Arama

Windows Live Messenger Plus! Türkçe Dil Desteği (Türkçe Yama) - Sayfa 7

Güncelleme: 25 Mayıs 2008 Gösterim: 280.101 Cevap: 134
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Eylül 2006       Mesaj #61
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Dj Ugur adlı kullanıcıdan alıntı

LANGUES DİYE BİŞEY YOKKİ NEDEN YAPILIYO BUNLAR HEPSİNİ AYRINTILI BİŞEKİLDE ANLATSANIZ İYİ OLURMsn Thinking Msn Thinking

Plus! > Preferences > General > Main > Change Language

Sponsorlu Bağlantılar
plustrxq7

Degisikligin gecerli olmasi icin Messenger'inizi yeniden baslatin..

engozdebenim - avatarı
engozdebenim
Ziyaretçi
3 Ekim 2006       Mesaj #62
engozdebenim - avatarı
Ziyaretçi
ya ben plusun türkçe yamasını nerden indiricem ?? bide nereye kopyalıcam lütfen yardım edermisiniz ?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Ekim 2006       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engozdebenim adlı kullanıcıdan alıntı

ya ben plusun türkçe yamasını nerden indiricem ?? bide nereye kopyalıcam lütfen yardım edermisiniz ?

Burdan indirin-> https://www.msxlabs.org/msxteam/NeutralizeR/MsgPlusLive_TurkceDilDosyasi_tyu.zip
Dosyayı indirdikten sonra (ZIP içinden çıkarmayı unutmayın) \Program Files\Messenger Plus! Live\Languages klasörüne kopyalayın.
engozdebenim - avatarı
engozdebenim
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #64
engozdebenim - avatarı
Ziyaretçi
Ben Messenger Live kuLLanıyorum we Stuf pLug NG programını kullanmak istiyorum.ama sanırım uymuyo Msn Sad napcaım Lütfen yardım edin.msnde kim penceremi açmış göremiyorum.messenger Live a uygun bi program yokmu.yoksa gene 7.5 mi yükliyim offf Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ekim 2006       Mesaj #65
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
engozdebenim adlı kullanıcıdan alıntı

Ben Messenger Live kuLLanıyorum we Stuf pLug NG programını kullanmak istiyorum.ama sanırım uymuyo Msn Sad napcaım Lütfen yardım edin.msnde kim penceremi açmış göremiyorum.messenger Live a uygun bi program yokmu.yoksa gene 7.5 mi yükliyim offf Msn Sad

WLM uyumlu StuffPlug 3 henüz cikmadi..
Size konusma penceresi acanlari ögrenmek icin
https://www.msxlabs.org/forum/messengerdiscovery/7824-messengerdiscovery-live-final.html ya da daha iyisi Kim Size Konuşma Penceresi Açmış? [QuienCierrayAbre] bunu yükleyin.
maho2168 - avatarı
maho2168
Ziyaretçi
6 Ekim 2006       Mesaj #66
maho2168 - avatarı
Ziyaretçi
tşk ler kardeş ayarladık ama karşı tarafın resimlerini alamıyorum yardım için şimdiden tşk
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ekim 2006       Mesaj #67
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
maho2168 adlı kullanıcıdan alıntı

tşk ler kardeş ayarladık ama karşı tarafın resimlerini alamıyorum yardım için şimdiden tşk

Zaten Messenger Plus! (Live) 'da öyle bir özellik yok. WLM Ripper (Windows Live Messenger Resim Hırsızı) 'ni kullanin.
tubix - avatarı
tubix
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #68
tubix - avatarı
Ziyaretçi
eski plus ta msn yikilitleme wardı ama bunda yok sanırım
ne güsel eskisinde kilitle deyip parolamı yazıp pc başından kalkabiliyor we istediğim yere gidebiliyordum.sanırım bu yeni plus ta yok dimiMsn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ekim 2006       Mesaj #69
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
tubix adlı kullanıcıdan alıntı

eski plus ta msn yikilitleme wardı ama bunda yok sanırım
ne güsel eskisinde kilitle deyip parolamı yazıp pc başından kalkabiliyor we istediğim yere gidebiliyordum.sanırım bu yeni plus ta yok dimiMsn Sad

Var...
Messenger'i kilitlemek icin bir kisayol belirleyin. Kilidi acmak icin ise bir kisayol kullanin ya da sifre'yi girin.

Plus! > Messenger > Messenger Kilidi

messengerkilidizd3
meeerveee - avatarı
meeerveee
Ziyaretçi
26 Ekim 2006       Mesaj #70
meeerveee - avatarı
Ziyaretçi
ben hala bu yamayı nereye kopyalayacağımı anlamadım yardımcı olursanız resimli falan sevinirim