Arama

Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Sayfa 2

Güncelleme: 22 Eylül 2012 Gösterim: 194.907 Cevap: 161
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
29 Mayıs 2010       Mesaj #11
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

NeutralizeR
senin dediğin gibi yaptım Windows Live Messenger [14.0.8117.416] silip senin verdiğini yükledikten sonra msn ye tıkladığımda msn başlamıyor acaba nerde yanlış yaptım 10 kere tekrarladım işlemi ama yine aynısı oluyor ...

Herhangi bir yama uyguladıysanız, bir eklenti kurduysanız, bu sorunla karşılaşabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

CTRL + ALT + DEL tuşlarına basın, Görev Yöneticisi'ni çalıştırın. İşlemler listesinde msnmsgr.exe işlemini bulup sonlandırın.

C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörü içindeki tüm dosyaları silin.

İndirdiğiniz ZIP dosyasından çıkan Messenger.msi dosyasına çift tıklayıp WLM'yi yeniden kurun. Başlat > Programlar > Windows Live > Windows Live Messenger kısayolu ile WLM'yi başlatın.

Messenger Plus! kuruluysa ve çalışmıyorsa, Program Ekle veya Kaldır'dan Messenger Plus! Live'ı bulup onarın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ziyadogan41 - avatarı
ziyadogan41
Ziyaretçi
30 Mayıs 2010       Mesaj #12
ziyadogan41 - avatarı
Ziyaretçi
bunları yaptım yalnız 4 maddedekı içinden çıkan Messenger.msi dosyasını yuukle dıyor yukleyemıyorum benım msn surumu bundan yuksek oldugu ıcınmıs napmam laım ıyı bır anlatım yaparsanız sevınırım....
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
31 Mayıs 2010       Mesaj #13
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
ziyadogan41 adlı kullanıcıdan alıntı

bunları yaptım yalnız 4 maddedekı içinden çıkan Messenger.msi dosyasını yuukle dıyor yukleyemıyorum benım msn surumu bundan yuksek oldugu ıcınmıs napmam laım ıyı bır anlatım yaparsanız sevınırım....

Windows Install CleanUp Utility kullanarak Windows Live Messenger'ı kaldırın.
forza_kerem - avatarı
forza_kerem
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #14
forza_kerem - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Herhangi bir yama uyguladıysanız, bir eklenti kurduysanız, bu sorunla karşılaşabilirsiniz.

CTRL + ALT + DEL tuşlarına basın, Görev Yöneticisi'ni çalıştırın. İşlemler listesinde msnmsgr.exe işlemini bulup sonlandırın.

C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörü içindeki tüm dosyaları silin.

İndirdiğiniz ZIP dosyasından çıkan Messenger.msi dosyasına çift tıklayıp WLM'yi yeniden kurun. Başlat > Programlar > Windows Live > Windows Live Messenger kısayolu ile WLM'yi başlatın.

Messenger Plus! kuruluysa ve çalışmıyorsa, Program Ekle veya Kaldır'dan Messenger Plus! Live'ı bulup onarın.

çok tskler kardeşim sonunda oldu allah razı olsun senden valla . saatlerce araştırdım hiç bir yerde doğru düzgün bir bilgi yok .senin sayende çözdüm problemimi.
bykariz - avatarı
bykariz
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #15
bykariz - avatarı
Ziyaretçi
yaaa aynı sorun bende de varr ark larrr yaaa 2 saat tum dedıklerınızı yaptım ama olmuyor napa bılırım yardımcı olun lutfen Msn Sad(
MuS_T - avatarı
MuS_T
Ziyaretçi
3 Haziran 2010       Mesaj #16
MuS_T - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar verdiğiniz tüm çözüm yollarını denedim ama hala kurtulamadım bu görüntülü konuşma olayından edward ın verdiği dosyaları da indirdim kuramadım %99 oluyor bitti diyor hata veriyor sadece silverlight yüklüyor diğerlerini yüklemiyor. hata kodu 0x8004004 buydu galiba bi türlü yapamadım 2 haftadır bununla uğraşıyorum yardım edin plsss
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
4 Haziran 2010       Mesaj #17
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
bykariz adlı kullanıcıdan alıntı

yaaa aynı sorun bende de varr ark larrr yaaa 2 saat tum dedıklerınızı yaptım ama olmuyor napa bılırım yardımcı olun lutfen Msn Sad(

Alıntı
MuS_T adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar verdiğiniz tüm çözüm yollarını denedim ama hala kurtulamadım bu görüntülü konuşma olayından edward ın verdiği dosyaları da indirdim kuramadım %99 oluyor bitti diyor hata veriyor sadece silverlight yüklüyor diğerlerini yüklemiyor. hata kodu 0x8004004 buydu galiba bi türlü yapamadım 2 haftadır bununla uğraşıyorum yardım edin plsss

Bu mesajımdaki bağlantıdan indirin WLM'yi:
Windows Live Messenger Güncel Kamera Sorunu ve Çözümü - Tekil Mesaj - MsXLabs
MuS_T - avatarı
MuS_T
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #18
MuS_T - avatarı
Ziyaretçi
deniyelim bakalım inş. olur kardeşim 2 haftadır kafayı yedim ya karşı taraf vınn ile bağlanıyor görüntülü konuşmada problem oluyor sesli iletişim olduğu için portları kapatıyorlarmış falan filan delirdim ya.
yunucu - avatarı
yunucu
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #19
yunucu - avatarı
Ziyaretçi
Yeni formattan çıkmıştım ve yaklaşık 4 saattir bu sorunu halletmeye çalışıyordum.Bu sürümü nerden yükledimde kendime bela aldım bilmem ki.Ama şöyle bi özellik var bilgisayarcılarda bilen bilir eğer kafaya bişey takılırsa onu çözmeden içi rahat etmez Msn Happy Arkadasım emeğine sağlık çok sağol işe yarıyor. 4 saatlik bir eziyetten sonra beni özgürlüğe kavuşturdun Msn Happy İyi çalışmalar
zeyno_ - avatarı
zeyno_
Ziyaretçi
4 Haziran 2010       Mesaj #20
zeyno_ - avatarı
Ziyaretçi
sanırım şifre yanlış. parola yanlış yazıyor