Arama

Görüntü Resimlerini Değiştirme Sorunu

Güncelleme: 4 Ağustos 2009 Gösterim: 4.255 Cevap: 4
ReSpeCT41 - avatarı
ReSpeCT41
Ziyaretçi
2 Ocak 2009       Mesaj #1
ReSpeCT41 - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar
msn görüntü resmimi değiştremiyorum. beni buraya yönlendiriyor durmadan. sebebi nedir?
careless_WhispeR - avatarı
careless_WhispeR
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
2 Ocak 2009       Mesaj #2
careless_WhispeR - avatarı
VIP i Jυѕт ∂ιє∂ ιη уσυя αямѕ
Alıntı
ReSpeCT41 adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar

Sponsorlu Bağlantılar
msn görüntü resmimi değiştremiyorum. beni buraya yönlendiriyor durmadan. sebebi nedir?

Öncelikle Windows Güvenlik Uyarısından ''Engellemeyi Kaldır ''
Secenegını tıkla.Aksı Halde MDL 'nın bı cok ozellıgınden yararlanamazsın Buna Goruntu resmını degıstırmende Dahıl...
İşte Bu Messenger Discovery Live'nin Resimli Kullanım Klavuzu >>
https://www.msxlabs.org/forum/

İnceleyın bi..
Saygılar...

http://www.msxlabs.org/forum/signaturepics/sigpic184255_2.gif
anatomie - avatarı
anatomie
Ziyaretçi
15 Temmuz 2009       Mesaj #3
anatomie - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar,

arkadaslar benim MSN / Hotmail hesabindan farkli olarak kendi websayfam uzantili bir hesabim var ve zaten buna passport.com dan kaydolmustum.

simdi arkadaslar benim görüntü resmiyle ilgli söyle bir sorunum var ki oda sudur ; ben msn de oturum actigim zaman görüntü resmimi ekliyorum ve o zaman gözüküyor fakat daha sonra baska bir bilgisayardan oturum acinca görüntü resmim yine kaybolarak onun yerine sari civciv oluyor.

ustalarim, ben görüntü resmimi kalici olarak nasil msn ye kaydedebilirim acaba ??

anlayisiniz icin cok tskler

cevabinizi bekliyorum

en derin saygilarimla

anatomie Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Temmuz 2009       Mesaj #4
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
anatomie adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar,

arkadaslar benim MSN / Hotmail hesabindan farkli olarak kendi websayfam uzantili bir hesabim var ve zaten buna passport.com dan kaydolmustum.

simdi arkadaslar benim görüntü resmiyle ilgli söyle bir sorunum var ki oda sudur ; ben msn de oturum actigim zaman görüntü resmimi ekliyorum ve o zaman gözüküyor fakat daha sonra baska bir bilgisayardan oturum acinca görüntü resmim yine kaybolarak onun yerine sari civciv oluyor.

ustalarim, ben görüntü resmimi kalici olarak nasil msn ye kaydedebilirim acaba ??

anlayisiniz icin cok tskler

cevabinizi bekliyorum

en derin saygilarimla

anatomie Msn Happy

Windows Live Messenger'ın 8.1 ya da 8.5 sürümüyle birlikte eklenen özellikle artık görüntü resimleri de oturum açılan her bilgisayarda dolaşmaya başladı. Eski MSN Messenger kullanıyorsanız bu seçenekten mahrumsunuz demektir. Yok WLM kullanıyorum diyorsanız Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Genel ya da Oturum aç > Oturum açtığım her yerde aynı görüntü resmini ve kişisel iletiyi kullan seçeneğini işaretleyip Tamam'a basın (Bu seçenek aynı zamanda görüntü adının da taşınmasını sağlar). Bundan sonra görüntü resminizin sunuculara aktarılması için görüntü resminizi bir iki kez değiştirmeniz gerekebilir. Bu seçeneği işaretlediğinizdeki mevcut görüntü resminiz sunuculara aktarılmaz, bundan sonra değiştirdikleriniz değiştirmeyi müteakip sunuculara aktarılır. Bundan sonra WLM'de oturum açtığınızda görüntü resminiz ve kişisel iletiniz de taşınır. Ancak MSN Messenger'da oturum açarsanız yine civciv gibi varsayılan bir resim otomatik olarak ayarlanır.

Bu seçenek adresin uzantısından bağımsızdır.
kurumsal - avatarı
kurumsal
Ziyaretçi
4 Ağustos 2009       Mesaj #5
kurumsal - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar

msn görüntü resmimi değiştremiyorum. beni buraya yönlendiriyor durmadan. sebebi nedir? birde bu soruya yanıt olarak

Windows Güvenlik Uyarısından ''Engellemeyi Kaldır ''
soylenmıs pekı windows güvenlik uyarısı nerde