Arama

MSN Hata Kodu 1603 Windows Live Messenger Hatası - Sayfa 4

Güncelleme: 4 Ağustos 2011 Gösterim: 77.136 Cevap: 50
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Eylül 2009       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
ozlem68 adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar ben massenger in 9. sürümünü yüklemiştim.Sonra bilgisayarı kastıgı için kaldırdım ama hala bilgisayarda yüklü gibi görünüyor.8.5 yüklemek istedigimde bilgisayarınızda üst sürüm yüklü önce onu kaldırın diyor.ve 1603 hata kodunu veriyor.program ekle kaldırda ve program files te live massenger ait dosya yok.Ne yapabilirim lütfen yardım edin.Msn Sad Msn Sad Msn Sad Msn Cry

Merhaba arkadaşlar ben massenger in 9. sürümünü yüklemiştim.Sonra bilgisayarı cam sorunu olduqu için kaldırdım ama hala bilgisayarda yüklü gibi görünüyor.8.5 yüklemek istedigimde bilgisayarınızda üst sürüm yüklü önce onu kaldırın diyor.ve 1603 hata kodunu veriyor.program ekle kaldırda ve program files te live massenger ait dosya yok.Ne yapabilirim ?? aynı hata bende var bir türlü olmuyor halbukı kaldırdıım halde aynı şeyı tekrarlıyor lütfen yardım edin.
Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
16 Eylül 2009       Mesaj #32
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar ben massenger in 9. sürümünü yüklemiştim.Sonra bilgisayarı cam sorunu olduqu için kaldırdım ama hala bilgisayarda yüklü gibi görünüyor.8.5 yüklemek istedigimde bilgisayarınızda üst sürüm yüklü önce onu kaldırın diyor.ve 1603 hata kodunu veriyor.program ekle kaldırda ve program files te live massenger ait dosya yok.Ne yapabilirim ?? aynı hata bende var bir türlü olmuyor halbukı kaldırdıım halde aynı şeyı tekrarlıyor lütfen yardım edin.

Windows Installer CleanUp Utility

Sponsorlu Bağlantılar
Bu aracı indirip kurun. Listeden Messenger'ı bulup kaldırın.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #33
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sagolasin Arkadasim sorunu cözdüm, Eline Emege saglik.
ama bir sorun var MSN 8.1. acmak istediyimde, Ekrana bu yazi geliyor
Eine neuere Version ist verfügbar. Um den Vorgang fortzusetzen,
müssen Sie die neue Version installieren. Möchten Sie dies jetzt tun ?
Bende Hayir diyorum ama eski MSN acilmiyor,
tekrar ayni mesaj yaziyor her acmak istedigimde.
sari_kanaryam - avatarı
sari_kanaryam
Ziyaretçi
19 Eylül 2009       Mesaj #34
sari_kanaryam - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar msn'de 1603 hatası alıyorsanız:

msnmsgr.exe' i bulun özellikler uyumluluk windows 2000 yapın.Tekrar tıklayın .exe'ye yüklesin.Sonra açılacaktır.Hadi geçmiş olsun smile
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Eylül 2009       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yok cöze bılen yaw arkadaslar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #36
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende Yeni Sürüm Vardı Snra Hata Verdi Sildim snra Eskisini Yüklücektim 1603 Hatası Verior Hiçç Bi Yerdede Yüklü Deil Senın Dedigin Programları Kurdum Baslattım Yeniden Gene Olmadı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2009       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende msn nin son sürümünü yükledim fakat donma olduğu için kaldırdım. 8,5 yüklediğimdeyse eski sürümü kaldırın diyo ama eski sürümü zaten kaldırdım lütfen yardım edinn...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ekim 2009       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben msn yüklicem ama yüklenmio bana yardımcı olurmusunuz
srht_d - avatarı
srht_d
Ziyaretçi
8 Kasım 2009       Mesaj #39
srht_d - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
opps adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar ben msn 9 betayı yükledim ve bi süre kullandıktan sonra sildim...8.5 e geri dönmek istemiştim fakat 1603 sorunu çıktı..msn 9 u tamamen ortadan kaldırmama rahmen yüklü gösteriyordu...işte size araştırmalarım sonucu bulduğum net sonuç....
Description of the Windows Installer CleanUp Utility

windows installer cleanup utility...bu programı indirip yükleyin....sonra da programı açıp messenger a ait herşeyi remove ye basarak silin...
ben bu sorundan çok çile çektin arkadaşlar...herkezin teşekkür cevabını bekliyorum....Msn WinkMsn WinkMsn Wink

yawwww gözümün nuru sana nekadar teşkür etsem azdır heralde vay Allah senden razı olsun bea şu sorunumuzu çözdünya gözümsan beaMsn WinkMsn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Aralık 2009       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Bu aracı kullanarak kaldırmayı deneyin:
Windows Installer CleanUp Utility

hay allah senden razı olsun usta temizleme programıyla hallettim sonunda bu işi