Arama

MSN'de engellenenler nasıl silinir?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Aralık 2011 Gösterim: 7.866 Cevap: 6
Marspluton - avatarı
Marspluton
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #1
Marspluton - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba msn engellenmiş kişi listesini silemiyordum ve tesadüf dün sitenize üye oldum.MsXLabs programını yükledim Engellenenler listesindeki msn adreslerini tek tek sildim msn kapadım ve tekrar msn açtığımda engellediğim kişilerin msn adresleri belirdi tek tek tekrar engelledim fakat msn adresleri tekrar engelli listesine taşındı.Sonra başka bir ingilizce önerdiğiniz programı yükledim ama o programda msn adreslerini silmeye yetmedi YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Alıntı
Marspluton adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba msn engellenmiş kişi listesini silemiyordum ve tesadüf dün sitenize üye oldum.MsXLabs programını yükledim Engellenenler listesindeki msn adreslerini tek tek sildim msn kapadım ve tekrar msn açtığımda engellediğim kişilerin msn adresleri belirdi tek tek tekrar engelledim fakat msn adresleri tekrar engelli listesine taşındı.Sonra başka bir ingilizce önerdiğiniz programı yükledim ama o programda msn adreslerini silmeye yetmedi YARDIMINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

Engelleyip sildiğiniz kişiler sizi kendi kişi listesinden silmediği takdirde, engelli listesinde adresleri olacak.Yani tamamen silinmesi için karşı tarafında sizi silmesi gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı
Marspluton adlı kullanıcıdan alıntı

Engelleyip sildiğiniz kişiler sizi kendi kişi listesinden silmediği takdirde, engelli listesinde adresleri olacak.Yani tamamen silinmesi için karşı tarafında sizi silmesi gerekmektedir.
Sponsorlu Bağlantılar
sevgi60 - avatarı
sevgi60
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #3
sevgi60 - avatarı
Ziyaretçi
Msn Sad slm lütfen başlıkta yazdığım konu için yardım edebilirmisiniz . msn kisi leri sildiğimde gizlilik bölümündende silmek istiyorm . ne yapmam gerekiyor çözümü varmı
bluesmile - avatarı
bluesmile
Ziyaretçi
30 Temmuz 2010       Mesaj #4
bluesmile - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben yeni üyeyim engelli kişi listemi silemiyorum bi menü geliyo aktif değil ama.kaydet ve aç seçenekleri geliyo ne işe yarıyo bilmiyorum açıyorum olmuyo.ne yapmalıyım.
ısılseren - avatarı
ısılseren
Ziyaretçi
24 Aralık 2010       Mesaj #5
ısılseren - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar ben msde engellediklerimi sildim buradaki lingle lakin daha sonra siyah liste olarak belirdi silinmeyenler acaba onları nasıl silebilirim teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar be engelenenler listesini temizleyemiyorum acil bişekilde yardımcı olursanız sevinirim.normal araçalar gizlilik falan olmuyor üstüne gelipde silinmiyor biprogramı falan varsa söylrmisiniz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Aralık 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende silemiyorum nasıl olcak