Arama

MSN'de Sizi Kişi Listesinden Silenler ve Engelleyenler (Msn Engelleyenler) - Sayfa 23

Güncelleme: 14 Eylül 2012 Gösterim: 1.225.240 Cevap: 380
berksancan - avatarı
berksancan
Ziyaretçi
23 Ocak 2009       Mesaj #221
berksancan - avatarı
Ziyaretçi
Kişi listemdeki bazı kişilerin isimlerini düzenlemiştim (rumuz düzenleme). Daha sonra bunu geri almak için yani kişinin kendi yazdığı isminin görünmesi için kişi ismini sildim, Enter'a bastım. Kendi yazdığı isim göründü, güzel. Ama sonra rumuz eklemediğim birilerine de yapmışım böyle. Onların isimleri boş görünüyor, sadece iletileri çıkıyor şimdi.

Sponsorlu Bağlantılar
İsimleri gidenlerin isimlerini nasıl geri getirebilirim?
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
27 Ocak 2009       Mesaj #222
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
berksancan adlı kullanıcıdan alıntı

Kişi listemdeki bazı kişilerin isimlerini düzenlemiştim (rumuz düzenleme). Daha sonra bunu geri almak için yani kişinin kendi yazdığı isminin görünmesi için kişi ismini sildim, Enter'a bastım. Kendi yazdığı isim göründü, güzel. Ama sonra rumuz eklemediğim birilerine de yapmışım böyle. Onların isimleri boş görünüyor, sadece iletileri çıkıyor şimdi.

Sponsorlu Bağlantılar
İsimleri gidenlerin isimlerini nasıl geri getirebilirim?

Galiba bu WLM 2009'un hatalarından biri daha. Ben de denedim dediğinizi, aynısı oldu. Kişi listesini kapatıp sistem tepsisinden geri açınca isimler geliyor. Benimkinde geldi.
bybela - avatarı
bybela
Ziyaretçi
27 Ocak 2009       Mesaj #223
bybela - avatarı
Ziyaretçi
oncelikle o kişinin msn sinin ustune git saq tıkla profil tıkla çıkan sayfada ayrıntılar tıkla ve eger Not gönder yazısı yoksa sizi engellemiş ve ya silmiş mesela uyusun biri beni engellemiş işte kanıtı

2nlx1rq

bu genelde engelleme olarak yapıyorum ama silenide plus tan öqrenebilirsiniz
selametle....
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Ocak 2009       Mesaj #224
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
bybela adlı kullanıcıdan alıntı

oncelikle o kişinin msn sinin ustune git saq tıkla profil tıkla çıkan sayfada ayrıntılar tıkla ve eger Not gönder yazısı yoksa sizi engellemiş ve ya silmiş mesela uyusun biri beni engellemiş işte kanıtı

Resim: http://i39.tinypic.com/2nlx1rq.jpg

bu genelde engelleme olarak yapıyorum ama silenide plus tan öqrenebilirsiniz
selametle....

Üzgünüm ama bu yöntem de kesin çalışmıyor.
kerimcem - avatarı
kerimcem
Ziyaretçi
28 Ocak 2009       Mesaj #225
kerimcem - avatarı
Ziyaretçi
bişey sorcam silmeyi plus doğru veriyomu kesin olarak...
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
28 Ocak 2009       Mesaj #226
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
kerimcem adlı kullanıcıdan alıntı

bişey sorcam silmeyi plus doğru veriyomu kesin olarak...

Plus! verdiği bilgiyi doğrudan Messenger'ın kendisinden alıyor. Dolayısıyla olur da hatalı bir bilgi gösterirse bu Plus!'ın değil Messenger'ın kendi kabahatidir. Messenger'ın "Kimler sizi ekledi?" listesine Seçenekler > Gizlilik'ten ulaşabilirsiniz.
bybela - avatarı
bybela
Ziyaretçi
29 Ocak 2009       Mesaj #227
bybela - avatarı
Ziyaretçi
evet silmeyi kesin olarak veriyor beni silen kişiyi böylece buldum arkadaşlar bundan şüpheniz olmasın
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
30 Ocak 2009       Mesaj #228
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Guzel Bişey asLnda Elınıze Saglık Çok Lazımdı bana Orendım ıyı oldu ..
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
30 Ocak 2009       Mesaj #229
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Ayrıca sizi engelleyenleri bulmanın baska bir yolu da öncelikle e posta gelen kutunuza gidin orada sol tarafta en altta ilgili yerler var oradan kişi listesine tıklıyoruz
98410938ht8

sonrasında kişilerimizin bulunduğu bir liste çıkıcak karşımıza engellediğini düşündüğünüz kişiye gelin eğer resimdeki gibi avatar resmi aktifse yani görünüyorsa sizi engellememiştir
avatar resmini göremiyorsanız sizi engellemiştir defalarca denenmiştir aynı bilgisayarda çoklu oturum açarak bunu deneyebilirsiniz

engeljpgql2

F5 e basarak sayafı yenileyebilirsiniz
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
30 Ocak 2009       Mesaj #230
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
montana adlı kullanıcıdan alıntı

Ayrıca sizi engelleyenleri bulmanın baska bir yolu da öncelikle e posta gelen kutunuza gidin orada sol tarafta en altta ilgili yerler var oradan kişi listesine tıklıyoruz
98410938ht8

sonrasında kişilerimizin bulunduğu bir liste çıkıcak karşımıza engellediğini düşündüğünüz kişiye gelin eğer resimdeki gibi avatar resmi aktifse yani görünüyorsa sizi engellememiştir
avatar resmini göremiyorsanız sizi engellemiştir defalarca denenmiştir aynı bilgisayarda çoklu oturum açarak bunu deneyebilirsiniz

engeljpgql2

F5 e basarak sayafı yenileyebilirsiniz

Bir kişiyle denedim, engellediği halde resim görünüyordu. Bu yöntem de benim için çöktü.