Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 69

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.076.036 Cevap: 849
Misafir mecra - avatarı
Misafir mecra
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #681
Misafir mecra - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar msn mi kendi bilgisayarımdan açamıyorum.. 80072f19 hata kodu veriyor. kişi listeniz şu anda kullanılabilir durumda değil diyor...
ne yapabilrim.. Msn Sad
Sponsorlu Bağlantılar
isbalkan - avatarı
isbalkan
Ziyaretçi
24 Haziran 2010       Mesaj #682
isbalkan - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba Arkadaşlar
işyerinde kullandığım bilgisayarda 2 gündür ekrana aşağıda belirttiğim uyarı geliyor nedenini veya çözümünü bilen arkadaşlarımız varmı aramızda
Sponsorlu Bağlantılar
NOT : bu işyerinde yeniyim benim kullanımımdan kaynaklanan bir sorunmu bilmek istiyorumMsn Sad

Uyarı : Exception GIFException in module aviWMP54Gv4.dll at 000252AF

kolay gelsin
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2010       Mesaj #683
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
isbalkan adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba Arkadaşlar
işyerinde kullandığım bilgisayarda 2 gündür ekrana aşağıda belirttiğim uyarı geliyor nedenini veya çözümünü bilen arkadaşlarımız varmı aramızda
NOT : bu işyerinde yeniyim benim kullanımımdan kaynaklanan bir sorunmu bilmek istiyorumMsn Sad

Uyarı : Exception GIFException in module aviWMP54Gv4.dll at 000252AF

kolay gelsin

Alıntı

Bu hatayı düzeltmek için temp dizinine gidin ve Gif dosyalarını bulun görürseniz bazıları WM ile ... başlar bu dosyaları silin ve bilgisayarınızı yeniden başlatın başlatın.

Kolay gelsin...
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
hgtucel - avatarı
hgtucel
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #684
hgtucel - avatarı
Ziyaretçi
Msnye giremiyorum bilgilerimi giriyorum Oturum Aç dedimde bağlanıyor oturum açılıyor diye alan geliyor bekliyorum bir 20sn kadar sonra tekrardan bilgileri girme alanı geliyorMsn SadÇözümünü bulamadım yardımcı olursanız sevinirim...
parlak52 - avatarı
parlak52
Ziyaretçi
27 Haziran 2010       Mesaj #685
parlak52 - avatarı
Ziyaretçi
Yeniden Kur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #686
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 80072f19 lütfenn
_CénnéD_ - avatarı
_CénnéD_
Ziyaretçi
3 Temmuz 2010       Mesaj #687
_CénnéD_ - avatarı
Ziyaretçi
hata kodu 8e5e0152 Lütfn yardım edeinnn!!
CristaL1o - avatarı
CristaL1o
Ziyaretçi
5 Temmuz 2010       Mesaj #688
CristaL1o - avatarı
Ziyaretçi
msnhata

Bunca Senedir miLLetin Bu Tür SorunLarını Cözer duRurdum... Simdi ise Cozemediim Bi Sorun Msn Happy Haliyle daha biLgili kişilere Sorma Geregi duydum... Bi eL Atarsanız Cok Sevinirim...
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2010       Mesaj #689
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
CristaL1o adlı kullanıcıdan alıntı

Bunca Senedir miLLetin Bu Tür SorunLarını Cözer duRurdum... Simdi ise Cozemediim Bi Sorun Msn Happy Haliyle daha biLgili kişilere Sorma Geregi duydum... Bi eL Atarsanız Cok Sevinirim...

Şunu dener misiniz > https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/244792-combofix.html

Güvenlik Duvarı/Özel Durumlar/Windows Live Messenger ve Windows Live Call seçenklerinin işaretli olduğundan emin olun. Güvenlik Duvarını kapatın

iExplorer/Araçlar/İnternet Seçenekleri/Gelişmiş /sıfırla veya varsayılan ayarlara geri dön seçeneğine tıklayın.

Msn ve tüm eklentilerini kaldırıp C/Program Files/Windows Live klasörünü silip yeniden kurun tekrar deneyin.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
CristaL1o - avatarı
CristaL1o
Ziyaretçi
12 Temmuz 2010       Mesaj #690
CristaL1o - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı

Şunu dener misiniz > https://www.msxlabs.org/forum/ucretsiz-beta-yazilimlar/244792-combofix.html

Güvenlik Duvarı/Özel Durumlar/Windows Live Messenger ve Windows Live Call seçenklerinin işaretli olduğundan emin olun. Güvenlik Duvarını kapatın

iExplorer/Araçlar/İnternet Seçenekleri/Gelişmiş /sıfırla veya varsayılan ayarlara geri dön seçeneğine tıklayın.

Msn ve tüm eklentilerini kaldırıp C/Program Files/Windows Live klasörünü silip yeniden kurun tekrar deneyin.

Bu Yöntem Sorunumu Halleti Gerçekten Cok Tesekkür Ederim... Msn Happy