Arama

Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü - Sayfa 31

Güncelleme: 26 Nisan 2012 Gösterim: 536.091 Cevap: 355
CvP - avatarı
CvP
Ziyaretçi
26 Mayıs 2010       Mesaj #301
CvP - avatarı
Ziyaretçi
Beyler hiç bu kadar zorlanmanıza gerek yok

Sponsorlu Bağlantılar
1-)İLk olarak Bilgisayarım gir
2-)Program Files gir
3-)Windows Live gir
4-)Contacts gir
5-)Bu Klasördeki WLD LOG.DLL isimli dosyayı siLin ve sorun çözüLür

bunları yapın Garanti oluyor Ztn xD
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mayıs 2010       Mesaj #302
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Windows Live Communications Platform bir sorunla karşılaştı ve kapatılması gerekiyor hata mesajına çözüm...
Mesenger 9 sürümünde genelde yaşanan bi sıkıntı sanırım Hata kodu yok ama sadece hata mesajı var ...Değişik yöntemler var ...Aslında hata ekranını buraya eklemek isterdim ama 30 dakikadır böyle bir hata uyarısı almıyorum...
Sponsorlu Bağlantılar

Arkadaşlar Tema değiştirme yaptım olmadı uyumluluk değiştirme yaptım olmadı ...daha sonra contacs klasöründen bir dosya sildim ve oldu ...Anlatayım şimdi size ...MSn tamamen kapatalım yoksa dosya silinmesine izin vermez.
Şuandada temam xp2000 uyumluluk 2000 durumundayken Windows C:programfiles / windows live/ contacs klasörüne giriyoruz ( wldlog.dll ) uygulamasını siliyoruz ...Şimdi tekrar açın eger hata veriyorsa silmiş oldugunuz ( wldlog.dll ) geridönüşümden geri yükleyin başka bir tane deneyin...Ordaki 6 uygulamayı bu şekilde sırayla deneyin...

Dilerim bu sıkıntıdan kurtulursunuz...Beni deliye döndürmüştü Msn Happy şimdi rahatladım ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #303
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben daha önce dosya sildim dediğiniz yere girdim ama olmuyo lütfen yardım edin
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
28 Mayıs 2010       Mesaj #304
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Sorunu Devam Edenler Bu Konuyu İnceleyebilir >>> Windows Live Communications Platform Hatası ve Çözümü

Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #305
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar ben hepsini denedim bitanesinde şu anda bek.miyordu diyor bitanesinde ise bulunamadı diyor nasıl iştir anlamdım acaba msn ile alakalı ne varsa kaldırıp tekrar yüklesem olurmu ?? ha bu arada msn i açınca hata raporunu bi kenara alın ole oluyo ama bazı kişiler sizi çev.dışı görüyo sizde onları çev.dışı görüyosunuz..
kaangokdemir - avatarı
kaangokdemir
Ziyaretçi
1 Haziran 2010       Mesaj #306
kaangokdemir - avatarı
Ziyaretçi
capturedlq

Böyle bir hata ile karşılatım.Sonra ilk iş mxlabs'dan msn'i pc'den tamamen nasıl kaldıracağımı öğrendim, yaptım, tamamen kaldırıp baştan yükledim ancak hala aynı hata ile karşılaşıyorum ve bu hata yüzünden msn açılır açılmaz kapatıyor kendini "Gönderme" diyince, hiçbirşeye basmadan kullanmaya devam edersem kullanılıyor ancak bu sefer de kimseyle iletişime geçemiyorum yazdıklarım falan gitmiyor..Bir bilen varsa yardım lütfen çok araştırdım böyle bi sorun başına gelen birini bulamadım doğal olarak çözüm de bulamadım Msn Lipssealed
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Haziran 2010       Mesaj #307
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
evettttttttttttttttttttttttttttttttttt ARKADAŞLA

evt arkadaşlar uğraşınca yaptım bu hatayı düzelttim

şimdi

C:\Program Files\Windows Live\Contacts buraya giriyoruz

ve bu klasör içindeki dll. uzantılı dosyaların birini silip msn yi yine açıyoruz olmadımı o nu geri yükleyip ötekini siliyoruz bende bu sorun böle çözüldü
bu çözüm bende işe yaradı.... format attım , bütün sürümleri yükledim, diğer arkadaşların çözümleri uyguladım olmadı.. en son bu oldu ..

yaşasınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
Viledalı. - avatarı
Viledalı.
Ziyaretçi
16 Haziran 2010       Mesaj #308
Viledalı. - avatarı
Ziyaretçi
C:\Program Files\Windows Live\Contacts

Bunu yapınca sadece hata raporu gelmiyo.
Oysaki hata raporu geldiği zaman mesela biri msn'ye eklediğinde sana eklediğine dair uyarı gelmiyo..
O sorun ortadan kalmadıktan sonra C:\Program Files\Windows Live\Contacts ne gerek varki buna ?
=/
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2010       Mesaj #309
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abssm.dll dosyasını silerek çözüme ulaşıla biliyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #310
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞALR BENDE AYNI SORUN VAR DEDİKLERİNİZİ YAPTIM MSN DÜZELDİ AMA ÇOK GEÇ AÇILIYOR... BUNUN NEDENİ NE ACABA? LÜTFEN YARDIM...