Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 11

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 259.805 Cevap: 606
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
5 Mayıs 2007       Mesaj #101
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
sorun yaşayan kullanıcılar için bir çözüm:

Sponsorlu Bağlantılar
Öncelikle msni tamamen sil, sonra msgdiscovery de tamamen sil "C:\Program Files\MessengerDiscovery" içinde unins000.exe dosyası var onu çalıştırarak tamamen silin.

sonra başlata gelip "çalıştır" ı seçin oraya "regedit" yazıp enter a basın açılan pencerede ctrl ve f ye basarak arama kısmına "matt holwood" yazıp enterlayın bir süre sonra matt holwood dosyaysı görünecektir görününce "del" tuşuna basarak veya dosyaya sağ tıklayarak "sil" i seçin.

Bundan sonra bilgisayarınızı baştan başlatın ve önce wlm 8.1 daha sonra mdl 1.3 son sürümlerini pcnize kurunuz.
_RoSe_ - avatarı
_RoSe_
Ziyaretçi
5 Mayıs 2007       Mesaj #102
_RoSe_ - avatarı
Ziyaretçi
oke ahmed arkadsim dediginizi bir yapayim, ins olur yoksa her seferinde eski msn yuklemek zorunda kaliyorum cok saolun tekrardanRose
Sponsorlu Bağlantılar
TİRYAKİ - avatarı
TİRYAKİ
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #103
TİRYAKİ - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaslar bir yerlerde bu dıscovery nin cam görüntülerini kayıt ettigini okudum dogrumudur bende de dıscovery yüklü ve calısıyor kurcaladım ama böyle bir özelligini bulamadım eger varsa cok müthiş olacak kanımca ...
bilgisi olan varmı??
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #104
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
TİRYAKİ adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaslar bir yerlerde bu dıscovery nin cam görüntülerini kayıt ettigini okudum dogrumudur bende de dıscovery yüklü ve calısıyor kurcaladım ama böyle bir özelligini bulamadım eger varsa cok müthiş olacak kanımca ...
bilgisi olan varmı??

mdl böyle bir özellik mevcut değil fakat eski sürüm olan discover x2 de cam görüntüsünü fotoğraf şeklinde anlık kaydetme özelliği vardı.
pekk - avatarı
pekk
Ziyaretçi
7 Mayıs 2007       Mesaj #105
pekk - avatarı
Ziyaretçi
türkçesi yok mu Msn Sad
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
8 Mayıs 2007       Mesaj #106
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
pekk adlı kullanıcıdan alıntı

türkçesi yok mu Msn Sad

programda türkçe dil seceneği vardır.ayarlar kısmından dil ayarını tr olarak değiştiriniz.
abone26 - avatarı
abone26
Ziyaretçi
9 Mayıs 2007       Mesaj #107
abone26 - avatarı
Ziyaretçi
ellerine saglık kardeş çok guzel bir ek saygılar bizden olsun
The_Myth - avatarı
The_Myth
Ziyaretçi
10 Mayıs 2007       Mesaj #108
The_Myth - avatarı
Ziyaretçi
Vallaha Tam Aradağımı Bulamadm Aradığım Türkçesi Bunu Ben Daha Önce Kullandığım icin biliyorum ama türkçe idi Englishle uğrasamıyorum bilenler veya bilmeyenler

Site Yöneticiler'İ Sahsen Bildirirseniz Sevinirim!
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Mayıs 2007 02:37
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
10 Mayıs 2007       Mesaj #109
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The_Myth adlı kullanıcıdan alıntı

Vallaha Tam Aradağımı Bulamadm Aradığım Türkçesi Bunu Ben Daha Önce Kullandığım icin biliyorum ama türkçe idi Englishle uğrasamıyorum bilenler veya bilmeyenler

Site Yöneticiler'İ Sahsen Bildirirseniz Sevinirim!

programda türkçe dil seceneği vardır.ayarlar kısmından dil ayarını tr olarak değiştiriniz. Turkiye
Son düzenleyen NeutralizeR; 11 Mayıs 2007 02:38
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
11 Mayıs 2007       Mesaj #110
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
şunu söylemeliyim discoveryle ilgili sorun yaşayanlar windows live messengerın son versiyonunu yükledikleri için yaşıyorlar.ben internet kafede çalışıyorum diğer bilgisayarlarda live messengerin 8.0.0812 yüklü onlara discovery kuruldu ve çok güzel çalışıyor.Ama ana bilgisayarda kurulmuyor ve son live messengerı nasıl kaldıracağımı söylerseniz sevinirim.denedim kaldırdım son sürümden bir öncekini yüklüyprum ama yine sonuncu yükleniyor.Cevap yazarsanız sevinirim.Şimdiden teşekkürlerMsn HappyMsn Happy
Gerçekçi ol imkansızı iste...