Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 9

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 260.281 Cevap: 606
aquamarin - avatarı
aquamarin
Ziyaretçi
29 Nisan 2007       Mesaj #81
aquamarin - avatarı
Ziyaretçi
bende yükledim ama bende de sürekli oturum acın dior msnim acık olduğu halde ya ne olur yardım edinde kullanayım sunu
Sponsorlu Bağlantılar
emre681236 - avatarı
emre681236
Ziyaretçi
29 Nisan 2007       Mesaj #82
emre681236 - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de var arkadaşlarr bütün virüs programlarını sildimm.. ama olmadıı sanırımm biraz daha kurcalamak gerekk ya da diğer sürümüü beklemekkMsn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
D3N1Z - avatarı
D3N1Z
Ziyaretçi
29 Nisan 2007       Mesaj #83
D3N1Z - avatarı
Ziyaretçi
kullanmak da oldugum bi program guzel bi prog. herkeze tavsiye etmiyorum herkezde olursa olmaz =) ki ne ozelligi kalacak
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
30 Nisan 2007       Mesaj #84
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
messenger discocvery kuruluyor ama hiç bir özellğini kullanamıyorum.kişiler sekmesini seçince uyarı veriyor oturumu açmadınız diye ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevi nirim.
Gerçekçi ol imkansızı iste...
belzebuth86 - avatarı
belzebuth86
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #85
belzebuth86 - avatarı
Ziyaretçi
msni bozdu bundan önceki sürüm daha iyidi inş en kısa zamanda düzeltilir problemler
serhat15 - avatarı
serhat15
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #86
serhat15 - avatarı
Ziyaretçi
evet benimkide düne kadar sağlam dı fakat bugün çoklu oturum açma dışında diğer tüm seçenekler çalışmıyor ayarlar bölümüne bakıyorm ama orda herşey çalışırkenki durumunda yani ordada bir sorun yok neden kaynaklanıyor anlamadım ve çoğu özelliği kullanmak istediğimde oturum açık olmasına rağmen oturum açmalısınız diye uyarı veriyor yardımcı olursanız çok iyi olur saygılar..
aSLıM - avatarı
aSLıM
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #87
aSLıM - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar

Ben dıscovery yukledım ama kullanamıyorum seçeneklerı secıyorum ama sadece titreşim özelliği aktif oluyor.Birisi konuşma penceresi açtığında yada oturum açtığında bana uyarı gelmıyor.Ayrıca msn ana menüsünde bazı tuşlara tıkladığımda oturum açmalısınız dıyor.Lütfen bana yardımcı olurmusunuz.Msn adresimden ulaşabilirsiniz..Teşekkürler
kokenoglu - avatarı
kokenoglu
Ziyaretçi
1 Mayıs 2007       Mesaj #88
kokenoglu - avatarı
Ziyaretçi
s.a arkadaslar bende dıscovery yi kullanamayanlardanım. daha dogrsu yukleyemedım bıle resmı sıteden set up dosyasını ındırıyorum fakat yuklemek ıcın tıkladıgımda "THE SETUP FILES ARE CORRUPTED.PLEASE OBTAIN A NEW COPY OF THE PRGRAM" hatasıyla karsılasıyorum
yardımlarınızı beklıyorum sımdıden tesekkurler
KaNLIBaRoN - avatarı
KaNLIBaRoN
Ziyaretçi
2 Mayıs 2007       Mesaj #89
KaNLIBaRoN - avatarı
Ziyaretçi
benim de özellikler calismiyor arkadaslar. genel sorun oldugu kesin.
mustafa99 - avatarı
mustafa99
Ziyaretçi
2 Mayıs 2007       Mesaj #90
mustafa99 - avatarı
Ziyaretçi
anlamadıgım bısı var ben bu programı yukledım ılk gun cok guzel işliyordu ama şimdi sonradan tekrar programı actıgımda ıse bu program calısmamaya basladı