Arama

MessengerDiscovery Live 1.1

Güncelleme: 14 Mart 2007 Gösterim: 99.374 Cevap: 265
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
27 Ekim 2006       Mesaj #1
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
MessengerDiscovery Live'ın en son sürümü için tıklayınız:

Sponsorlu Bağlantılar
MessengerDiscovery Live

Merhaba,

MessengerDiscovery Live 1.1 sürümü yayınlanmıştır.

Ek dosyasından indirebilirsiniz.

Yakında MessengerDiscovery sayfamız güncellenecek, resimli anlatımı eklenecektir.

Saygılar

Not: Birçok hatanın giderildiği ve tamamen Windows Live Messenger 8.1 uyumlu olan MessengerDiscovery Live 1.2 sürümü birkaç gün içinde yayınlanacaktır. Sorun yaşayan üyelerimiz bu sürümü bekleyebilirler. Gelişmeleri duyuracağız.

Eklenmiş Dosyalar
Dosya Türü: zip MDL_1.1.0155.zip (1.40 MB, 2980 gösterim)
Son düzenleyen NeutralizeR; 14 Mart 2007 19:10
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
oidia - avatarı
oidia
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #2
oidia - avatarı
Ziyaretçi
Henüz bir problem yok bütünleşme sağlandı fakat WLM menüsünü çarpıdan kapatınca msn kayboluyor MDL 1.00.10 da olduğu gibi... Bir de uyarılar bölümündeki '' hassas ( daha az tutarlı, çok uyarı . katı ( daha tutarlı , az uyarı ) bu ne demek oluyor ?
Sponsorlu Bağlantılar
B.E - avatarı
B.E
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #3
B.E - avatarı
Ziyaretçi
1.1 sürümünü bu akşam yükledim fakat sorun çıktı. O malum güncellemeyi yükledim ve kurdum olmadı. Güncellemeyi kaldırdım tekrar kurdum gene olmadı. Yeni sürümde kişilere tıkladığımda "oturum açın" falan dio. Bende güncellemesiz 1.0.0019 a devam ediyorum. Bakalım bu sorunu yaşayacak birileri cıkacak mı.

Alıntı
oidia adlı kullanıcıdan alıntı

Henüz bir problem yok bütünleşme sağlandı fakat WLM menüsünü çarpıdan kapatınca msn kayboluyor MDL 1.00.10 da olduğu gibi... Bir de uyarılar bölümündeki '' hassas ( daha az tutarlı, çok uyarı . katı ( daha tutarlı , az uyarı ) bu ne demek oluyor ?

Sanıyorum sana "bilmemkim konuşma penceresi açtı"nın ayarı.
Hassas = zırt pırt açılır fakat karşı taraf sana pencere falan açmamış olma ihtimali yüksektir.
Katı = Diğerinden daha az uyarı verir ama doğru olma şansı daha fazladır. gibi bişi =)
oidia - avatarı
oidia
Ziyaretçi
27 Ekim 2006       Mesaj #4
oidia - avatarı
Ziyaretçi
1.1 sürümünü bu akşam yükledim fakat sorun çıktı. O malum güncellemeyi yükledim ve kurdum olmadı. Güncellemeyi kaldırdım tekrar kurdum gene olmadı. Yeni sürümde kişilere tıkladığımda "oturum açın" falan dio. Bende güncellemesiz 1.0.0019 a devam ediyorum. Bakalım bu sorunu yaşayacak birileri cıkacak mı.

Msn kapalıyken mi yüklediniz MDL yi ? İlk etapta bende de bütünleşme sağlanamadı... Msn yi çıkıştan kapattım tekrar denedim ve oldu...
B.E - avatarı
B.E
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #5
B.E - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
oidia adlı kullanıcıdan alıntı

Msn kapalıyken mi yüklediniz MDL yi ? İlk etapta bende de bütünleşme sağlanamadı... Msn yi çıkıştan kapattım tekrar denedim ve oldu...

Her şekilde denedim =) Ama bir kaç kere daha denerimMsn Sad
river58 - avatarı
river58
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #6
river58 - avatarı
Ziyaretçi
Dosyayı indirmeye çalıştığımda "The setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program." mesajını veriyor bunun anlamı nedir .
manyana - avatarı
manyana
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #7
manyana - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yaa bende kaçkere yükledim hem msn i hemde discovery programını sanırım güncellemelerden dolayı olmuyor.ancak güncellemeleri sildiğimde de msn hata veriyor..kafayı yiyecem...
oidia - avatarı
oidia
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #8
oidia - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
river58 adlı kullanıcıdan alıntı

Dosyayı indirmeye çalıştığımda "The setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program." mesajını veriyor bunun anlamı nedir .

programın indirilmesinde bir sorun yok şimdi tekrar denedim ben indiriliyo.. herhangi bir download programıyla indirmeden deneyin bir de...

Alıntı
manyana adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar yaa bende kaçkere yükledim hem msn i hemde discovery programını sanırım güncellemelerden dolayı olmuyor.ancak güncellemeleri sildiğimde de msn hata veriyor..kafayı yiyecem...

Bir arkadaşıma da msn si hata vermiş.. Fakat eski sürümlerin hepsini program ekle kaldırdan sildik ve ayrıca bilgisayarım / c klasörü / program files / messenger discovery e girin burda ki eski discovery i de sildik... Bir de böyle deneyin..
Son düzenleyen oidia; 28 Ekim 2006 12:48 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
B.E - avatarı
B.E
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #9
B.E - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
manyana adlı kullanıcıdan alıntı

Güncellemeleri silmene gerek yok. Eski sürümde sadece 1 güncelleme (KB924191) yüzünden olmuyordu.

Fakat bu yeni sürümü hiç bir şekilde kullanamıyorum. Eğer bu sorunu çözen varsa yardımına ihtiyacım var wala.
manyana - avatarı
manyana
Ziyaretçi
28 Ekim 2006       Mesaj #10
manyana - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
mkozkan adlı kullanıcıdan alıntı

çok şükür bütünleşme problemi kalmadan işlevsel hale gelmiş. emeği geçen herkese tşkler

arkadaşım nasıl hallettin açıklarmısın..