Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 91

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 539.412 Cevap: 1.072
IamRookie - avatarı
IamRookie
Ziyaretçi
27 Nisan 2009       Mesaj #901
IamRookie - avatarı
Ziyaretçi
ben 2009 sürümünde oyunlara girdiğimde kritik hata-2 diyor nasıl düzeltebiliriz ??
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
28 Nisan 2009       Mesaj #902
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Alıntı
IamRookie adlı kullanıcıdan alıntı

ben 2009 sürümünde oyunlara girdiğimde kritik hata-2 diyor nasıl düzeltebiliriz ??

Bir ara oyun hizmeti devreye girmemişti wlm 2009 sürümünde şuan için emin değilim sorunu çözmek için kaldırıp yeniden kurulum yapmanızı tavsiye ediyorum. Sorun devam edersa sisteminiz hakkında detaylı bilgi verirseniz yardımcı olmaya çalışalım.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
Seval_ - avatarı
Seval_
Ziyaretçi
28 Nisan 2009       Mesaj #903
Seval_ - avatarı
Ziyaretçi
yinterop

Arkadaşlar sorunla ilgili internette ve sitenizde bakındım bulamadım cevap..
Yukarda internetten bulduğum bir messenger resmi.Sorun kırmızıyla gösterdiğim alanlar görünmüyor.Araçlardan Sekmeleride kapamadımki görünmesin..
Yardımcı olabilecekler varsa çok teşekkürler..
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
28 Nisan 2009       Mesaj #904
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Seval_ adlı kullanıcıdan alıntı

yinterop

Arkadaşlar sorunla ilgili internette ve sitenizde bakındım bulamadım cevap..
Yukarda internetten bulduğum bir messenger resmi.Sorun kırmızıyla gösterdiğim alanlar görünmüyor.Araçlardan Sekmeleride kapamadımki görünmesin..
Yardımcı olabilecekler varsa çok teşekkürler..

A-Patch Yüklediniz mi? Eğer Yüklediyseniz Ayarlardan Restore Edip Eski Haline Dönderebilirsiniz.Yeni Messenger'de Hem Web'de Ara Hemde Kişi Bul Kısımları Üst Tarafta Tek Bir Arama Yerinin İçide Yer Almaktadır.Ve Ayrıca Yeni Messenger'de Sekmeler Reklam Alanının Hemen Üst Tarafında Yer Almaktadır.Ayrıca Sekmeleri Gizlemişte Olabilirsiniz.Bunun İçin: Görünen İsminiz (Laurel) -Seçenekler-Sekmeler -Sağ Tarafta Sekmeleri Gizle Onaylıysa Kaldırın.Şunu da Belirtelim; İşaretlediğiniz Yerler Normal Bir Messenger'da Standart Olarak Bulunmaktadır.Aksi Halde Messenger Asla Çalışmaz...
wirüs - avatarı
wirüs
Ziyaretçi
29 Nisan 2009       Mesaj #905
wirüs - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

Lütfen yardım Messengerı Açıyorum Bu Çıkıyor.. Msn Confused
Seval_ - avatarı
Seval_
Ziyaretçi
29 Nisan 2009       Mesaj #906
Seval_ - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Microsoft adlı kullanıcıdan alıntı

A-Patch Yüklediniz mi? Eğer Yüklediyseniz Ayarlardan Restore Edip Eski Haline Dönderebilirsiniz.Yeni Messenger'de Hem Web'de Ara Hemde Kişi Bul Kısımları Üst Tarafta Tek Bir Arama Yerinin İçide Yer Almaktadır.Ve Ayrıca Yeni Messenger'de Sekmeler Reklam Alanının Hemen Üst Tarafında Yer Almaktadır.Ayrıca Sekmeleri Gizlemişte Olabilirsiniz.Bunun İçin: Görünen İsminiz (Laurel) -Seçenekler-Sekmeler -Sağ Tarafta Sekmeleri Gizle Onaylıysa Kaldırın.Şunu da Belirtelim; İşaretlediğiniz Yerler Normal Bir Messenger'da Standart Olarak Bulunmaktadır.Aksi Halde Messenger Asla Çalışmaz...

