Arama

MSN Messenger Kimliğimi Nasıl Öğrenirim? - Sayfa 2

Güncelleme: 28 Mart 2010 Gösterim: 49.876 Cevap: 25
muslumcu27 - avatarı
muslumcu27
Ziyaretçi
17 Eylül 2007       Mesaj #11
muslumcu27 - avatarı
Ziyaretçi
yaw kardeşbiriniz yardım edin bana ben simileri iconları falan hepsini birden atmak istiyorum veya format attıgımda simili veya iconlarımın silinmesini istemiyorum bana yardım ederseniz sevinirim
Sponsorlu Bağlantılar
hellboy726 - avatarı
hellboy726
Ziyaretçi
17 Eylül 2007       Mesaj #12
hellboy726 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
muslumcu27 adlı kullanıcıdan alıntı

yaw kardeşbiriniz yardım edin bana ben simileri iconları falan hepsini birden atmak istiyorum veya format attıgımda simili veya iconlarımın silinmesini istemiyorum bana yardım ederseniz sevinirim

Messenger Araçlar > seçenekler'den silmeniz farklı bir altarnatifken,
üstte belirtilen adımı uygulayarak ve altındaki benim mesajımda belirtilen olayları gerçekleştirerek toplu silebilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar

Yedeklemek için bknz;
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.htm
KENCISii - avatarı
KENCISii
Ziyaretçi
5 Ekim 2007       Mesaj #13
KENCISii - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hellboy726 adlı kullanıcıdan alıntı

Messenger Smileysleriniz Arka Planlarınız Nerde Depolanıyor ?

Çalıştıra bilgiyi girip gerekli yeri açtıktan sonra; (bakınız Baştaki NautralizeR İn Mesajı)
örneyin smile'leri bulmak istiyorsanız;

Costum Emoticons Klasörüne giriyoruz ve karşımıza şöyle bir ekran gelicek..

accesid1vk0
-emo1

Burdaki dosyalar gördüğünüz gibi .Dat Uzantılı dosyalar İşte Biz bu dosyaların uzantısıyla oynayıp .gif formatına getirmeyi öğrenicez..

İlk olarak: Araçlar >Seçenekler> Klasör seçenekleri >Görünüm sekmesine girelim burda Bilinen dosya uzantılarını gizlenin yanına işaretimizi kaldıralım (işaretlsiz olucak )

accesid2xj7
emo2

- Daha sonra burdaki .dat uzantılı dosyalardan istediğinizi alın ve bir klasöre taşıyın burada Sağ click ve yeniden adlandır sekmesine girelim

accesid3lu0

sondaki ".dat" uzantısını silip yerine ".gif"("tırnaklaryok") yazalım ve tamam diyelim bi uyarı penceresi görüntülenecek. Aynen şu gibi;

accesid4sh2

Burda evet i seçin ve onaylayın. Daha sonra resmi istediğiniz bir upload sitesinden upload edin kullanın. Yada kafanızdan resim için ne geçiriyorsanız onu yapın...

ne yaptıysam olmadı bende bıraktım offf
buz9 - avatarı
buz9
Ziyaretçi
20 Ocak 2008       Mesaj #14
buz9 - avatarı
Ziyaretçi
ya arkadaşlar dediniz herşeyi yaptım id numarasıyla adresimide buldum ama şöle bi sorun var benim adresimin içinde ya o numaralı yerin içinde SQM dosyaları var sadece başka bişi yok
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
20 Ocak 2008       Mesaj #15
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
buz9 adlı kullanıcıdan alıntı

ya arkadaşlar dediniz herşeyi yaptım id numarasıyla adresimide buldum ama şöle bi sorun var benim adresimin içinde ya o numaralı yerin içinde SQM dosyaları var sadece başka bişi yok

Bu program işiniz görebilir:
https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/35696-concon-retriever-windows-live-messenger-icerik-yedekleme.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
baha - avatarı
baha
Ziyaretçi
12 Mart 2008       Mesaj #16
baha - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar farklı bilgisayarlardan messengerlarımızı açıyoruz ve iste istemez o bilgisayardan o msn neyi açtığımız 5-6 yere ve regedite kayıt oluyor. mesela ''C:\Documents and Settings\xp\Contacts'' kısmına. O bilgisayarla işim bittiği zaman bilgisayara kayıt olan msn adreslerini silebbileceğim bi proğram varmı veye hepsini her zaman manuel olarak mı sileceğiz...
ragga991 - avatarı
ragga991
Ziyaretçi
5 Eylül 2008       Mesaj #17
ragga991 - avatarı
Ziyaretçi
süper bilgilendirme teşekkürler arkadaşlar
crazymert - avatarı
crazymert
Ziyaretçi
5 Kasım 2008       Mesaj #18
crazymert - avatarı
Ziyaretçi
vistada c/documents and settings diye 1 klasör yok, nerden yapabilirim bu yedekleme işini?
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
5 Kasım 2008       Mesaj #19
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
crazymert adlı kullanıcıdan alıntı

vistada c/documents and settings diye 1 klasör yok, nerden yapabilirim bu yedekleme işini?

Vista'da "C:\Users\..." şeklinde devam ediyor.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
7 Kasım 2008       Mesaj #20
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
buz9 adlı kullanıcıdan alıntı

Siz eski konuma bakıyorsunuz, artık dosyalarınız orada değil. Dosyaların yeni konumu hakkında ilk gönderiyi güncelledim, oradan okuyabilirsiniz.

Alıntı
crazymert adlı kullanıcıdan alıntı

%userprofile% , Windows hesabının belgelerinin bulunduğu dizini işaret eder. Bu komutu komut satırına (Çalıştır penceresi) ya da Windows gezgini penceresindeki adres çubuğuna yazarak belgelerin dizinine hızlıca ulaşabilirsiniz. İlk gönderiye biraz daha ayrıntılı bilgi ekledim, oradan da okuyabilirsiniz.