Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 25

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.879 Cevap: 849
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #241
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Sistemim 80004005 hatası veriyor... MSN Hata Kodu 80004005 Windows Live Messenger Hatası

Sponsorlu Bağlantılar
başlığındaki yönergeliri izledim ama olmuyor. Zaten ben messengerımı açabiliyourm.Windows Live Mail'imi açtığım zaman birden internet bağlantısını kopartıyor.Netten düşüyorum ve bu hatayı veriyor.Ne yapmalıyım?

Mailimin verdiği hata mesajı şu şekilde:

Unable to send or receive messages for the Mutti/1 account. To send and receive messages in your Hotmail account, go to Sign In on the Web, or try again later. To get help from Windows Live Customer Support, go to http://support.live.com and click Windows Live Mail in the list of services.

Server Error: 0x80004005
Server: 'http://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'

Windows Live Mail Error ID: 0x80004005

Unable to send or receive messages for the Mutti/2 account. To send and receive messages in your Hotmail account, go to Sign In on the Web, or try again later. To get help from Windows Live Customer Support, go to http://support.live.com and click Windows Live Mail in the list of services.

Unable to send or receive messages for the Mutti/3 account. To send and receive messages in your Hotmail account, go to Sign In on the Web, or try again later. To get help from Windows Live Customer Support, go to http://support.live.com and click Windows Live Mail in the list of services.

Ne yapmalıyım?
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008       Mesaj #242
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
game_breed adlı kullanıcıdan alıntı

Ne yapmalıyım?

Bunu 1 Deneyin >> https://www.msxlabs.org/forum/diger-msn-messenger-programlari/8230-messenger-error-fixer-hata-onarimi.html

Sponsorlu Bağlantılar
Olmadı >> Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Yeniden Yükleyin >> (MSN) Windows Live Messenger - Live Messenger - Windows Messenger Sürümleri

Kolay Gelsin : )
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #243
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Bilgi için teşekkür ederim ama artık utanarak söylüyorum tekrar bir hata kodu aldım!

WLM 9 (14.0.5027.0908) programını bilgisayarımdan tamamen kaldırdım,kayıtları sildim,temizledim.Sonra restart attım ve sadece mail,messenger,a-patc ve dil dosyarlını yükledim.Yükleme sırasında herhangi bir problemle karşılaşmadım.Sonra tekrar restart atıp messengerı açmaya çalıştım fakat 8000ffff hatası verdi.Bu hata kodu hakkındada hiçbir bilgi bulamadım ne yapmalıyım? Bu kadar sorunlu bir program olamaz!
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
20 Kasım 2008       Mesaj #244
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Bilgi için teşekkür ederim ama artık utanarak söylüyorum tekrar bir hata kodu aldım!

WLM 9 (14.0.5027.0908) programını bilgisayarımdan tamamen kaldırdım,kayıtları sildim,temizledim.Sonra restart attım ve sadece mail,messenger,a-patc ve dil dosyarlını yükledim.Yükleme sırasında herhangi bir problemle karşılaşmadım.Sonra tekrar restart atıp messengerı açmaya çalıştım fakat 8000ffff hatası verdi.Bu hata kodu hakkındada hiçbir bilgi bulamadım ne yapmalıyım? Bu kadar sorunlu bir program olamaz!

Ne Yazık ki Beta Programlarda Bu Tür Hatalarla Karşılaşabiliyoruz Bir Önce ki Cevabımdaki Yolları 1 Deneyin Lütfen ...

