Arama

Turbo MSN v1.92 - Cepten Messenger (Türkçe) - Sayfa 2

Güncelleme: 26 Haziran 2013 Gösterim: 242.600 Cevap: 61
TuGBeRK16 - avatarı
TuGBeRK16
Ziyaretçi
19 Şubat 2008       Mesaj #11
TuGBeRK16 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
burak2461 adlı kullanıcıdan alıntı

yaa bu N95 e uyarmi veya uyani var mi Turbo Msn nenin

Turbo MSN v1.03

Sponsorlu Bağlantılar
Açıklama: Cepten MSN girmenizi sağlayan prog.

tb 503

http://www.speedyshare.com/409777710.html

Bunu dene bi istersen..
xnxfevzixnx - avatarı
xnxfevzixnx
Ziyaretçi
17 Haziran 2008       Mesaj #12
xnxfevzixnx - avatarı
Ziyaretçi
mrb degerli site görevlisi
elimde anycool marka televizyonlu tlfon bulunmakta buna msn nasılindire bilir ve kurabiliriz yardımcı olursan hemen sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2008       Mesaj #13
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
xnxfevzixnx adlı kullanıcıdan alıntı

mrb degerli site görevlisi
elimde anycool marka televizyonlu tlfon bulunmakta buna msn nasılindire bilir ve kurabiliriz yardımcı olursan hemen sevinirim

Büyük ihtimal çin malı Anycool kullanıyorsunuz. AnyCool Msn Messenger'ı Desteklemiyor Malesef... Özellik olarak sadece çift sim kart ve tv izleyebilme özellikleri mevcut...
Son düzenleyen BrookLyn; 17 Haziran 2008 13:53
m.u.g.e - avatarı
m.u.g.e
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #14
m.u.g.e - avatarı
Ziyaretçi
Vadofone hatlı Nokia 6300 kullanıorum ve telefonuma dün geceden beri msn yüklemeye calısıorum. Ayarlarımı yaptırdım internete baglanabiliorum bi sorun yok fakat ne kadar ''ultra, turbo, uyan, uymayan msn programı varsa telefonuma indirdim ve tek tek hepsini denedim '' olmuooo!!,,,olmuooo!! Msn Cry
sürekli hata raporu veriooMsn Confused ya , ''error tıme out '' yada ''başka bişi'' yazıoo..
Telefon modelime en uygun en sorunsuz msn hangisiyse bu konuda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yardım lütfenn Msn Thinking
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Temmuz 2008       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
m.u.g.e adlı kullanıcıdan alıntı

Vadofone hatlı Nokia 6300 kullanıorum ve telefonuma dün geceden beri msn yüklemeye calısıorum. Ayarlarımı yaptırdım internete baglanabiliorum bi sorun yok fakat ne kadar ''ultra, turbo, uyan, uymayan msn programı varsa telefonuma indirdim ve tek tek hepsini denedim '' olmuooo!!,,,olmuooo!! Msn Cry
sürekli hata raporu veriooMsn Confused ya , ''error tıme out '' yada ''başka bişi'' yazıoo..
Telefon modelime en uygun en sorunsuz msn hangisiyse bu konuda gerçekten bilgisi olan arkadaşlar yardım lütfenn Msn Thinking

mig33'ü denediniz mi?
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
m.u.g.e - avatarı
m.u.g.e
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #16
m.u.g.e - avatarı
Ziyaretçi
EVET ondaki ayarlarımıda yaptım kayıt da oldum fakat cok uzun süre bekledikten sonra error in HTTP dioo.. vede telefon ayarları nasıl yapacagım la ilgili siteyi ziyaret etmem gerektiğini yazıoo
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
28 Temmuz 2008       Mesaj #17
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı

EVET ondaki ayarlarımıda yaptım kayıt da oldum fakat cok uzun süre bekledikten sonra error in HTTP dioo.. vede telefon ayarları nasıl yapacagım la ilgili siteyi ziyaret etmem gerektiğini yazıoo

Telefonunuz sanırım diğer MSN yazılımlarını desteklemiyor. Bu nedenle mig33'ü çalışır hale getirmelisiniz. GPRS ayarlarınızı bir kez daha kontrol edin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
m.u.g.e - avatarı
m.u.g.e
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #18
m.u.g.e - avatarı
Ziyaretçi
Msn Cry Olmuoooo..!!
Tekrardan vadofone tüm ayarlarımı yaptırdım.. mig33 üde sildim tekrar yükledim niee olmuoo yaa Msn Sad Başka ne yapabilirim Msn Thinking başka bi program varmı ki bildiğin? bide onları denesek Msn Embarrassed 6300 ada sanırım cok az msn uygun. GPRS ayarlarım düzgün olmasa ama nete de bağlanamam öyle değilmi?? netde bi sorun yok baglanabiliorum.. dogru msn programını bulamadım sanırım ben..
virtuecat - avatarı
virtuecat
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #19
virtuecat - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Msn Cry Olmuoooo..!!
Tekrardan vadofone tüm ayarlarımı yaptırdım.. mig33 üde sildim tekrar yükledim niee olmuoo yaa Msn Sad Başka ne yapabilirim Msn Thinking başka bi program varmı ki bildiğin? bide onları denesek Msn Embarrassed 6300 ada sanırım cok az msn uygun. GPRS ayarlarım düzgün olmasa ama nete de bağlanamam öyle değilmi?? netde bi sorun yok baglanabiliorum.. dogru msn programını bulamadım sanırım ben..

6630 syimbian bir telefon degildir
uygun program olarak
Mobil MSN - Cepte Türkçe Java MSN

linki inceleyin
m.u.g.e - avatarı
m.u.g.e
Ziyaretçi
28 Temmuz 2008       Mesaj #20
m.u.g.e - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
virtuecat adlı kullanıcıdan alıntı

6630 syimbian bir telefon degildir
uygun program olarak
Mobil MSN - Cepte Türkçe Java MSN

linki inceleyin

6300 kullanıorum ben,, yinede indirdim programı ama '' Out of Memory error java/lang/out of memory error '' dio başkada bişi demioo Msn Sad Neise ben pes ettim.. Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. sanırım bi yerde hata yapıorum ben ama nerdeMsn Thinking Sopa
Umarım uygun bi program bulurum..
Tekrar ilgi ve alakanız için teşekkür ederim arkadaşlar..