Arama

MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space) - Sayfa 53

Güncelleme: 20 Kasım 2010 Gösterim: 626.967 Cevap: 540
reyan - avatarı
reyan
Ziyaretçi
4 Haziran 2009       Mesaj #521
reyan - avatarı
Ziyaretçi
slm ben spaces düzenliyorum burdan aldıgım kodları ekledıgım halde acılmıyorlar acaba yanlış bişeymi yapıyorum?kodlar html olan kısma kopyalıyorum sonra girdiyi yayımla diyorum ama acılmıyor niye?yardım ederseniz sevinirim..
Sponsorlu Bağlantılar
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
14 Haziran 2009       Mesaj #522
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
reyan adlı kullanıcıdan alıntı

slm ben spaces düzenliyorum burdan aldıgım kodları ekledıgım halde acılmıyorlar acaba yanlış bişeymi yapıyorum?kodlar html olan kısma kopyalıyorum sonra girdiyi yayımla diyorum ama acılmıyor niye?yardım ederseniz sevinirim..

Buradan kopyaladığınız kodlar tarih itibariyle çok eskiden verilmiş kodlar olabilir ve bu yüzden artık çalışmıyor olabilirler. Windows Live Spaces o kodlar verildikten sonra defalarca güncellendi.
Sponsorlu Bağlantılar
asi_bakislim - avatarı
asi_bakislim
Ziyaretçi
14 Haziran 2009       Mesaj #523
asi_bakislim - avatarı
Ziyaretçi
arkadaslar çok özür diliyerek sizden yardım istiyorum ben space yapmak istyorum ve hiç bişiy bilmıyorum bana yardımcı olacak abilere ihtiyacım lütfenMsn Sad
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2009       Mesaj #524
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Baştan İtibaren Konuyu İnceleyin Detaylı Biçimde Anlatılmış Tekrar Etmeye Gerek Yok Sanırım Buyrun Tıklayın Lütfen >>> MSN Space - MSN Spaces - Windows Live Space Hakkında Her Şey (MSN Space)
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
14 Haziran 2009       Mesaj #525
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Konunun ilk sayfasını dikkatlice okuman yeterli olucaktır Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #526
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

msn nasıl güncelleştirilir

msn sürümü için güncelleştrmek gerekıomuş yha kısaca msnmi acamıorum ne yapmam lazım yardmcı olursanız sewnırm
WestWizard - avatarı
WestWizard
Ziyaretçi
18 Eylül 2009       Mesaj #527
WestWizard - avatarı
Ziyaretçi
ya windows media playerı msn space ekledim de mp3 URL si bulmakta zorlanıyorum bi şarkının URL sini istesem? sizi kullanmak gibi olmasın gerçi ama bana özel mesajla birisi şu şarkının Mp3 URL sinini atabilir mi ; Tiger Army - Forever Fades Away
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Ekim 2009       Mesaj #528
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

activex denetimi yükle

active xi nasıl yüklerim?
haydy - avatarı
haydy
Ziyaretçi
6 Kasım 2009       Mesaj #529
haydy - avatarı
Ziyaretçi
merhabalar benim sorum biraz farklı , daha onceden acmıs oldugum msnde space im var onu yeni actıgım hesaba aktarabilirmiyim ?

Yeniden space olusturmak istemiyorum ? yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar.
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
6 Kasım 2009       Mesaj #530
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
haydy adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar benim sorum biraz farklı , daha onceden acmıs oldugum msnde space im var onu yeni actıgım hesaba aktarabilirmiyim ?

Yeniden space olusturmak istemiyorum ? yardımcı olursanız sevinirim arkadaslar.

Eski adresiniz Microsoft'a ait alan adlarından ise (mesela @live.com, @hotmail.com, @msn.com gibi) yeni adresinize bunu taşımanın bir yolunu bilmiyorum, Spaces yardım sayfasında da yazmıyor. Muhtemelen bir yöntemi yok.

Eski adresiniz Microsoft'a ait olmayan alan adlarından ise (mesela @mynet.com, @veezygo.com gibi) http://account.live.com adresinde eski adresinizle oturum açıp, adresinizin yanında çıkan "Değiştir" bağlantısına tıklayarak hesabınızın e-posta adresini ister Microsoft'un sağladığı adreslere, ister yine başka bir alan adı sahibinin sağladığına değiştirebilirsiniz (yeni açtığınız adresi kullanabilmek için önce o hesabı kapatmalısınız ve eğer yeni adresiniz Microsoft'a ait ise hesabın tekrar kullanıma sunulması için 270 gün beklemeniz gerekebilir). Bu durumda Alanınız da (sanırım kişi listeniz gibi) yeni hesaba aktarılır (daha doğrusu siz böyle yapmakla o içeriğe sahip olan adresi değiştirmiş oluyorsunuz, gerçekte hiçbir şey taşınmıyor)