Arama

MSN Messenger - Live Messenger - Windows Live Messenger Teknik Destek - Sayfa 180

Güncelleme: 9 Eylül 2008 Gösterim: 1.785.272 Cevap: 3.874
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
20 Şubat 2007       Mesaj #1791
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
zakarro adlı kullanıcıdan alıntı

Bir kaç sayfaya baktım bu sorunun cevabını bulabilmek için ama bulamadım varsa kusura bakmayın ben bir daha soracam..plus ı pc e kuruyorum fakat pc i açıp kapatınca gidiyo tekrar kurmak zorunda kalıyorum. problemi çözmek için msn i ve plus ı tamamen kaldırıp tekrar kurdum ama işe yaramadı kısa zamanda yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler( windows msn 8.1 i plusta 4.11.254 ü kullanıorum )

İlk kurulum sırasında sponsor program'la birlikte yüklüyorsanız, güvenlik yazılımları bir dahaki windows açılışında MSN PLUS'ı tamamen kaldırıyor olabilir...

Sponsorlu Bağlantılar

plusjk3

ѕнσω мυѕт gσ ση ツ
konstantin7 - avatarı
konstantin7
Ziyaretçi
20 Şubat 2007       Mesaj #1792
konstantin7 - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar windows live msnger da görüntülü konuşma yaparken karşı tarafı kayıt edebilimek için ne yapmam gerekiyor aynı soru sorulmus fakat tam olarak acıklayıcı bır cevap alınamamış forumda arama da yaptırdım ama bulamadım lütfen bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım
Sponsorlu Bağlantılar
konstantin7 - avatarı
konstantin7
Ziyaretçi
20 Şubat 2007       Mesaj #1793
konstantin7 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
NeutralizeR adlı kullanıcıdan alıntı

Görüntülü görüşme yaptığınız birinin web kamerasını kaydetmek için forum'umuzda arama yapıp ilgili konuyu bulup programı edinebilirsiniz.

Karşınızdakinin haberi olmadan kamerasını açmanın bir yolu yok maalesef. (hack-hacking materyallerini barındırmıyoruz)

ya hocam ben bu konuyla ilgili arama yaptırdım ama bulamıyorum şayet bir yardımcı olursan çok sevinicem şimdiden saygılar
BlueNighT
Yasaklı
20 Şubat 2007       Mesaj #1794
Yasaklı
Alıntı
konstantin7 adlı kullanıcıdan alıntı

ya hocam ben bu konuyla ilgili arama yaptırdım ama bulamıyorum şayet bir yardımcı olursan çok sevinicem şimdiden saygılar

MSN WebCam Recorder

Umarım bu işine yarar..
konstantin7 - avatarı
konstantin7
Ziyaretçi
21 Şubat 2007       Mesaj #1795
konstantin7 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
BlueNighT adlı kullanıcıdan alıntı

MSN WebCam Recorder

Umarım bu işine yarar..

ellerine sağlık dostum harbiden ilaç gibi geldin
zakarro - avatarı
zakarro
Ziyaretçi
21 Şubat 2007       Mesaj #1796
zakarro - avatarı
Ziyaretçi
ahmetseydi sponsor programı yüklememiştim aynı senin dediğin gibi yapmıştım hatta daha önce yine böyle birşey belki olmuştur diye programı kaldırıp tekrar yükledim fakat yine devam ediyo problem..sitede deepfreze den dolayı da olabilir demişler ama msn i de kaldırıp tekrar kurdum o kuruluyo plus kurulmuyo deepfreze olsa msn de kurulmazdı arkadaşlar bu konu da yapılabilecek başka birşey varsa lütfen yardımcı olun acilenMsn Confused
BlueNighT
Yasaklı
21 Şubat 2007       Mesaj #1797
Yasaklı
Alıntı
zakarro adlı kullanıcıdan alıntı

ahmetseydi sponsor programı yüklememiştim aynı senin dediğin gibi yapmıştım hatta daha önce yine böyle birşey belki olmuştur diye programı kaldırıp tekrar yükledim fakat yine devam ediyo problem..sitede deepfreze den dolayı da olabilir demişler ama msn i de kaldırıp tekrar kurdum o kuruluyo plus kurulmuyo deepfreze olsa msn de kurulmazdı arkadaşlar bu konu da yapılabilecek başka birşey varsa lütfen yardımcı olun acilenMsn Confused

Yuzde doksan ıhtımalle deepfreze den kaynaklanan bir olay .. deep freze ozellıgı ıtıbari ile deepfreze i ilk kurdugun ana geri çeviren bır program.. Deep freze i ip tal edıp denemenı tavsıye ederım...
alinur269 - avatarı
alinur269
Ziyaretçi
21 Şubat 2007       Mesaj #1798
alinur269 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar herkese selam benim msnle bi problemim var:
10 yasındaki kuzenim pc min antivurusunu kapayıp istedigi oyunun serial key ini aradı. Ben olayı farkedince pc nin virus kaptıgını annadım. Suan Msn i acıorm adımı sifremi yazdıktan sora oturum aclıo ama 10 saniye sora kndi kndine kapanıo. Bicok antivirus programı denedm ama kayda deger bi virus te gostermio MSn mdeki problemi nasıl cozebilirm(uninstall yapıp tekrar denedm olmadı ) lutfen yardm edinMsn Confused
Son düzenleyen Hi-LaL; 22 Şubat 2007 14:43 Sebep: Forumumuzda argo kelime kullanımı yasaktır.
tibelya - avatarı
tibelya
Ziyaretçi
22 Şubat 2007       Mesaj #1799
tibelya - avatarı
Ziyaretçi
selam arkadaşlar msnmi açamıyorum 80071093 hata kodu veriyor tarih ve saat ayarıda doğru ne yaptımsa düzelmedi yardımcı olurmusunuz
ahmetseydi - avatarı
ahmetseydi
VIP Je Taime
22 Şubat 2007       Mesaj #1800
ahmetseydi - avatarı
VIP Je Taime
Alıntı
tibelya adlı kullanıcıdan alıntı

selam arkadaşlar msnmi açamıyorum 80071093 hata kodu veriyor tarih ve saat ayarıda doğru ne yaptımsa düzelmedi yardımcı olurmusunuz

İnceleyin: MSN Messenger Hata Kodları ve Çözümleri

Alıntı
alinur269 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaslar herkese selam benim msnle bi problemim var:
Gerizekalı 10 yasındaki kuzenim pc min antivurusunu kapayıp istedigi oyunun serial key ini aradı. Ben olayı farkedince pc nin virus kaptıgını annadım. Suan Msn i acıorm adımı sifremi yazdıktan sora oturum aclıo ama 10 saniye sora kndi kndine kapanıo. Bicok antivirus programı denedm ama kayda deger bi virus te gostermio MSn mdeki problemi nasıl cozebilirm(uninstall yapıp tekrar denedm olmadı ) lutfen yardm edinMsn Confused

Kaspersky kullanmanızı tavsiye ederim Msn Happy

Denetim Masası > Program Ekle Kaldırdan Messengerla alakalı ne varsa kaldırın. Sonra Program Files'ın içindeki Messenger Dosyalarını silin. Daha sonra

- Başlattan çalıştır'a tıklayın regedit.exe yazıp enter'a basın. Aşağıdakileri silin:

-
HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

-
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\MSNMessenger ı silin...

Son Olarak vereceğim linkten Messenger'ı indirin ve kurun.

Son Olarak : https://www.msxlabs.org/forum/son-haberler/12479-windows-live-messenger-8-1-turkce-beta.html Messengeri indirin ve kurun..
ѕнσω мυѕт gσ ση ツ