Arama

MessengerDiscovery Live - Sayfa 10

Güncelleme: 20 Nisan 2008 Gösterim: 260.279 Cevap: 606
serhat15 - avatarı
serhat15
Ziyaretçi
3 Mayıs 2007       Mesaj #91
serhat15 - avatarı
Ziyaretçi
Ya ustar aynı şeyi defalarca yazıp mesaj kirliliği yaratmak istemiyorum fakat bu msn discoverye ne olduğunu birileri açıklamayacakmı 4 gündür çoklu oturum açmak dışında hiçbir özelliği çalışmıyor ve saçma sapan uyarılar veriyor bu konular cevap alabileceğimiz en iyi site buarası diye burda sorunlarımızı yazdık ama galiba cevap veren olmayacak
Sponsorlu Bağlantılar
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
3 Mayıs 2007       Mesaj #92
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serhat15 adlı kullanıcıdan alıntı

Ya ustar aynı şeyi defalarca yazıp mesaj kirliliği yaratmak istemiyorum fakat bu msn discoverye ne olduğunu birileri açıklamayacakmı 4 gündür çoklu oturum açmak dışında hiçbir özelliği çalışmıyor ve saçma sapan uyarılar veriyor bu konular cevap alabileceğimiz en iyi site buarası diye burda sorunlarımızı yazdık ama galiba cevap veren olmayacak

mevcut mdl sürümü bende sorunsuz çalışıyor fakat burada mesaj yazan arkadaşların sorunları nasıl oluşmakta olduğu hakkında fikrim yok? mevcut sürümdeki hataların başlıca nedenleri virüs programından kaynaklananilmektedir virüs programları mdl yi engelleyici bir özellik katmaktadır...

Sponsorlu Bağlantılar
hatalarla mdl yi ve wlm çalıştıramayan kullanıcılar için mevcut hataların giderilmeye çalışıldı yeni bir sürüm olan mdl 2 çıkmasını beklemekten başka bir çözüm yoktur sanırım...
serhat15 - avatarı
serhat15
Ziyaretçi
3 Mayıs 2007       Mesaj #93
serhat15 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ahmed adlı kullanıcıdan alıntı

mevcut mdl sürümü bende sorunsuz çalışıyor fakat burada mesaj yazan arkadaşların sorunları nasıl oluşmakta olduğu hakkında fikrim yok? mevcut sürümdeki hataların başlıca nedenleri virüs programından kaynaklananilmektedir virüs programları mdl yi engelleyici bir özellik katmaktadır...

hatalarla mdl yi ve wlm çalıştıramayan kullanıcılar için mevcut hataların giderilmeye çalışıldı yeni bir sürüm olan mdl 2 çıkmasını beklemekten başka bir çözüm yoktur sanırım...

söylediklerine bakılırsa birkaç gün önce kaspersky yükledim o engelliyor bu uygulamaları ozaman peki discoverymessenger i kaldırıp tekrar kurmak bir çare olurmu dersin
sbozdogan - avatarı
sbozdogan
Ziyaretçi
4 Mayıs 2007       Mesaj #94
sbozdogan - avatarı
Ziyaretçi
ben çok memnunum emeğinize sağlık
cirkinordekyavrusu - avatarı
cirkinordekyavrusu
Ziyaretçi
4 Mayıs 2007       Mesaj #95
cirkinordekyavrusu - avatarı
Ziyaretçi
bendede calisiyor, emeginize saglik
KisukE UraharA - avatarı
KisukE UraharA
VIP !..............!
4 Mayıs 2007       Mesaj #96
KisukE UraharA - avatarı
VIP !..............!
discoveryi kuruyorum ama kişiler sekmesini seçtiğimde oturum açmadığınızı söylüyor.veya kurulmuyormu discovery enkısa zamanda cevaplarsanız sevinirim
Gerçekçi ol imkansızı iste...
ahmed - avatarı
ahmed
Ziyaretçi
4 Mayıs 2007       Mesaj #97
ahmed - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
serhat15 adlı kullanıcıdan alıntı

söylediklerine bakılırsa birkaç gün önce kaspersky yükledim o engelliyor bu uygulamaları ozaman peki discoverymessenger i kaldırıp tekrar kurmak bir çare olurmu dersin

kaldırıp tekrar kurmak çözüm değildir virüs porgramınız ayarlarından mdl güvenli yazılım olarak değiştirmelisiniz...

Alıntı
salih85 adlı kullanıcıdan alıntı

discoveryi kuruyorum ama kişiler sekmesini seçtiğimde oturum açmadığınızı söylüyor.veya kurulmuyormu discovery enkısa zamanda cevaplarsanız sevinirim

kişiler sekmesini seçtiğimde oturum açın hatası mdl ile wlm arasında bağlantı sağlanamamasından kaynaklanmaktadır.bu hata mdl 2 sürümünde çözülecektir.
minik75 - avatarı
minik75
Ziyaretçi
4 Mayıs 2007       Mesaj #98
minik75 - avatarı
Ziyaretçi
discovery live 1.3 kurdum. live msn 8.1.0178 kullanıyorum. kişiler sekmesi işlemiyor. tıklayınca oturum açmış değilsiniz uyarısı geliyor. bir çok kere kapatıp açtım ama olmuyor. sorun ne olabilir?YAAbiri bana yardım etsin ama ayrıca kurulum sihirbazı çıkmadı otomatik olarak dosyayı indirdi nereden açıcamm ben bunu şimdiiMsn Cry Msn Confused ACİLLLLENN LÜTFENNMsn Cry
hibatoss - avatarı
hibatoss
Ziyaretçi
4 Mayıs 2007       Mesaj #99
hibatoss - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar MDL versiyonunu yükselttikten sonra(1.3.0310) görev çubuğundaki msn i kapatınca böyle bi hata vermeye başladı msn i ve mdl yi silip baştan kurmama rağmen bu hata hala çıkıyor.

adszzv8

Bir sorum daha olcak msn kapalı halde görev çubuğundayken kendi kendine oturum açıyor bunu nasıl engelleyebilirim?
_RoSe_ - avatarı
_RoSe_
Ziyaretçi
5 Mayıs 2007       Mesaj #100
_RoSe_ - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadslar birsey ögrenmek istiyorum benim pc ye msn messenger son olani kuruyorum ve discovery kuruyorum kabul etmiyor lakin eski msn 8.0 kuruyorum discovery kabul ediyor neden ola bilir arkadslar:??????