Arama

MSN Engellenenler Listesini Silmek

Güncelleme: 11 Haziran 2012 Gösterim: 63.745 Cevap: 25
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
18 Ağustos 2007       Mesaj #1
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Engellenenler Listesini Silmek

Sponsorlu Bağlantılar
Silinebilecek kişileri bir programa ihtiyaç olmadan zaten "Messenger menüsü > Araçlar > Seçenekler > Gizlilik > Engellenenler listesi" bölümünden kişi adları üzerine sağ tıklayıp "Sil"i seçerek silebilirsiniz. Silinemeyecek olanları (yani sizi listelerine eklemiş olanları) da yardımcı programlarla silebilirsiniz ama pek bir avantajı yok. Çünkü bu kişileri bu listeden sildikten sonra Messenger'da bir dahaki oturum açışınızda o kişiler sanki sizi yeni eklemişler gibi uyarı alacaksınız ve tekrar izin vermek-engellemek durumunda kalacaksınız. Bu yüzden bu kişileri bu listelerden (izinli listesi de dahil) silmenizi önermem ama yine de bahsettiğim programı forumda "Kişi Listesi Yöneticisi" başlıklı konularda bulabilirsiniz.
zipkinstinger - avatarı
zipkinstinger
Ziyaretçi
15 Nisan 2009       Mesaj #2
zipkinstinger - avatarı
Ziyaretçi
msn de engellediğim yada sildiğim kişileri silemiyorum yardımcı olurasnız sevinirim..ZIPKINSTINGER
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
16 Nisan 2009       Mesaj #3
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
zipkinstinger adlı kullanıcıdan alıntı

msn de engellediğim yada sildiğim kişileri silemiyorum yardımcı olurasnız sevinirim..ZIPKINSTINGER

MSN Kişi Listesi Yöneticisi (MSNlists TR) Bu konuda verilen programla silebilirsiniz.
uSeR - avatarı
uSeR
Ziyaretçi
18 Haziran 2009       Mesaj #4
uSeR - avatarı
Ziyaretçi
ben programı kurdum uyguladım tekrar oturum actıgım zamanda engellıler lıstem boş slnmş oluo bana dvt fln gelmior tmmen silindi snrm engellıler listmde artk kmse yok Msn Happy
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
19 Haziran 2009       Mesaj #5
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
uSeR adlı kullanıcıdan alıntı

ben programı kurdum uyguladım tekrar oturum actıgım zamanda engellıler lıstem boş slnmş oluo bana dvt fln gelmior tmmen silindi snrm engellıler listmde artk kmse yok Msn Happy

WLM 2009 sürümü kullanan biri olarak artık tekrar davet almazsınız. Engelli ve İzinli listelerinizi bu şekilde gerçekten tamamen silebilirsiniz. Ancak sizi kimlerin eklediğinin gösterildiği listede sizi ekleyenler hâlâ duracaktır ve bunlar silinemez.
CaspeR_ - avatarı
CaspeR_
Ziyaretçi
11 Kasım 2009       Mesaj #6
CaspeR_ - avatarı
Ziyaretçi
bu programı yükledim ama açılmıyor ( noroom's listmanager ) bilgisi olan varmı? hata veriyor
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
12 Kasım 2009       Mesaj #7
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
CaspeR_ adlı kullanıcıdan alıntı

bu programı yükledim ama açılmıyor ( noroom's listmanager ) bilgisi olan varmı? hata veriyor

Verdiği hatada ne yazıyor?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2009       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de programı kurdum programın içinde listeyi sildim ama msn actıgımda her sey duruyodu hiç bi degisiklik olmadı. acaba eksik bisey mi yaptım ki ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Aralık 2009       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bende kurdum sildim ama msn açınca yine msn de var Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı