Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 13

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.572 Cevap: 849
neron507 - avatarı
neron507
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #121
neron507 - avatarı
Ziyaretçi
bu siteden indirdiğim messenger 9 u kurmuştum -ki onda da aynı hata kodunu verdi-, ben de hem clean up ile hem de manuel yoldan sildim msn i... Şimdiki sorunum şu: WL installer ı açtığımda bilgisayarınızdaki windows live ürünleri algılanıyor falan diyor sonra biraz daha sabredin diyor ama saatlerce öyle sabredin diyip kalıyor bir türlü yüklemiyor msn i... 3 gündür msnsizim ama kanımca msn yüklense de açamayacağım çünkü hem 7.5 te hem de 9 da hata kodunu veriyor... Problemim baya karışık doğrusu...

Sponsorlu Bağlantılar
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
15 Ağustos 2008       Mesaj #122
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
neron507 adlı kullanıcıdan alıntı

bu siteden indirdiğim messenger 9 u kurmuştum -ki onda da aynı hata kodunu verdi-, ben de hem clean up ile hem de manuel yoldan sildim msn i... Şimdiki sorunum şu: WL installer ı açtığımda bilgisayarınızdaki windows live ürünleri algılanıyor falan diyor sonra biraz daha sabredin diyor ama saatlerce öyle sabredin diyip kalıyor bir türlü yüklemiyor msn i... 3 gündür msnsizim ama kanımca msn yüklense de açamayacağım çünkü hem 7.5 te hem de 9 da hata kodunu veriyor... Problemim baya karışık doğrusu...

Kurulumsuz WLM 8.5 sürümünü yüklemeyi deneyin. Ek dosyasındaki WLM.8.5.FINAL.TR.zip:
Sponsorlu Bağlantılar
https://www.msxlabs.org/forum/msn-teknik-destek-bilgiler/73916-windows-live-messenger-8-5-final-windows-live-suite.html
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.
İstanbul - avatarı
İstanbul
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #123
İstanbul - avatarı
Ziyaretçi
Selamlar Arkadaşlar
Ben Windows Live Messenger 8,0 Kullanıyorum Lakin Msnyi Açıyorum
Kişiler Silinmiş ve Kimse Görünmüyor
Neden Acaba Bilen Arkadaşlar Yardım Etsin Lütfen
neron507 - avatarı
neron507
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #124
neron507 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
İstanbul adlı kullanıcıdan alıntı

Selamlar Arkadaşlar
Ben Windows Live Messenger 8,0 Kullanıyorum Lakin Msnyi Açıyorum
Kişiler Silinmiş ve Kimse Görünmüyor
Neden Acaba Bilen Arkadaşlar Yardım Etsin Lütfen

Başka bir pc de de açmayı dene eğer orada da göremezsen kişilerini geçmiş olsun...Ya sen yanlışlıkla silmişsindir ya da artniyetli biri şifreni alıp silmştir... Ama başka bir pc den görünüyorlarsa o zaman senin bilgisayarında sorun var demektir...

ve benim sorunuma gelirswek... 8.5 i yükledim bu sitedeki direk yükleme linkinden ama yine aynı hata kodunu verdi...Benim durumum ümitsiz vaka gibi duruyor Msn Grin ...

Saygılar...
Son düzenleyen neron507; 15 Ağustos 2008 16:29 Sebep: ekleme
İstanbul - avatarı
İstanbul
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #125
İstanbul - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
neron507 adlı kullanıcıdan alıntı

Başka bir pc de de açmayı dene eğer orada da göremezsen kişilerini geçmiş olsun...Ya sen yanlışlıkla silmişsindir ya da artniyetli biri şifreni alıp silmştir... Ama başka bir pc den görünüyorlarsa o zaman senin bilgisayarında sorun var demektir...

ve benim sorunuma gelirswek... 8.5 i yükledim bu sitedeki direk yükleme linkinden ama yine aynı hata kodunu verdi...Benim durumum ümitsiz vaka gibi duruyor Msn Grin ...

Saygılar...

8,0'de Görünmüyor...(Ben 8,0 Seviyorum)
8,1 ve 8,5'de Görünüyor...
Pc'ye Format Attık Yine Aynı, Kimseler Yok!..
Başka Msn Açıyoruz Yine Kişiler Görünmüyor.
Şifreyle İlgili Değil...
neron507 - avatarı
neron507
Ziyaretçi
15 Ağustos 2008       Mesaj #126
neron507 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
İstanbul adlı kullanıcıdan alıntı

8,0'de Görünmüyor...(Ben 8,0 Seviyorum)
8,1 ve 8,5'de Görünüyor...
Pc'ye Format Attık Yine Aynı, Kimseler Yok!..
Başka Msn Açıyoruz Yine Kişiler Görünmüyor.
Şifreyle İlgili Değil...

demek ki sorunun yazılımsal...Benim yardımım bu akdar gerisini bilen biri cevaplarsa iyi olur çünkü msn yazılımı hakkında pek bi bilgim yok ...Umarım sorununa çözüm bulursun ...
--------------------------------------------------
KARDEŞ SİZİN VERDİĞİNİZ MSN 8.5 PROGRAM EKLE\KALDIR DA ÇIKMIYOR...nASIL KALDIRACAĞIM BEN BUNU!!!
Son düzenleyen ahmetgns; 16 Ağustos 2008 14:47 Sebep: Gönderilerin aynı kişiden kısa bir zaman içinde peşpeşe gönderilmesi.
-boncuk- - avatarı
-boncuk-
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #127
-boncuk- - avatarı
Ziyaretçi
Bana yardımcı olabilir misiniz
msn hata veriyordu şimdi sildim tekrar yükleyince belki düzelir diye ama düzelmedi yükleme işlemi sağlanmıyor tam tamamlanıcakken hata veriyor
hata kodu
0x80070643
,bana detaylı bir şekilde veya resimli anlatımla yardım ederseniz çok sevinirim
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
16 Ağustos 2008       Mesaj #128
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
-boncuk- adlı kullanıcıdan alıntı

Bana yardımcı olabilir misiniz
msn hata veriyordu şimdi sildim tekrar yükleyince belki düzelir diye ama düzelmedi yükleme işlemi sağlanmıyor tam tamamlanıcakken hata veriyor
hata kodu
0x80070643
,bana detaylı bir şekilde veya resimli anlatımla yardım ederseniz çok sevinirim

Karşılaştığınız hata Windows Update ile ilgili bir durum.

Aşağıda vereceğim linklere girdiğinizde size ActiveX (sadece Internet Explorer için geçerlidir) uyarısı verip kendisini yüklettirmeye çalışacaktır. Siz bunu yüklediğiniz takdirde Windows Update'in en güncel sürümünü yüklemiş olacaksınız.

Windows Update
ya da
Microsoft Update

İkisinin arasında ne gibi bir fark bulunur diye sorabilirsiniz. Windows Update sadece Windows ürününüzle ilgili güncelleştirmelere bakar. Microsoft Update ise Windows ürünleri ve Office ürünlerinyle ilgili güncelleştirmeleri araştırır.

Windows Update için ikinci bir yol da; Başlat > Tüm Programlar ve açılan menünün en üstünde yer alan Windows Update simgesine basıp Internet Explorer açılmasını bekleyin.
-boncuk- - avatarı
-boncuk-
Ziyaretçi
17 Ağustos 2008       Mesaj #129
-boncuk- - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Karşılaştığınız hata Windows Update ile ilgili bir durum.

Aşağıda vereceğim linklere girdiğinizde size ActiveX (sadece Internet Explorer için geçerlidir) uyarısı verip kendisini yüklettirmeye çalışacaktır. Siz bunu yüklediğiniz takdirde Windows Update'in en güncel sürümünü yüklemiş olacaksınız.

İkisinin arasında ne gibi bir fark bulunur diye sorabilirsiniz. Windows Update sadece Windows ürününüzle ilgili güncelleştirmelere bakar. Microsoft Update ise Windows ürünleri ve Office ürünlerinyle ilgili güncelleştirmeleri araştırır.

Windows Update için ikinci bir yol da; Başlat > Tüm Programlar ve açılan menünün en üstünde yer alan Windows Update simgesine basıp Internet Explorer açılmasını bekleyin.

yardım için teşekürler ama yükleme başarılmıyoCryingCrying
güncellenme yapılmıyo başka ne yapmam gerekShy 2
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
17 Ağustos 2008       Mesaj #130
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
-boncuk- adlı kullanıcıdan alıntı

yardım için teşekürler ama yükleme başarılmıyoCryingCrying
güncellenme yapılmıyo başka ne yapmam gerekShy 2

Bilgisayarı yeniden başlatmadan önce Güncelleştirmelerin otomatik olup olmadığını kontrol edin. Bunun için Bilgisayarım simgesine sağ tıklayın ve özellikleri seçin. Açılan pencerede Güncelleştirmeler sekmesine gelin. En üstteki bölümü seçip tamam diyin.

Bilgisayarı yeniden başlatın ve sürekli F8 e basın. Karşınıza işletim sistemi listesi geldiğinde buradan ikinci seçenek yani Ağ Desteği ile güvenli modu başlat'ı seçip ilerleyin. Sadece kendi oturumunuzu açın (Administrator değil). Oturum açıldıktan sonra Başlat > Tüm programlar > Windows Update veya Internet Explorer'ı açarak windowsupdate.microsoft.com'u yazıp enterlayın.

Yükleme yaptıktan sonra bilgisayarınızı normal olarak yeniden başlatın. Oturum açıldığında yüklemeye başlayın tekrar.

Ayrıca internet üzerinden yükleme yapılmaz ise bunu indirip güvenli modda kurun.