A-patch yükledim.Düzeltmeyi denedim.Hata verdi messengerdan çıkışş yaptığım halde,kapatmamı istedi..Seçeneklerden sekmeleride gizlemedim diğer mesajımdada yazmıştım..
Fakat Az önce Messengeri kaldırdım.Tekrar yükledim.Şimdi Sorun yok.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Arkadaşım..

Dipnot:Messenger 8.5 kullanıyorum.Ayrı bir konu olarak açmıştım fakt yöneticiler buraya taşımışlar..
euphrates - avatarı
euphrates
Ziyaretçi
30 Nisan 2009       Mesaj #907
euphrates - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
wirüs adlı kullanıcıdan alıntı

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)

Lütfen yardım Messengerı Açıyorum Bu Çıkıyor.. Msn Confused

___________________________________________________________________________ __

Alıntı
Seval_ adlı kullanıcıdan alıntı

A-patch yükledim.Düzeltmeyi denedim.Hata verdi messengerdan çıkışş yaptığım halde,kapatmamı istedi..Seçeneklerden sekmeleride gizlemedim diğer mesajımdada yazmıştım..
Fakat Az önce Messengeri kaldırdım.Tekrar yükledim.Şimdi Sorun yok.İlgilendiğiniz için teşekkür ederim Arkadaşım..

Dipnot:Messenger 8.5 kullanıyorum.Ayrı bir konu olarak açmıştım fakt yöneticiler buraya taşımışlar..

Seval Hanım Hala Sizde Sorun Yasıyorsanız Sıkıldıysanız Düzeltmek İstiyorsanız Aynı Şey Sizin İçinde Geçerli Buyrun ...

Öncelikle Zap Messenger'ı İndirin Start'a Basın Bütün Messengerla İlgili Şeyleri Kaldırıcaktır.

Daha sonra Windows Live Messenger 8.1.0178.00 Kurun Sorun Düzelicektir..

ZAPMESSENGER DOWNLOAD

MESSENGER 8.1 DOWNLOAD

MESSENGER PLUS LİVE FİNAL DOWNLOAD

MESS PATCH DOWNLOAD

A PATCH DOWNLOAD
Son düzenleyen euphrates; 30 Nisan 2009 14:19 Sebep: seval_ adlı üye
wirüs - avatarı
wirüs
Ziyaretçi
1 Mayıs 2009       Mesaj #908
wirüs - avatarı
Ziyaretçi
tmm buldum sorunu bu hata msnem güncellenmedigi için cıkıyormuş..

Sonra bir cok şey denedim zap mmsn filan hepsini denedim olmadı en sonunda yükleyici başlatılırken cıkan msn sitesinden karşıdan yükle seçeneginden wlm 2009 indirdim.1,30 MB öbürlerinden farklı bunu yükleyince sorun düzeliyor..
psychopat - avatarı
psychopat
Ziyaretçi
2 Mayıs 2009       Mesaj #909
psychopat - avatarı
Ziyaretçi
Pc de bişeyler yapmışlar benden habersiz live messenger sorun oldu banaMsn Confused Herşeyi sildim kaldırdım msn le ilgili sonra yeniden live 8.5 yükledim. pencere geliyo adresi şifreyi yazıyom oturum açılıyo gibi oluyo ama bi anda kapanıyo program! Çok lazım msn bana acil yardım bekliyorum. Bu arada konuyu yanlış açtıysam moderatörlerden özür dilerim
deftersüsü - avatarı
deftersüsü
Ziyaretçi
5 Mayıs 2009       Mesaj #910
deftersüsü - avatarı
Ziyaretçi
ya benim bir sorunum var ben yüklüyorum winziple açıyorum dosyaya tıklıyorum fakat kurulum yerine notepad'le açılıyor ve donuyor. ne yapabilirim?şimdiden teşekkürler