Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206) - Sayfa 92

Güncelleme: 20 Ağustos 2009 Gösterim: 539.699 Cevap: 1.072
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
5 Mayıs 2009       Mesaj #911
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
deftersüsü adlı kullanıcıdan alıntı

ya benim bir sorunum var ben yüklüyorum winziple açıyorum dosyaya tıklıyorum fakat kurulum yerine notepad'le açılıyor ve donuyor. ne yapabilirim?şimdiden teşekkürler

Sistemizinde Winzip Yüklü mü? Eğer Yüklüyse İndirdiğiniz Dosyanın Üzerinde Sağ Tıklayıp--Özellikler--Genel--Birlikte Aç--Değiştir'e Tıklayıp Oradan Winzip Programını Seçiniz.Seçtikten Sonra Dosyaya Tıklayıp İçinde Bulunan Exe.'leri Çalıştırıp Messenger'inizi Kurabilirsiniz.Winzip Yerine Alternatif Program:Winrar.

Sponsorlu Bağlantılar
Alıntı
psychopat adlı kullanıcıdan alıntı

Pc de bişeyler yapmışlar benden habersiz live messenger sorun oldu banaMsn Confused Herşeyi sildim kaldırdım msn le ilgili sonra yeniden live 8.5 yükledim. pencere geliyo adresi şifreyi yazıyom oturum açılıyo gibi oluyo ama bi anda kapanıyo program! Çok lazım msn bana acil yardım bekliyorum. Bu arada konuyu yanlış açtıysam moderatörlerden özür dilerim

Size Tavsiyem Messenger'i Baştan Tertemiz Bir Şekilde Kurmanızdır.Bunun İçin Aşağıdan Detaylı Bilgiyi Alabilirsiniz;

Son düzenleyen Microsoft; 5 Mayıs 2009 10:59 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
deftersüsü - avatarı
deftersüsü
Ziyaretçi
7 Mayıs 2009       Mesaj #912
deftersüsü - avatarı
Ziyaretçi
evet winzip yüklü zaten onunla açıyorum ama dosyanın içindeki exe.lere tıkladığımda notepad çıkıyor ve donuyor bilgisayar
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Mayıs 2009       Mesaj #913
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

evet winzip yüklü zaten onunla açıyorum ama dosyanın içindeki exe.lere tıkladığımda notepad çıkıyor ve donuyor bilgisayar

Zip dosyasının içindekiler .exe dosyaları değil .msi yani Windows kurulum paketi dosyaları. Belki de .msi dosyalarının birlikte açılacağı program olarak Not Defteri seçilmiştir. Düzeltmek için Denetim Masası > (Görünüm ve Temalar) > Klasör Seçenekleri'ne gelip yukarıdaki sekmelerden "Dosya Türleri"ne tıklayın ve listeden .msi dosyasını bulun. Aşağısında "Geri Yükle" düğmesi varsa ona basın Yoksa birlikte açılacağı program olarak Windows Installer'ı seçin.

Tüm bunlarla uğraşmamak için Essentials - Windows Live adresinden indireceğiniz Windows Live Yükleyicisi ile Messenger vs. kurulumunu gerçekleştirmeniz daha yerindedir.
deftersüsü - avatarı
deftersüsü
Ziyaretçi
7 Mayıs 2009       Mesaj #914
deftersüsü - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkürler cevaplarınız için fakat ben microsoft'un sitesinden hiçbirşey yükleyemiyorum.diğer sitelerden yüklüyor fakat bağlantı microsoft olduğu için sayfa görüntülenemiyor yazıyor
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
7 Mayıs 2009       Mesaj #915
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

çok teşekkürler cevaplarınız için fakat ben microsoft'un sitesinden hiçbirşey yükleyemiyorum.diğer sitelerden yüklüyor fakat bağlantı microsoft olduğu için sayfa görüntülenemiyor yazıyor

O Zaman Sizde Diğerlerinden Messenger'in Offline Versiyonu'nu Yükleyip Kullanabilirsiniz.Yani Ne İnternet'e Ne de Microsoft'a Bağlı Kalmazsınız.Ama Bu Sizin Kota'nıza Yansır.Çünkü 130 Mb'tı Galiba.Kolay Gelsin...
Cideli Memoli - avatarı
Cideli Memoli
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #916
Cideli Memoli - avatarı
Ziyaretçi
Sagol var ol yalnız ilk cikan programlara pek güvenmedigimden soruyorum bir kaç kez sistem gitti Beta version sayesinde

Bu beta version değil değilmi ?
Değilse yükliyeceğim

Tesekkürler sağolun var olun.
deftersüsü - avatarı
deftersüsü
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #917
deftersüsü - avatarı
Ziyaretçi
çok teşekkürler yardımlarınız için
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
8 Mayıs 2009       Mesaj #918
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
Cideli Memoli adlı kullanıcıdan alıntı

Sagol var ol yalnız ilk cikan programlara pek güvenmedigimden soruyorum bir kaç kez sistem gitti Beta version sayesinde

Bu beta version değil değilmi ?
Değilse yükliyeceğim

Tesekkürler sağolun var olun.

Hayır, beta değil, son resmî sürüm. Bu ilk mesajda da yazıyor ama çok net değil anlaşılan. Ha beta olmayınca tamamen hatasız mı? Hayır, ben en azından bir hatasını biliyorum.
vafli - avatarı
vafli
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #919
vafli - avatarı
Ziyaretçi
merhaba, ben bu surumu ayarladim, ama kisi listem bos. yardim edermisiniz lutfen
Microsoft - avatarı
Microsoft
Ziyaretçi
8 Mayıs 2009       Mesaj #920
Microsoft - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
vafli adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba, ben bu surumu ayarladim, ama kisi listem bos. yardim edermisiniz lutfen

Umarım İşinize Yararlı Olur.

"hamlet20" Adlı Üyeden Alıntı:

arkadaşlar kişi listesinin sorununu ben size söyleyeyim açıkca ben yaptım ve oldu

kişi listesi boş olan kişiler internete usb ile bağlanıyor işte bu yüzden kişi listeniz gözükmüyor ama ethernet'ten baglandığınız zaman kişi listeniz dolu gözüküyor yani ya modem değişeceksiniz ya da varsa ethernet'le bağlanacaksınız...