #205
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadşalar pc nin saatini koontrol edin pc saati ve tarihi önemli ben ayarladm hemen oldu yardımcı olduysam ne muluy bana
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Nisan 2010       Mesaj #206
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimki bi kaç gün içinde kendi kendine düzeldi
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2010       Mesaj #207
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
berksancan adlı kullanıcıdan alıntı

Selam arkadaşlar. Daha 2 gün önce format attım bilgisayara ve Vista yükledim. Düne kadar bir sorun yoktu ama Msn'de bugünden itibaren 80048820 kodlu hatayı alıyorum. 8.5 sürümü yüklüydü, hatayı o sürümde verdi. Sonra 9.0 Beta'yı yükledim ama fayda etmedi. Ne yapmalıyım?

Bu arada, Internet Explorer'da da sorun var. Internet Explorer'ı kullanarak sitelere giremiyorum ama Mozilla Firefox'ta bir sorun yok. Internet Explorer'da ve WLM'de var yani sorun. Msn Sad

sorun çözülmediyse hala internet expolerer+internet seçenekleri+bağlantı+yerel ağ ayarları kısmına gir. yerel ağınız için bir proxy sunucu kullanın yazılı sıkkı ıptal et, çalışır.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Haziran 2010       Mesaj #208
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn açamıyorum oturumunuzu açamıyorun sorunu gider diyorum ama gene açamıyor yardıımm...
NaRn Tr - avatarı
NaRn Tr
Ziyaretçi
14 Temmuz 2010       Mesaj #209
NaRn Tr - avatarı
Ziyaretçi
bn şöyLe haLLeTTim : internet explorer -araçlar-internet seçenekleri-bağlantılar-yerel ağ ayarları-ayarları
otomatik olarak algıla,otomatik yapılandırma komut dosyası kullanı ve yerel ağınız için proxy sunucusunu kullanın kutucuğunu
kaldırın yani onayını kaldırın tamama tıklayın. ve msn yi artık açabilirsiniz tarih ve saat ayarlarınız doğruysa işinize yarayabilir.2-3 aydır bu konuyu araştırıyordum sonra bağlantı ayarlarını kurcaladım buldum umarım işinize yarar (:
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2010       Mesaj #210
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
80048820