Arama

Windows Live Messenger 2009 (14.0.8089.726) - Sayfa 21

Güncelleme: 14 Mayıs 2010 Gösterim: 234.316 Cevap: 226
oxopixo - avatarı
oxopixo
Ziyaretçi
3 Mart 2010       Mesaj #201
oxopixo - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba...
Messengerde bu güne kadar normal olarak giriş yapıyordum ancak bugün mobiola webcam adlı programı yükledim.Bilmeyenler için bu programın ne işe yaradığını söyleyeyim.Bu program sayesinde bluetoothlu cep telefonunuzu webcam olarak bluetooth üzerinden kullanabiliyorsunuz.
Sponsorlu Bağlantılar
Neyse..Programı yükledim ve messengerden ses ve görüntü kurulumundan webcamı telefona seçmek için ayarlamaya çalışıyordum ki msn kilitlendi ve maalesef sorunlar başladı.Ardından msn i tekrar açtım ama açılmıyor bir türlü.Görev yöneticisinde çalışıyor görünüyor ama başka tık yok.Defalarca uğraştım ama nafile.Sonunda bir de amsn den deneyeyim dedim.Onda da bu telefondan bluetooth işi olmadı.Sonunda porgramı kaldırdım.Ve sonra benim msn geri geldi.Ancak farkettim ki bu yüklediğim mobiola programının yeni bir sürümü var.Onunla denemek için yeni sürümünü yükledim ve yine aynı sorun.Sonunda onu da sildim ama benim msn gelmedi bu sefer.Aynen görev yöneticisinde açık görünüyor ama başka birşey olmuyor.Msn'i tekrar sildim yükledim, sistem geri yüklemeden tekrar geri döndüm ama nafile.Ne yaptıysam boş...Şimdi amsn den msn e girebiliyorum ama windows live den msn açılmıyor.Sadece görev yöneticisinde açık görünüyor o kadar.Biri yardım etsin 4 saat oldu hala aynı, bi türlü çıkamadım işin içinden...Crying
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
4 Mart 2010       Mesaj #202
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
craxx adlı kullanıcıdan alıntı

msnde yeni sürüm yüklüom zaten sizde var dio napim

Burayı İnceleyiniz >> Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Sponsorlu Bağlantılar

abdurrahmanz - avatarı
abdurrahmanz
Ziyaretçi
4 Mart 2010       Mesaj #203
abdurrahmanz - avatarı
Ziyaretçi
tskler eline saglık
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2010       Mesaj #204
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkdslar wep camım çlışmıyor kurulumda hatasız ses ve gruntu kurulumndada hatsız ama msnde grşmede beni göremiyorlar
Son düzenleyen Misafir; 15 Mart 2010 23:47 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
yakupyusuf - avatarı
yakupyusuf
Ziyaretçi
18 Mart 2010       Mesaj #205
yakupyusuf - avatarı
Ziyaretçi
MSN yükleyemiyorum hep hata veriyor ne yapmalıyım
KaNKaWaReZ - avatarı
KaNKaWaReZ
VIP VIP Üye
18 Mart 2010       Mesaj #206
KaNKaWaReZ - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
yakupyusuf adlı kullanıcıdan alıntı

MSN yükleyemiyorum hep hata veriyor ne yapmalıyım

Ne Gibi Hata Veriyor ? Hata Kodu Var mı ?

deeppit - avatarı
deeppit
Ziyaretçi
29 Mart 2010       Mesaj #207
deeppit - avatarı
Ziyaretçi
0x80070659 hatası alıyordum. Bu kurulum sayesinde oldu. Çok teşekkürler.Msn Happy

Edit.: Messenger Plus Kurmak için eğer messenger kısayolunuz uyumluluk modundaysa onu düzeltip kurun yoksa olmuyor Msn Wink
Son düzenleyen deeppit; 29 Mart 2010 16:27 Sebep: Messenger Plus
Shagwe - avatarı
Shagwe
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #208
Shagwe - avatarı
Ziyaretçi
VaLLa kaç kere denedim artık kafayı yemek haldeyim Şuan..Ya 30 saniye felan bekliyo sonrada kapanıyo tekrar bağlanıyo yazıyo ne iş anlamadım 2 haftadır bu böyle lütfen çözüm arkadalşar Msn ConfusedS
heryerde - avatarı
heryerde
Ziyaretçi
30 Mart 2010       Mesaj #209
heryerde - avatarı
Ziyaretçi
malzemeler: tek baglanti iki bilgisayar iki farkli isletim sistemi iki farkli msn adresi

yapilisi: buradan indirilen son surum msn programi hem xp yuklu bilgisayara hem de windows 7 yuklu bilgisayara yuklenir. xp yuklu bilgisayarda butun msn adresleri acildigi halde windows 7 yuklu bilgisayarda sadece msn adreslerinden bir tanesi acilir fakat digeri surekli "kisi listesi hazir degil" diye acilmayi reddeder.

sonuc: hata nerdedir?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
30 Mart 2010       Mesaj #210
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Shagwe adlı kullanıcıdan alıntı

VaLLa kaç kere denedim artık kafayı yemek haldeyim Şuan..Ya 30 saniye felan bekliyo sonrada kapanıyo tekrar bağlanıyo yazıyo ne iş anlamadım 2 haftadır bu böyle lütfen çözüm arkadalşar Msn ConfusedS

Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Temal Parçalar'ı bulup onarın.

Sisteminizi virüslere karşı taratın. Bu sorun genelde sistemde zararlı kod bulunmasından kaynaklanıyor.

Alıntı
heryerde adlı kullanıcıdan alıntı

malzemeler: tek baglanti iki bilgisayar iki farkli isletim sistemi iki farkli msn adresi

yapilisi: buradan indirilen son surum msn programi hem xp yuklu bilgisayara hem de windows 7 yuklu bilgisayara yuklenir. xp yuklu bilgisayarda butun msn adresleri acildigi halde windows 7 yuklu bilgisayarda sadece msn adreslerinden bir tanesi acilir fakat digeri surekli "kisi listesi hazir degil" diye acilmayi reddeder.

sonuc: hata nerdedir?

Program Ekle veya Kaldır listesinden Windows Live Temal Parçalar'ı bulup onarın.

Windows Live Contacts klasörünü silin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.