Arama

MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri - Sayfa 24

Güncelleme: 15 Nisan 2013 Gösterim: 1.075.904 Cevap: 849
Kral_Aslan - avatarı
Kral_Aslan
VIP MsXTeam
6 Kasım 2008       Mesaj #231
Kral_Aslan - avatarı
VIP MsXTeam
Alıntı
ethem222 adlı kullanıcıdan alıntı

oncelıkle yardımlarınız ıcın tsk ederım msn 9.0 ın ingilizce yamasını bulamadım yardımcı olurmusunuz + nasıl kurucam yamasını bıde yardım edersenız sevınırım sımdıden tsk ederım

Kurduğunuz zaman ingilizce olarak kurulu olacaktır isterseniz türkçeleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar
Türkçe'leştirme:

WLM 9.0 BETA'yı tamamen kapatın. Saatin yanındaki sembolüne sağ tıklayın ve "Exit" seçeneğini kullanın. İndirdiğiniz ZIP dosyası içinde bulunan msgslang.9.0.1407.1107.dll dosyasını C:\Program Files\Windows Live\Messenger\ klasörüne kopyalayın, eski dosyanın üzerine yazın.

WLM 9.0 BETA'nız, %95 oranında Türkçe olacaktır.

Konuyu inceleyiniz

https://www.msxlabs.org/forum/arsive-kaldirilan-konular/72711-windows-live-messenger-9-0-wlm-9-0-beta-tr.html
Hayatın ne anlamı var.. Yanımda sen olmayınca....
matterboy35 - avatarı
matterboy35
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #232
matterboy35 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Anaxielia adlı kullanıcıdan alıntı

İşletim sisteminiz nedir?
The Unique'nin verdiği çözüm yolları Windows XP için...

Sponsorlu Bağlantılar
Vista Çözüm Yolu;

1) Gizli dosya ve klasörlerin görünmesini sağlayın.
  1. Başlat 'tan Bilgisayarım 'a girin.
  2. Yeni pencerede, Açılır Pencereyi Düzenle (Organize drop-down list) bölümüne girin, ve sonra Klasör ve Arama seçenekleri sıklarını seçin. [Türkçe'lerde hata olabilir, vista kullanmadığımdan]
  3. Klasör ayarları penceresinde, Görünüm sekmesine girin.
  4. Gizli dosya ve klasörleri göster seçeneğinin seçili olduğunu doğrulayın.
  5. Tamam diyerek çıkın.

2) Depolanan kişi listelerinin silinmesi
  1. Başlat 'tan Bilgisayarım 'a girin.
  2. Aşağıdaki klasöre gidin:

C:\Users\Windows_kullanıcı_adınız\Contacts\Messeng er_e-mail_address
  3. Bu klasörün içindeki tüm dosyaları silin.
  4. Aşağıdaki klasöre gidin şimdide:

C:\Users\Windows_kullanıcı_adınız\Local Settings\Application Data\Microsoft\Windows Live Contacts

5. Bu klasördeki herşeyide silin. (Gizli dosyalarıda silin)
  6. Pencereyi kapatıp, Messenger'da tekrardan oturum açmayı deneyin.

Umarım işinize yarar. Bu hatayı bende alıyordum modem driverini kaldırıp yeniden kurduğumda geçmişti... Her yolu denemiştim ama bir çözüm bulamamıştım... Bir denerseniz belki sizinde düzelebilir...Msn Happy

kardes msn 81000451 hatası alıyorum bu yöntemi denedim ancak sorunum çözülmedi formatta attım gene aynı {baska çözüm yolu yokmu ?}
LordAsi - avatarı
LordAsi
Ziyaretçi
8 Kasım 2008       Mesaj #233
LordAsi - avatarı
Ziyaretçi
0x8000ffff hatası yokmu ?? yardm pls

Alıntı
gilendi adlı kullanıcıdan alıntı

evet arkadaslar bende söyle bir hata olustu onu nasıl cözeriz yardımcı olursanız sevinirim
sistem hatası ayrıntıları
kod:0x8000ffff
acıklama :cok zararlı bir hata
bu konuda yardımcı olursanız sevinirim

aynı hatayı alıyorum lütfen yardım pls !!Msn Cry
Son düzenleyen LordAsi; 8 Kasım 2008 15:16 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
KomBoCu - avatarı
KomBoCu
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #234
KomBoCu - avatarı
Ziyaretçi
Messenger şu anda kullanılamıyor. Lütfen daha sonra yeniden deneyin. (0x80ef01f8)

hatası ne olur bulun sesli konuşma atınca oluyo
Son düzenleyen ahmed; 16 Kasım 2008 14:33
ALbeK - avatarı
ALbeK
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #235
ALbeK - avatarı
Ziyaretçi
80072746 kod hatası veriyor bu kod hatası ile ilgiLi bilgisi oLan varmı sıyıracam pc tekmeLemeye basLadım artık Msn Confused
Senem_Ergl - avatarı
Senem_Ergl
Ziyaretçi
16 Kasım 2008       Mesaj #236
Senem_Ergl - avatarı
Ziyaretçi
Yaw WLM yüklerken bu hatayı veriyor lütfen veriyor..

Bu yüklemede sorun çıktı.Windows live paketi yüklenemedi..

Sistem hatası ayrıntıları
Kod:0x8000ffff
Açıklama:Çok zararlı hata
The Unique - avatarı
The Unique
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2008       Mesaj #237
The Unique - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
ALbeK adlı kullanıcıdan alıntı

80072746 kod hatası veriyor bu kod hatası ile ilgiLi bilgisi oLan varmı sıyıracam pc tekmeLemeye basLadım artık Msn Confused

Hata 80EF01F7, 80072745 veya 80072746: Hizmet kullanılamıyor

Bu özellik bazı bölgelerde kullanılamamaktadır.
Windows Live Call hizmeti kullanılamıyorsa bu hata iletilerinden birini alabilirsiniz. Sorunu çözmek için aşağıdakileri deneyin:
  • Birkaç dakika bekleyin ve yeniden aramayı deneyin.
Not

Windows Live Call durumunu denetlemek için, Windows Live Call Ağ Durumu web sitesini ziyaret edin.

İlgili konular
Windows Live Call ile kişinin telefonunu veya bilgisayarını arama
Windows Live Call programında düşük ses kalitesi sorunu yaşıyorsunuz

Windows Live Call hakkında görüş bildirmek için, Windows Live Call Görüşleri web sitesini ziyaret edin.

Alıntıdır.

Windows Live Messenger Kullanıcıları zaman zaman 80072745/80072746 Hata Kodu ile karşılaşmışlardır. Kullanıcı Adı ve Şifremizi girdikten sonra Messenger bağlanmayı dener ve bir süre sonra küçük bir pencerede Hata verir. Bunun nedenlerinden bir tanesi kullanmış olduğumuz Antivirus Programının Messengerın Http üzerinden çıkışını engelliyor olmasıdır.
Bir bildiğim varsa hiç bir şey bilmediğimdir. (:
maviş sayıt - avatarı
maviş sayıt
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #238
maviş sayıt - avatarı
Ziyaretçi
yaaaaaa benım dertlerım bıtmıyo sımdıde live messenger 8.5 le ılgılı sorunum var pc de 3 kullanıcı bulunuyor 2 kullanıcıda messenger proplemsız acılıyo ama bır kullanıcıda dıger oturum bılgılerını ve sifremi aynen gırmeme ragmen messenger acılmıyo sankı aynı pc degıl. admınıstratorde panda av pro 2009 yuklu [o engellıyordur dıyeceksınız}ama bu mumkun degıl cunku panda sadece admınıstratorden kullanılıyor ve o ayarlar dıger kullanıcılar ıcın aynen kabul edılıyor yanı sadece admınıstratorden ayar yapıla bılıyor anlamadıgım engelleyecekse admınıstratorde engellemelı ama onda calısıyo dıger kullanıcıda calısıyo sadece 2. kullanıcıda calışmıyor ve 80072745 hata verıyo sss baktım ama benım gıbı 2 kullanıcıda calışıpta bırınde calışmıyor seklınde bır sıkayet yok guvenlık duvarınında ızın verdıgınden emınım ama cozemedım bır turlu.BILGILER:windows vista home premıum 32 bıt işletim sıstemı windows live messenger 8.5 cevap için tesekkurCici
Senem_Ergl - avatarı
Senem_Ergl
Ziyaretçi
18 Kasım 2008       Mesaj #239
Senem_Ergl - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Senem_Ergl adlı kullanıcıdan alıntı

Lütfen Yardım Msn Cry
NeutralizeR - avatarı
NeutralizeR
ADM Webmaster
18 Kasım 2008       Mesaj #240
NeutralizeR - avatarı
ADM Webmaster
Alıntı
maviş sayıt adlı kullanıcıdan alıntı

yaaaaaa benım dertlerım bıtmıyo sımdıde live messenger 8.5 le ılgılı sorunum var pc de 3 kullanıcı bulunuyor 2 kullanıcıda messenger proplemsız acılıyo ama bır kullanıcıda dıger oturum bılgılerını ve sifremi aynen gırmeme ragmen messenger acılmıyo sankı aynı pc degıl. admınıstratorde panda av pro 2009 yuklu [o engellıyordur dıyeceksınız}ama bu mumkun degıl cunku panda sadece admınıstratorden kullanılıyor ve o ayarlar dıger kullanıcılar ıcın aynen kabul edılıyor yanı sadece admınıstratorden ayar yapıla bılıyor anlamadıgım engelleyecekse admınıstratorde engellemelı ama onda calısıyo dıger kullanıcıda calısıyo sadece 2. kullanıcıda calışmıyor ve 80072745 hata verıyo sss baktım ama benım gıbı 2 kullanıcıda calışıpta bırınde calışmıyor seklınde bır sıkayet yok guvenlık duvarınında ızın verdıgınden emınım ama cozemedım bır turlu.BILGILER:windows vista home premıum 32 bıt işletim sıstemı windows live messenger 8.5 cevap için tesekkurCici

Bu konuyu inceleyip sorun yaşadığınız hesaba ait olan klasörleri bulup silin:
Windows Live Messenger'ı Tamamen Nasıl Kaldırırım?

Alıntı
Senem_Ergl adlı kullanıcıdan alıntı

Bu aracı kullanarak yüklü olan, tam kaldırılmamış olan Windows Live Messenger sürümlerini bulup kaldırın:
Windows Installer CleanUp Utility

WLInstaller kullanarak yeniden yüklemeyi deneyin.
Son derece gururlu insanlar, susmayı ve yalnızlığı sever.