Arama

MSN Spaces'im Görünmüyor Diyenler Buraya - Sayfa 3

Güncelleme: 3 Kasım 2007 Gösterim: 26.708 Cevap: 41
catlakmuzo - avatarı
catlakmuzo
Ziyaretçi
2 Haziran 2006       Mesaj #21
catlakmuzo - avatarı
Ziyaretçi
burası yerimi bilmiyorum ama benim sorunum bildiğiniz gibi spaceye adres satırının sonuna bazı şeyler yazarak media player , html vs vs ekleyebiliyorsunuz ama bu sadece expolerele yapılıyo fiefoxla yapılmıyo.ben ilk spacemi yaparken bu işlemlerden bazılarını yptım ama şimdi yapamıyorum expolerele de girsem firefoxlada girsem olmuyo.neden acaba
Sponsorlu Bağlantılar
osmanyilmaz1907 - avatarı
osmanyilmaz1907
Ziyaretçi
13 Haziran 2006       Mesaj #22
osmanyilmaz1907 - avatarı
Ziyaretçi
bende yaptım ama olmadı ayrıca sekildeki gibi yapın demişin ama ortada sekil yokki Msn Surprised

Sponsorlu Bağlantılar
lütfen bana bi cvp atın artık yapayım sunu şimdiden tskrler..... Msn Happy
Son düzenleyen osmanyilmaz1907; 13 Haziran 2006 18:34 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
zeus35 - avatarı
zeus35
Ziyaretçi
15 Haziran 2006       Mesaj #23
zeus35 - avatarı
Ziyaretçi
aynen kardeşlerim bende denedim ama olmuyor ya bir yardım etseniz acil benim diğer adresim var onda ülke türkiye ama oluyor yıldız var bunu amerikada yaptım yine yok yok yardımlarınız için sağolun
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
9 Temmuz 2006       Mesaj #24
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
catlakmuzo adlı kullanıcıdan alıntı

burası yerimi bilmiyorum ama benim sorunum bildiğiniz gibi spaceye adres satırının sonuna bazı şeyler yazarak media player , html vs vs ekleyebiliyorsunuz ama bu sadece expolerele yapılıyo fiefoxla yapılmıyo.ben ilk spacemi yaparken bu işlemlerden bazılarını yptım ama şimdi yapamıyorum expolerele de girsem firefoxlada girsem olmuyo.neden acaba

Siz bu konuyu inceleyin:
MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)

Alıntı
osmanyilmaz1907 adlı kullanıcıdan alıntı

bende yaptım ama olmadı ayrıca sekildeki gibi yapın demişin ama ortada sekil yokki Msn Surprised

lütfen bana bi cvp atın artık yapayım sunu şimdiden tskrler..... Msn Happy

Alıntı
zeus35 adlı kullanıcıdan alıntı

aynen kardeşlerim bende denedim ama olmuyor ya bir yardım etseniz acil benim diğer adresim var onda ülke türkiye ama oluyor yıldız var bunu amerikada yaptım yine yok yok yardımlarınız için sağolun

Sizler de bu konuya yazmış olduğum önceki mesajları inceleyiniz...
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
MERAL.M - avatarı
MERAL.M
Ziyaretçi
11 Temmuz 2006       Mesaj #25
MERAL.M - avatarı
Ziyaretçi
herkesin derdi farklı,bende spacemda yaptığım değişikleri göremiyorum.yazı karakterini değiştiriyorum ,değişmiyor ya da resim atıyorum almıyor.ilk zamanlar oluyordu artık tıkandı.
zaten bir haftadır media plyerda çalmıyo ama bu farklı bi sorundan kaynaklanıyo sanırım.standart hale geldi spacem değiştiremiyorum,bazılarını kabul ediyor bazılarını hiç göstermiyor,ne yapacam şaşırdım,
bir de spacesdaki hataları kontrol eden ve düzelten siteler varmış ,doğru mudur?
ALEXVETUNCAY - avatarı
ALEXVETUNCAY
Ziyaretçi
2 Eylül 2006       Mesaj #26
ALEXVETUNCAY - avatarı
Ziyaretçi
yaptım arkadaşımda msnim açılmıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ezgi_my - avatarı
ezgi_my
Ziyaretçi
28 Eylül 2006       Mesaj #27
ezgi_my - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşalr benm spacem space live.. milleti ekliyorum.ya hiç göremiyorlar ya da 1-2 gn sonra belki görüyorlar... yani anlayacağınz listemdekilerm yarsnda var yarısnda yok.tüm ayarlarını kontrol ettim.lütfeeeeenn yardıım ediiinn....
rap_star - avatarı
rap_star
Ziyaretçi
11 Ekim 2006       Mesaj #28
rap_star - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkdaslar ben uzun süredir msn space e sahibim ve listemdeki herkese göstermiyorum su ana kadar spaceimle mutlu mesut yasıyorduk ama artık listeme yeni ekledigim kişlerinde spaceimi görmesini istiyorum pemisson kısmında gösteriliyor gibi görünüyor fakat arkadaslarım spaceimi göremediklerini söylüyorlar ne yapabilirim sorunumu cözen arkadas ne isterse veririm (rep ya da tesekkür) Msn Grin
CimCime - avatarı
CimCime
Ziyaretçi
12 Ekim 2006       Mesaj #29
CimCime - avatarı
Ziyaretçi
benimde kutucuklar cikiyor anlamadim gitti eskiden normal msn varken görünüyordu msn live yi kullandiktan sonra öyle oldu yazilar okunmuyor kutucuklar cikiyor Msn Happy
bektascemil - avatarı
bektascemil
Ziyaretçi
17 Ekim 2006       Mesaj #30
bektascemil - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
lavinyas adlı kullanıcıdan alıntı

1. www.hotmail.com 'dan mailimize giriş yapalım.

2. Üst tarafta sağda "Seçenekler - Options" a tıklayalım, resimdeki gibi:

MSN Spaces'im Görünmüyor Diyenler Buraya

3. Orada "Profilim - My Profile" ye tıklayalım:

4. Aşağıda, Evin Konumu bölümünü resimdeki gibi doldurunuz, bunu yaptıktan sonra mailiniz 250 MB'a çıkacaktır aynı zamanda:

ALINTI YAPTIM ARKADAŞLAR BEN İKİ GÜNDÜR UĞRAŞIYORUM BULUNCA SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİM Msn Happy Msn Happy

arkadaşım space tamam ama hala 25 mb gözüküyor. 250 Mb olması için başka birşey yapmak gerekiyormu? En fazla ne kadar arttırabiliriz.?