Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 36

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 535.760 Cevap: 355
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2011       Mesaj #351
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar slm aynı sorun bendede oldu aynen sizler gibi takip edip yapanların dediklerini yapmaya çalıştım fakat bendede hiçbir olumlu bişey olmadı,,ama windows live dosyasının içinde bi ek dikkatimi çekti ve tıkladım karşıma şöyle bir yazı cıktı tüm windows live parçalarını onar diye birşey yazdı denedim ve düzeldiiii,,, program files - windows live - installer wlarp dosyasına tıklayın karşınıza cıkar..
bu arada benim işletim sistemim win 7
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Nisan 2011       Mesaj #352
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR BENDE VİSTA KURULU WİNDOWS LİVE COMMUNİCATİONS PLATFORM ÇALIŞMAYI DURDURDU YAZISI CIKIYOR...DEDĞİNİZ GİBİ Abssm.dll DOSYASINI SİLDİM BU SEFERDE KİŞİ LİSTENİZ KULLANILABİLİR DURUMDA DEĞİL DAHA SONRA TEKRAR DENEYİN YANİ 84cc0020 HATASI VERİYOR ONUN TEKRAR EKLEDİM BU SEFERDE wldlog.dll DOSYASINI SİLDİM ONDADA ACILMIYOR YİNE YARDIMCI OLUN LÜTFENNN HER YOLU DENEDİM OLMUYOR LÜTFENNNNNNN ??????????????????
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2011       Mesaj #353
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadslar msn yi açıyorum son sürüm tabi problem yok ama cam acamıyorum hata dio kabul edildiginde sona erdi dio ne yapm lazım bilen varsa sölesin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Aralık 2011       Mesaj #354
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hatayı çözebilecek biri yokmu şimdi aranızda ???
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Ocak 2012       Mesaj #355
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Allah Razı olsun msnem açılmıyordu artık açılıryor söylediğiniz yöntem işe yaradı teşekkürler birde birşey sorucam facebook ve bazı sitelere giremiyorum nedenini anlamadım bi türlü hata felan vermiyor chromdanda girmiyor normal explordanda mozilla danda giremedim yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim arkadaşalr
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Nisan 2012       Mesaj #356
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam.sileceğin dosyanın adı wldlog.dll