Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 336

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.591 Cevap: 3.874
By ZeNGiN - avatarı
By ZeNGiN
Ziyaretçi
14 Mayıs 2008       Mesaj #3351
By ZeNGiN - avatarı
Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar hani bir kod vardı kişisel iletinize yazdıgınız yazaman hiç bir şey çıkmıyordu boş şekilde çıkıyordu hatta karşındaki mail adresini bile göremiyodu bu kod neydi acaba yada elinizde daha degişik bişey varsa konuştugum kişide mail adresim görünmesin yeter

Sponsorlu Bağlantılar
şimdiden yardımlarınız için teşekkürler
btku - avatarı
btku
Ziyaretçi
14 Mayıs 2008       Mesaj #3352
btku - avatarı
Ziyaretçi
slm arkadaşlar kullanıcı log larını sakladım ve yüklediğim patch ile şifreledim şifremi unuttum napabilirim Msn Sad((
Sponsorlu Bağlantılar
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
14 Mayıs 2008       Mesaj #3353
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
btku adlı kullanıcıdan alıntı

slm arkadaşlar kullanıcı log larını sakladım ve yüklediğim patch ile şifreledim şifremi unuttum napabilirim Msn Sad((

Programla ilgili şifreyi sıfırlama var mı diye kontrol etmelisiniz aksi takdirde bu şifreleme olaylarında dosyanın uzantısını değiştirir ve kendisinden başka programın da açamayacağı şekilde olur. Belki kayıt defterinde bu programla ilgili ipucu bulabilirsiniz. Şifreleme boyutuna göre bu programı şifresini bulmak için harici bir program vardır ancak bu da arama sonucunu güncel alacağını söylemeliyim (648 en düşük şifreleme özelliği ve şifre çözülmesinde diğerlerine göre en az zaman harcatan olur, 1024, 2048 bit)
romeo_21 - avatarı
romeo_21
Ziyaretçi
16 Mayıs 2008       Mesaj #3354
romeo_21 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sık sık karşılaştığım sorunn aynı pc de değilde genellikle cafelerde ve bi kaç arkadaşın pc sinde bu sorunla karşılaşıyorum Msn Sad msn hesap bilgisine bakıcam şifremi değiştirecem diyom ama girmiyo hep yükleniyor diyo forumda aradım bulamadım gözümden kaçmışsa da bilemiyorum yardım edicek bi arkadaş varmı acaba ? Msn Happy şimdiden teşekkürler Msn Happy

msnykleniyorzm6
dj_oznur_0106 - avatarı
dj_oznur_0106
Ziyaretçi
16 Mayıs 2008       Mesaj #3355
dj_oznur_0106 - avatarı
Ziyaretçi
format attim msn olmuo ya Msn Confused

üzgünüz windows live programlari windows sever, windows XP professional x64 edition veya windows xp service pack 2den onceki windows iletisim sistemleri uzerine yuklenemez

diyor kaç kere format attim böle hata hiç vermedi yardimci olabilirmisiniz piliizzzz napicam Msn Confused
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
16 Mayıs 2008       Mesaj #3356
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dj_oznur_0106 adlı kullanıcıdan alıntı

format attim msn olmuo ya Msn Confused

üzgünüz windows live programlari windows sever, windows XP professional x64 edition veya windows xp service pack 2den onceki windows iletisim sistemleri uzerine yuklenemez

diyor kaç kere format attim böle hata hiç vermedi yardimci olabilirmisiniz piliizzzz napicam Msn Confused

Çok garip bi hata mesajı bu. Kullandığınız işletim sistemi nedir? Tam olarak söyleyebilirseniz daha garantili olur (Mesela Windows XP SP1 veya SP2 gibi).
dj_oznur_0106 - avatarı
dj_oznur_0106
Ziyaretçi
16 Mayıs 2008       Mesaj #3357
dj_oznur_0106 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
torchbearer adlı kullanıcıdan alıntı

Çok garip bi hata mesajı bu. Kullandığınız işletim sistemi nedir? Tam olarak söyleyebilirseniz daha garantili olur (Mesela Windows XP SP1 veya SP2 gibi).

sp1 sp2 anlamamda benimki windows xp home edition
torchbearer - avatarı
torchbearer
Ziyaretçi
17 Mayıs 2008       Mesaj #3358
torchbearer - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
dj_oznur_0106 adlı kullanıcıdan alıntı

sp1 sp2 anlamamda benimki windows xp home edition

Asıl önemli olan şu service paketleri önemli. Bunu öğrenmenin yolu bilgisayarım üstünde sağ tık ve özellikler dediğinizde küçük bi pencere açılır ve üst bölümde Windows XP Home Edition ve altında da Service Pack sayısı yazar.

Bi de yeni format attıysanız ve Windows Installer ı yüklemediyseniz hata vermesi doğal ancak verilen hata mesajı garip. Aklıma gelen bir de şu var; yüklemiş olduğunuz bir program sistem ayarlarını bozmuş olabilir mi acaba?

Bende de şöyle bir durum olmuştu; Internet Explorer 7 nin üzerine IE Pro olarak özelliklerin geliştirilmesi için yükleme yapmıştım ve her Explorer başlangıcında bu da birlikte çalışıyor ve daha sonralardan bişey keşfetmiştim. XP olan işletim sistemim Vista olarak görülüyordu siteler tarafından. Bunu söylememde ki sebep sizde de böyle bir durum yani program kurulumundan ötürü bi değişim söz konusu olabilir
ahmetgns - avatarı
ahmetgns
VIP VIP Üye
17 Mayıs 2008       Mesaj #3359
ahmetgns - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı
romeo_21 adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaşlar sık sık karşılaştığım sorunn aynı pc de değilde genellikle cafelerde ve bi kaç arkadaşın pc sinde bu sorunla karşılaşıyorum Msn Sad msn hesap bilgisine bakıcam şifremi değiştirecem diyom ama girmiyo hep yükleniyor diyo forumda aradım bulamadım gözümden kaçmışsa da bilemiyorum yardım edicek bi arkadaş varmı acaba ? Msn Happy şimdiden teşekkürler Msn Happy

Resim: http://img111.imageshack.us/img111/2985/msnykleniyorzm6.jpg

Bilgisayarına başka bir web tarayıcı kurup siteye ondan gir, mesela Mozilla Firefox. Internet Explorer'da böyle sorunlar çıkabiliyor. Internet Explorer'ı düzeltmek için de tarama geçmişini filan temizlemeyi denemelisin ama bu bile ondaki sorunu düzeltmeyebilir.

not: bu sorun ve çözümü "MSN/Hotmail hesabı kapatma/silme" başlıklı iğnelenmiş konuda yazılmıştı. Çünkü hesabı kapatmak için de Hesap sayfasına girilmesi gerekiyor.
OkN - avatarı
OkN
Ziyaretçi
18 Mayıs 2008       Mesaj #3360
OkN - avatarı
Ziyaretçi
σкαη yapıyorum msn nickimi ancak 1 dakika sonra baktığımda abudik bişi oluyor WLM 8.5 ve Msn plus var msn programlarıyla ilgili olarak ... adszkf2 Bazen σкαη yazısı uzun süre duruyor bozulmadan kalınlaştırınca msn plusla yada italik yapınca gidiyor ""ığüş" yapamıyorum msn tr sürümü ve kaç kere silip yükledim sildikten sonra kayıt def. temizledim.Ayrıca msn 9 beta ile denedim gene aynı .