Güncelleme: 8000FFFF hatasının çözümü için contacts.msi dosyasını kurmanız gerekmektedir. Bu konuda bulabilirsiniz:
Windows Live Messenger 2009 (14.0.8064.206)
Son düzenleyen NeutralizeR; 22 Aralık 2008 14:07 Sebep: 8000FFFF için çözüm
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #245
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Messenger Error Fixer'ı indirip onunla düzeltmeyi denedim.Şıklarda benim hata sayım olmadığı için other seçeneğini seçtim tabi beklediğim gibi sorun çözülmedi ki bu normalMsn Happy Evet adı üstünde beta...Ama çok güzel bir arayüz ve çok kullanışlı.Bu saatten sonrada 8.5'e dönüş yapası gelmiyor insanın.Şimdi bir daha kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyeceğim.Verdiğiniz linkteki kaldırma yöntemiyle...
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #246
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Bildiğim Kadarıyla 8000ffff Hatası Windows Update'den Kaynaklanıyor... Windows Live Messenger 9,0 İle Uraşacağına Windows Live Messenger 8,5 Kullanmanı Öneririm... Yapman Gerekenleri Tek Tek Anlatacağım Eğer Uygularsan Sorun Olacağını Zannetmiyorum...Msn Happy

Windows Live Messenger'ı Bilgisayarından Tamamen Kaldır. Windows Live Messenger 8,5 Suite'den; WLM 8,5 Tükçe İndirip Kurduktan Sonra Hiç Açmayın. Ve NeutralizeR'in Yapmış Olduğu Windows Live Messenger 8,5 Final Yaması Var Onu Kurmanızı Öneriyorum. İçerisinde; Reklamlar Yok ve Sınırsız Titreşim Mevcut; WLM 8,5 Final - MsXLaBs İndirin Ve Kurulum'u Yaparken Yama Yapacağınız Messenger'ın Kapalı Olduğuna Emin Olun. Kurulum'u Yaptıktan Sonra Windows Live İnstaller Yüklemesini Yapın Bunun İçin Windows İnstaller 3,1 Gerekiyor Windows'unuz Güncellemeler'e Açık İse Eğer Zaten Bu Sizde Mevcuttur...
Kolay Gelsin...(:

game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #247
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
Peki tüm dosyaları indiriyorum fakat bu benim kullandığım sürümle arayüz olarak aynı mı yoksa 8.5 görünümünde mi?
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #248
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Peki tüm dosyaları indiriyorum fakat bu benim kullandığım sürümle arayüz olarak aynı mı yoksa 8.5 görünümünde mi?

8,5 Görünümünde.
Farklı Arayüzler İndirebilirsin Ama Messenger Plus! 4,50+ Yüklediğinde...Msn Happy
game_breed - avatarı
game_breed
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #249
game_breed - avatarı
Ziyaretçi
8.5 görünümü istemiyorum.9'u denedikten sonra hiç içime yatmaz 8.5 buna eminim.Elimde Plus 4.75 mevcut fakat arayüz olarak 9 Beta 14.0.5027.0908'in görünümünü kazandıracak herhangi bir dosya yok.Ben programı yine kaldırdım bir daha 9'un 14.0.5027.0908 sürümünü yüklemeyi deneyeceğim.Bu defada olmazsa sizin dediğinizi uygularım.
Magnifique - avatarı
Magnifique
Ziyaretçi
20 Kasım 2008       Mesaj #250
Magnifique - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

8.5 görünümü istemiyorum.9'u denedikten sonra hiç içime yatmaz 8.5 buna eminim.Elimde Plus 4.75 mevcut fakat arayüz olarak 9 Beta 14.0.5027.0908'in görünümünü kazandıracak herhangi bir dosya yok.Ben programı yine kaldırdım bir daha 9'un 14.0.5027.0908 sürümünü yüklemeyi deneyeceğim.Bu defada olmazsa sizin dediğinizi uygularım.

Kurmak istediğiniz 9,0 Beta 14.0.5027.0908 Ve Bu Program Beta Olduğundan Yine Sorunlar Yaşayacağınızdan Eminim. Kurulum Yaptığınızda Girebilirsiniz Fakat; Gönderdiğiniz İletiler Gitmeye Bilir. Size Gönderilen İletiler Gelmeye Bilir. Bazı Özellikleri Kullanamayabilirsiniz. Bunlar'da Sorundur.