Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 13

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 195.037 Cevap: 161
ahmet7175 - avatarı
ahmet7175
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #121
ahmet7175 - avatarı
Ziyaretçi
WLM 2011 15.4.3508.1109 sürümü kullanıyorum görüntü sohbette karşı tarafın kamerası açılıyor fakat benim görüntüm açılmıyor karşı taraf beni göremiyor.
bu konu da ne yapabilirim
Sponsorlu Bağlantılar
erkan_besyo - avatarı
erkan_besyo
Ziyaretçi
27 Şubat 2011       Mesaj #122
erkan_besyo - avatarı
Ziyaretçi
selam meraba arkadaşlar.. bende msn nın 14.0.8089.726 sürümü var.. ama tek taraflı cam açamıyorum.. kameraya tıkladıgımda daha önce kameramı gönder ve göruntulu arama seçenegı vardı.. ama şu an sadece hi çbı seçenek olmadan aynı anda cam açılıyor.. aynı anda açıldıgında da görüntü kalıtesı çok kötü oluyor.. 1 haftadır ugraşıyorum yüklemedıgım sürüm kalmadı.. bilgisi olan varsa yardımcı olabılırmı
Sponsorlu Bağlantılar
remzidedeal - avatarı
remzidedeal
Ziyaretçi
27 Şubat 2011       Mesaj #123
remzidedeal - avatarı
Ziyaretçi
dostum söylediklerini yaptım yalnız daha yenı surumu var uyarısı geldi olmuyoo yha teklı cam açmaya elveda anlıyacagın Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Mart 2011       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
msn de webcam açtığım da msn tamamen donuyor ve proğramı kapat diye seçenek geliyor.msn de ses ve görüntü ayarları yap diyorum hiç bi şey gelmiyor.neden olur acaba bu.lütfenn yardım edermisiniz..
tenados - avatarı
tenados
Ziyaretçi
4 Mart 2011       Mesaj #125
tenados - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Diğer Windows Live Messenger web kamerası problemleri için aşağıdaki çözüm önerilerini gözden geçirin lütfen:

d. Artık bağlantının Özelliklerini görebileceksiniz. Burada "QoS Paket Zamanlayıcısı" görüyorsanız, kutunun işaretini kaldırıp "TAMAM"ı tıklayın.

bu kutucuğun içini boşaltamıyorum diğer kutucuklarda yapılabiliyor ama söylediğiniz QoS paket zamanlıyıcısı kutucuğu boşaltılmıyor tıklanmıyor

ben ethernet bağlantısıyla değil usb ile bağlandığım içinmidir ?
EmreBOM - avatarı
EmreBOM
Ziyaretçi
16 Mart 2011       Mesaj #126
EmreBOM - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar ben yeni sürümü yükledim ama program açıldığı zaman yanıt vermiyorrrrrrrrr çözümü nedir
evrenpatir - avatarı
evrenpatir
Ziyaretçi
22 Mart 2011       Mesaj #127
evrenpatir - avatarı
Ziyaretçi
Windows live 2011 de Kamera istegine cevap verdigimde Bu hatayı alıyorum
Araman
ız bağlanamadı. Lütfen yeniden deneyin veya görüntülü ileti bırakın. (Hata: 0x80ee0023)
Kamera Acılmıyor Forumdakılerı inceledım ve denedim Olmadı bi yanlısım varsa düzeltirseniz Sevnirim Arkadaslar Simdiden tşk ediyorum 4 saat boyunca ugrastım yok olmuyor
muzaffer1986 - avatarı
muzaffer1986
Ziyaretçi
28 Mart 2011       Mesaj #128
muzaffer1986 - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selamlar arkadaşlar..

Klasik Piranha Webcam kullanıyorum. Eski bilgisayarımda kullandığım zaman herhangi bir sorunum yok ama yeni aldığım bilgisayarda maalesef bu illet iyice canımı sıktı.

Forumlarda yazan herşeyi denedim. Ama hala webcam'im kafasına göre istediği zaman çalışıyor, istediği zaman çalışmıyor. :\

sabit bişey olsa, yani her zaman çalışmasa anlayacam ama öyle bişeyde yok. az önce açtım çalışıyordu, kapadım. aynı kişiye bir daha gönderdim bu sefer çalışmadı..

eski bilgisayarım internete adsl ile bağlı, bu ise VINN ile bağlı. bundan dolayı olabilir mi?

şimdiden sağolun arkadaşlar...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2011       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
i günler arkadaşlar ben webcamı yukledım calısıo görüntülü aramada gidio fakat kendı avatarımda kendı goruntum gıtmıo ama karşı taraf benı goruo nasıl duzeltebılırım bunu
memleket44 - avatarı
memleket44
Ziyaretçi
9 Nisan 2011       Mesaj #130
memleket44 - avatarı
Ziyaretçi
son 10 gündür 8.5 sürümünde (karşımdaki arkadaşta da 8.5 var) kamera gönderiyoruz, 30 saniye sonra istek iptal oluyor... 10 gün öncesine kadar normaldi... (xp de de denedim, win7 de de)